Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zabić przyszłego terrorystę !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#16

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wkurza mnie takie głupie podejście do sprawy.


W pełni rozumiem Twoje rozgoryczenie, jak można poruszać sprawy tego typu ? Ciebie jako prawdziwego ekonomistę interesują oczywiście tylko cyfry. Im więcej zer po stronie wroga demokracji tym lepsze samopoczucie. Szczegóły są nieistotne :o


Demokracja jest najgorszym z możliwych ustrojów bowiem są to rządy hien nad osłami

Arystoteles


Dołączona grafika





#17

pudzion.
  • Postów: 163
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ech "fajnie" by było zobaczyć, że lecą sobie paczuszki z "jedzonkiem", stoisz sobie z mamusią mówisz jej, że pobiegniesz, pozbierasz sobie a tu rozrywa cie na kawałki na oczach swej matki. Później matka idzie pozbierać kawałki swego syna a tu ciach i matke zabija.

Nie rozumiem osób które wcześniej deklarują, że popierają walke z terroryzmem. Ciekawe jakbyście mówili jakbyście byli na ich miejscu. Cóż punkt widzenia zmienia się od punktu siedzenia.
pzdr

#18

Jeden_z_Wielu.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Potem ludzie się dziwią dlaczego ataki terrorystyczne się nasilają ;] a co wy byście zrobili jakby na waszych oczach zginął syn i żona? ;] myślisz sobie, że zjesz w końcu coś porządnego z rodzinką... i nagle nie masz nic ;/ Wiadomo, że wpadniesz w furie i będziesz chciał zabić każdego amerykanina... Kolesie nie wiedzą z kim zadzierają, mam nadzieje, że jeszcze bardziej amerykańce w dupe dostaną...

#19

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gadanie, Co zyskuje USA zabijajć cywilów - nic. Wasze skonsternowanie jest nieuzasadnione.
To jest wojna a na wojnie giną ludzie, zdarza się że cywile. Kolor paczki napewno nie został dobrany umyślnie i podejrzewam że tak paczki jak i bomby projektował kto inny bez konsultacji dlatego wychodzą takie babole. Mam nadzieje że uda się zastąpić żółte bomby... brązowymi najlepiej.

#20

pudzion.
  • Postów: 163
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wg mnie to nie jest wojna, jest to najazd wrogiego państwa, okupacja, wyzysk surowców naturalnych, niszczenie gospodarki kraju, mord ludności cywilnej (czyli tak samo jak Polska w 39) podparte masą kłamstw w imię $$$$$
pzdr

#21

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wg. punktu nie pamiętam jakiego paktu, okupant winien bronić ziemi okupowanej przez niego. W takim razie wszystkie inne niezgodne działania od razu wyłyby wyegzekwowane a armia USA odesłana do domu, podejrzewam że odbyłby się plebiscyt na ziemiach dawnego okupanta kto je zajmie albo stanowi suwerennośc za zogdą innych państewek. Czyż nie ? W takim razie w interesie USA nie leżą takie działania. Ot co. Czyta pomyłka z tymi bombami.

#22

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W takim razie wszystkie inne niezgodne działania od razu wyłyby wyegzekwowane a armia USA odesłana do domu,


Może przez Kaczyńskiego ? Jedynie Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości może stawiać takie żądania. Natomiast USA jest jedynym krajem który nie uznaje decyzji Trybunału :)
Maskowanie w celu wprowadzenia przeciwnika w błąd poprzez ukrycie sprzętu bojowego stosowano już w starożytnych Chinach, więc żółte bomby są pierwszym przypadkiem który ma umożliwić wrogowi wypatrzenie takich bomb ze sporej odległości.
Gdyby to były bomby czerwone...jeszcze można by się pokusić o wytłumaczenie jakoby pomyłkowo zrzucano bomby przygotowane do inwazji na Marsa.



#23

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niestety tatiku, okupant musi dbać o mieszkańców okupowanego kraju. Złamanie litery prawa jest niedopuszczalne. Widziałam o tym artykuł więc jak znajde to Ci wyłożę.

#24

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Alpha lyr@ Prawo ustanawia zwycięzca, kto to wyegzekwuje? Od USA? Od Jugosławii nie mogli tego wyegzekwować przez długie lata.



#25

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak to kto, oburzona opinia i ciśnienie ze strony obrońców takiego "kręgosłupa moralnego", nawet pominąwszy ze to wojna, zasady zobowiązują.

Cała sprawa ze zrzutami pokazuje jak się reaguje wychwytując najmniejsze wręcz nieprawidłowości. Wyobraź sobie ze wszędzie wrzeszczą o tym że zrzuca się bomby w kolorze paczek z artykułami a pomija się tak ważne sprawy jak np. złamanie punktu dotyczącego okupacji. Przecież pomyłka z paczkami to już nie ochrona ludności panstwa okupowanego. Czyż nie ?

#26

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak to kto, oburzona opinia i ciśnienie ze strony obrońców takiego "kręgosłupa moralnego", nawet pominąwszy ze to wojna, zasady zobowiązują.


No to doszliśmy do sedna sprawy np. ja jestem oburzoną opinią publiczną i co mam zrobić ? Aferę w Knesecie ? No daruj sobie.



#27

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem... załóż sobie bloga, albo klauzulę... dobrze wiesz o czym mówię i dobrze wiesz że tak by było.

#28

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

dobrze wiesz o czym mówię i dobrze wiesz że tak by było.


Oczywiście że wiem dlatego proponuję małe doświadczenie razem udamy się gdzieś w świat objęty jakimś konfliktem zbrojnym ja ubiorę słuszny mundur w kolorach maskujących a Ty włożysz żółtą kamizelkę. Czy taki eksperyment Ci odpowiada ?



#29

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jaki idiota robi bomby w takim kolorze, że każdy je zobaczy? Alpha Iyr, na wojnie i w miłości wszystkie chwyty dozwolone.

#30

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywiście że wiem dlatego proponuję małe doświadczenie razem udamy się gdzieś w świat objęty jakimś konfliktem zbrojnym ja ubiorę słuszny mundur w kolorach maskujących a Ty włożysz żółtą kamizelkę. Czy taki eksperyment Ci odpowiada ?

Naprawdę, usiłuje czasem zrozumieć twoją pokrętną logikę, ale za cholery nie potrafię.

Powiem inaczej żeby się zbytnio od tematu nie oddalać. Nawet Hitler posiadał resztki skrupułów, nawet pertraktował, nie atakował bez wypowiedzenia wojny, a Ty z żółtej bomby robisz krwiożerczych amerykanów w XXI wieku.
Ogarnij się i wyjdź czasem na świeże powietrze :)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych