Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sexy... czy nie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

#46

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jedyną winą tej dziewczyny jest to ze jej rodzice po prostu popełnili jakies błędy w jej wychowaniu i teraz to procentuje.

#47

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Offtop co do morderstw:

Judas wyobraź sobie stoisz w 1938 roku 3 metry za Adolfem Hitlerem i Józefem Stalinem z pistoletem z tłumikiem z 2 nabojami.Strzelisz?

#48

IO.
  • Postów: 256
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie każdy, a instynkt to nie zasady moralne, instynkt nakazuje nam zniszczyć wszystko co może nam zagrozić, zupełnie odwrotnie od zasad.

To już właśnie jest zasada - moje życie ponad wszystko. A instynkt posiada każdy od dnia narodzin (inna sprawa, że może go zatracić), a ten nakazuje mu żyć w społeczeństwie. Wiąże się z tym m.in. niemordowanie rodziny i innych ludzi.

#49

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Rukius, bez wahania !

#50

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

najlepsze
"no i rano 30 min prysznic...
-jak to? pół godziny się woda leje?
-nie woda... prysznic!"
biedna Sylwusia, mam nadzieje że z tego wyrośnie,...

#51

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ciekawe, ja od urodzenia stroniłem od nadmiernego towarzystwa.

Rukius, strzelę. I Ty mnie usprawiedliwisz, ale sam sobie nie wybaczę.

#52

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Znam taką dziewczyne zmieniło ją dopiero zajscie w ciąże. (tak nawiasem to ma 17 lat)

#53

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To będzie mniejsze zł albo 2 ludzi albo kilkanaście milionów...

Cóż wygląd i towarzystwo dla niej jest ważne reszta no cóż niekoniecznie.Raczej nie wyrośnie, i też się nie wyleczy to tak zostaje...

#54

Polska.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

lol o.O Ona ma 16 lat?? ;o Wygląda na 21 a zachowuje się jak by miała 5-6 ... Może na urodę bym zwrócił uwagę, ale ona jest krótko mówiąc "Głupia" ;]

#55

IO.
  • Postów: 256
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ciekawe, ja od urodzenia stroniłem od nadmiernego towarzystwa.


Judas, to że teraz z nami tutaj rozmawiasz, to już przejaw zachowań społecznych. Nie da się inaczej, człowiek jest przystosowany do życia w grupie. Chciałeś zabijać wszystko wokoło gdy miałeś 2 lata?

Rukius, strzelę. I Ty mnie usprawiedliwisz, ale sam sobie nie wybaczę.

To co ty już będziesz sobie potem myślał, mnie już nie interesuje. Jak dla mnie masz czyste konto.

#56

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Od zawsze podobały mi sie filmy z potworami mordującymi ludzi. Od jakiegoś czasu jestem święcie przekonany, że potrafiłbym zabić np. za zabicie zwierzęcia.

A mnie nie obchodzi czy inni mnie okrzykną bohaterem. Zdecydujcie się, albo wszystkie życia mają znaczenie, albo żadne.

#57

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli co "oko za oko ząb za ząb" w każdym przypadku?

#58

Jeden_z_Wielu.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sylwusia taaa... Oglądałem to... Na początku powinniśmy się zastanowić skąd biorą się takie dziewczyny ;> Bo jakby nie patrząc to nie wiadomo... Jednak jakby nie patrzeć to bardzo dużo ludzi poddaje się otoczeniu, silne jednostki trzymają się swoich zasad itp. ale czy jej otoczenie jest takie jak ona sama? chyba nie, wydaje mi się, że po prostu rodzice ją w dzieciństwie rozpieszczali ;/ i naprawdę wygląda jak rozpieszczona gówniara ;] jak od dziecka jest czegoś nauczona to tak właśnie będzie robić, sama nie zacznie myśleć... no chyba że coś kiedyś do niej dotrze... po jakimś kataklizmie ;]

#59

IO.
  • Postów: 256
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Od zawsze podobały mi sie filmy z potworami mordującymi ludzi. Od jakiegoś czasu jestem święcie przekonany, że potrafiłbym zabić np. za zabicie zwierzęcia.

Jak już mówiłem instynkt można zatracić, ale posiadamy go przynajmniej przez jakiś czas po urodzeniu.

A mnie nie obchodzi czy inni mnie okrzykną bohaterem. Zdecydujcie się, albo wszystkie życia mają znaczenie, albo żadne.

Moralność to dla mnie matematyka. Każde życie jest tak samo ważne. Jeżeli mam decydować to wybieram tak by ostatecznie przeżyło jak najwięcej istnień. I taki wybór jest wg mnie właściwy.

PS mi też się podobają takie filmy.

#60

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No niewiem ja powiem że to zależy od charakteru, nam się nie podoba jej styl bycia, Sylwusi nasz, i co tu się okłamywać jakby się uprzeć to kolejna subkultura jak Emo itd


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych