Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zabić przyszłego terrorystę !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#31

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nawet Hitler posiadał resztki skrupułów, nawet pertraktował, nie atakował bez wypowiedzenia wojny,


Jesteś fanem książki Grossa czy nasłuchałeś się francuskich dziennikarzy którzy pieją w prasie że mordowaliśmy Żydów wypuszczanych z obozów ? Skoro tak lubisz Adolfa ?



#32

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hitler i pertraktacje? :E Jednostronne żądania nazywasz pertraktacjami?

Dobra to ja będę z tobą teraz pertraktował:

Oddasz nam eksterytorialny przesmyk przez twój przedpokój a następnie okno, przez który będziemy wysyłali sto tysięcy mieszkańców naszego bloku rocznie w obie strony (niestety to jedyna szybka droga dla naszych mieszkańców, inne prowadzą naokoło i tam jest dość mokro, boimy się o zamoczenie butów), nie wykluczamy w przypadku zagrożenia bezpieczeństwa mieszkańców, postawimy na trasie przesmyku siły w osobie 5 dresów z bejsbolami. Na dodatek życzymy sobie twojej kuchni, bo nasi mieszkańcy potrzebują świeżych i szybkich dostaw żywności w drodze do parku. To w imię twoje i naszego pokoju, pokoju całego osiedla. Mam nadzieję, że uszanujesz nasz gest i przyczynisz się do międzyblokowego porozumienia. :) To dla naszego i waszego dobra. W zamian pozwolimy byście pomogli nam w następnym boju z kibicami KS Czerwonego Buhaja, na terenie waszego bloku. ;) ;) J



#33

kriszo.
  • Postów: 42
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hitlera stworzyło społeczeństwo, tak samo Stalina i innych tyranów. Psychika człowieka kształtuje sie wraz z jego doświadczeniami życiowymi. Gdyby nie ludzie chamscy, podstępni to nie było by wojny, Hitler byłby znany jako malarz a nie potwór.To samo tyczy się Stalina... przemoc rodzi przemoc :(

#34

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Hitlera stworzyło społeczeństwo, tak samo Stalina i innych tyranów.


Słuchaj ponieważ mam lekko nagrabione na forum więc Ci nie napiszę kto stworzył Stalina lecz jeśli jesteś chłonny wiedzy poszukaj w wiarygodnych źródłach.



#35

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Stalina? Chyba ci sami co Lenina. ;D kurde ci syjonisci lubia imiona kończące się na "n" ;d



#36

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Alpha Iyr, odpowiedz mi na pytanie, które już wcześniej zadałem:

Jaki idiota robi bomby w takim kolorze, że każdy je zobaczy?

Z militariami mam tyle wspólnego co słoń z baletem, a nawet ja tak głupi nie jestem.

#37

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak, amerykanie specjalnie zrobili coś takiego żeby mordować dzieci i kobiety, naprawdę nie mają nic lepszego do roboty i są szaleńcami, którym tylko krew i mordowanie w głowie.

Wkurza mnie takie głupie podejście do sprawy.



Wydaje mi się, że głupie podejście do sprawy to mieli ludzie, którzy nie wzięli tego faktu (zbliżonej kolorystki racji żywieniowych i min przeciwpiechotnych o_O ) pod uwagę, tworząc szamę. Tęgie umysły- o dupę potłuc.

#38

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Echa konferencji w Dublinie.


Przedstawiciele 111-stu państw poparli zakaz używania bomb kasetowych. Polska wstrzymała się od głosu :o

Bomba kasetowa uznawana jest przez obrońców praw człowieka za jeden z najbardziej niebezpiecznych i niehumanitarnych typów pocisków. Wybucha nad celem, rozrzucając w dużym promieniu wiele mniejszych ładunków. Część nie eksploduje od razu i stanowi później ogromne zagrożenie dla cywilów. Szczególnie dla dzieci.

Zwolennicy takich bomb argumentują, że to doskonała broń przeciwpiechotna i że jej stosowania nie zabraniają żadne konwencje. Krajów, które zajmują takie stanowisko, jest jednak coraz mniej. Wczoraj, podczas konferencji w Dublinie przedstawiciele 111 państw podpisali się pod projektem traktatu, który miałby zabronić używania tych pocisków.

Poparła go nawet Wielka Brytania, która dotąd sprzeciwiała się takim inicjatywom. – Zdecydowaliśmy, że usuniemy wszystkie bomby kasetowe z naszych arsenałów – oświadczył premier Gordon Brown. Przedstawiciele kilku państw obecnych w Dublinie wstrzymali się jednak od głosu. W tym gronie znalazła się Polska.

– Nasi dyplomaci są na miejscu i przyglądają się obradom – powiedział „Rz” pragnący zachować anonimowość dyplomata.

– Trzymamy stronę naszych sojuszników z NATO. W sojuszu zaś toczy się obecnie dyskusja na temat tych pocisków. Dopóki się nie zakończy, byłoby niezręcznie, gdybyśmy poparli inicjatywę z Dublina – dodał. Podkreślił, że większość państw podpisujących się pod apelem „nie ma tych bomb, więc traktat nie będzie miał większego znaczenia”.

Niewykluczone, że Polska nie podpisała projektu traktatu również ze względu na presję używających takich bomb Stanów Zjednoczonych. Jak pisze „Financial Times”, Biały Dom wystosował „mocne ostrzeżenia” do swoich sojuszników, by nie popierali inicjatywy.
Amerykańscy dyplomaci poinformowali ambasady sojuszników w Waszyngtonie, że podpisanie przez nich projektu może utrudnić wspólne misje pokojowe. Choćby takie jak operacja w Afganistanie, w której biorą udział również polscy żołnierze. Oprócz USA bomb kasetowych używa także inny bliski sojusznik Polski – Izrael.

www.rp.pl 30-05-2008



#39

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oprócz USA bomb kasetowych używa także inny bliski sojusznik Polski – Izrael.


PolUSrael, będziemy potęgą!

Zrozumiałe, zapewne Polska chcę w zamian za możliwość umiejscowienia tarczy pakiecik żółtych bomb kasetowych, więc po co sobie strzelać w stopę. ;)

PS. A raczej USraelPol...




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych