Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sexy... czy nie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

#61 Gość_Captain Jack

Gość_Captain Jack.
  • Tematów: 0

Napisano

Jak dla mnie to ta dziewczyna po prostu chce być zauważona, doceniona. Wybrała najprostszą drogę - wygląd. Ja jej za to nie potępiam - co mi to da? Jej życie, jej wybór. Najbardziej chciałbym jednak porozmawiać z taką dziewczyną i spróbować się czegoś o niej dowiedzieć. Sam na sam w cztery oczy. Może wtedy zrozumiałbym czemu tak bardzo chce być zauważona.

#62

Santeri.
  • Postów: 127
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Świat zawsze był pełen szaleńców: starych babć zagadujących do nieznajomych na tematy często calkowicie oderwane od rzeczywistosci, dresiarzy potrafiacych powiedzieć 3 słowa z czego 2 to wulgaryzmy, polityków budujących dworce tam gdzie nawet kolei nie ma, psioników miotajacych energetyczne pociski podpalające ziemia-ziemia oraz ustawiających tarcze psi-pro-eloelo320-mentalne. No i są jeszcze takie Sylwusie. Wariatów trzeba omijać trzymać sie z daleka nie wchodzić w rzadne wzajemne oddziaływania-chyba że taki sam je rozpocznie. Dlatego dla mnie Sylwusia moze sobie żyć i robić co chce o ile nie będzie próbowala wyciągnąć ode mnie kasy na ową złotą koroną.

I nie nie jest seksowna. Wyglada raczej jak....czy ja wiem mam...skojarzenia z lalką Barbie utopioną w galaretce pomarańczowej.

#63

pietrov.
  • Postów: 81
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciężko coś o niej powiedziec. Może najlepiej nic nie mowic bo szkoda język strzępic :|
Słaba psycha chłonąca jak gąbka wszystkie głupoty jakie spotka w życiu, plus złe otoczenie i może słabe zainteresowanie rodziców.
Ale najbardziej przeraża mnie wiadomośc, że podobno była na otwartych dniach w mojej szkole i podobno się chce do niej udac x| Kuurcze masakra to by była po prostu.... Spotkanie jej na korytarzu było by dramatycznym przeżyciem.

#64

Kruk....
  • Postów: 69
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie macie swoich problemów tylko się dopieprzacie do innych?

#65

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tu nie chodzi o problemy, tylko o niezwykłe zjawisko, więc wyluzuj człowieku :mrgreen: Ja osobiście uważam że to nie żaden problem lecz naturalna cecha ludzkości - każdy z nas jest inny. Nie każdy robił by z siebie bezmózga w rozmowach w toku, mając 16 lat. Z drugiej strony jakby zapraszali gości ze szpitali psychiatrycznych, to też mogłoby być ciekawie...

#66

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Bardzo niezwykłe zjawisko - dziewczyna mówi coś o tym, że jest ważniejsza od swojej siostry, bo jest szczupła, ładna, mądra - jeżeli tak stawia sprawę i te oto czynniki są dla niej wyznacznikiem wartości człowieka, to wątpię, że zawinili tu rodzice. Jej mama wyglądała, jakby już nie miała siły do własnej córki.

#67

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A cel wciąż uświęca środki szaleńcom od lat, a my karmimy ich milczeniem, milczenie to gwałt - Hunter - Nikt
Chyba łatwo zrozumieć ?

#68

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Coż, takich ludzi jest mnóstwo. W moim otoczeniu jest takich od groma, nawet dziewczyna, która wydaje się być czymś więcej niż tylko różowym opakowaniem, po rozmowie okazuje się niczym nie różnić od osoby zaprezentowanej w programie. Nie lepsze są też przeciwieństwa - wyinteligentyzowane intelelektualistki, fetyszystki słowa 'inteligencja', udające że znają/umieją wszystko i nic ich nie może zaskoczyć, które chowają się za swoją pozą tak na prawdę będac tym samym co jej różowe koleżanki. Niestety - taki już kolej rzeczy - na kogoś musi wypaść.



#69

Mr.Scar.
  • Postów: 29
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tragedia:) a jesli by każdy tak myslał jak Judas, dzisiaj było by pedałów i takich dzieci b. dużo. Lecz sa odpowiednie osoby które pilnuja by do tego nie doszło :) .

#70

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ktoś mi się nie podoba, to będę go opluwał, jechał po nim, bił, wyśmiewał - dresiarskie myślenie. Najlepiej pozabijać wszystkich, którzy nam się nie podobają. Bo przecież większości się nie zmieni, a niektórzy nie będą sie mogli pogodzić z istnieniem jednej takiej Sylwusi.

#71

Santeri.
  • Postów: 127
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tragedia:) a jesli by każdy tak myslał jak Judas, dzisiaj było by pedałów i takich dzieci b. dużo. Lecz sa odpowiednie osoby które pilnuja by do tego nie doszło .


Tak na szczęście w Polsce są jeszcze dzielne zastępy rycerzy w trzy paski-szlachetnych, silnych, walczacych o czystośc narodu wojowników którzy nie cofną się przed niczym by zmazać heretycką plamę z keczapu z jedwabnej koszuli Polskości. :)

Ktoś mi się nie podoba, to będę go opluwał, jechał po nim, bił, wyśmiewał - dresiarskie myślenie. Najlepiej pozabijać wszystkich, którzy nam się nie podobają. Bo przecież większości się nie zmieni, a niektórzy nie będą sie mogli pogodzić z istnieniem jednej takiej Sylwusi.


Zgadzam się. Ktoś kiedys miał w avatarze na tym forum: "inny nie znaczy gorszy". Gdyby ludzie stosowali se do tej prostej prawdy na codzień swiat byłby lepszym miejscem-a i taka Sylwusia być moze kiedys by sie "obudziła"

#72

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taki już los społeczeństw żyjących w dobrobycie i bez wojen na swoim terenie. Wole to niż siedzenie w okopie :| Najdziwniejsze że tak często jedzie sie po rodzicach...często ponoszą winę, ale jak ktoś ma coś z garem to będzie miał. Największy wpływ ma szkoła i podwórko. Ciekawe że najczestszym winowajcą patologii, przestępstw jest alkohol, a jednak go sprzedają :) Oczywiście sam lubię piwko, ale jednak alkohol jest bardzo niewskazany dla ludzi.

Niestety - taki już kolej rzeczy - na kogoś musi wypaść.


Nic dodać, nic ująć :P

#73

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Sami idealni i święci, łatwo się o innych gada. Choć to Hydepark to dla mnie temat ten jest do kosza.
Żenada. :(
Mango jednym podoba się to, na co drudzy by nie spojrzeli, jak wiemy o gustach się nie rozmawia jak i też o tym komu jaka osoba odpowiada lub nie.



#74

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O gustach i kolorach :D
Każdy postępuje po swojemu, równie dobrze o mnie możecie zrobić reportaż i mnie komentować

#75

machado.
  • Postów: 248
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://pl.youtube.co...UY&feature=user

Przy niej Sylwusia po prostu wysiada :)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych