Skocz do zawartości


Zdjęcie

Londyn 2012 - ZION - Nowy Porządek Świata


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#16

golibroda.
  • Postów: 430
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zobaczcie co wikipedia mowi o roku 1111:
http://en.wikipedia.org/wiki/1111

Jest Henryk V - PIATY, a wiec symbol piatego swiata!
Jest tez wiele mowiaca data 11.11.1111 i godzina 11:11:11
Jest cos o chinskiej dynastii, a wiec nawiazanie do olimpiady smierci w Chinach w tym roku

Ale to jeszcze nic!
Zobaczcie kto umarl w tym roku:
Teologo z Persji (a wiec z Iranu), a wiec mamy nawiazanie do obecnych fundamentalistow muzulmanskich, ktorzy chca umierac za swoja wiare.

Na koniec zostawilem prawdziwy hit!
W tym roku zmarl rowniez niejaki Antipope Sylvester IV.
Antypapiez = ANTYCHRYST !!!!!!

Wszystko sie zgadza, musi byc koniec swiata, wszystkie znaki na niebie, ziemi i w internecie na to wskazuja!
  • 0

#17

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szczerze mówiąc jeśli chodzi głównie o pięć kół Olimpijskich według mnie to akurat jest szukanie dziury w całym .

Najbardziej zainteresowało mnie logo igrzysk w 2012 roku

Dołączona grafika

Osoba , która rysowała te oto logo dostała bardzo dużo pieniędzy za te logo można by sądzić , że owe logo miało być jakimś szyfrem nie koniecznie od słowa " ZION " same słowo " ZION " nie posiada swojego znaczenia lecz jest skrótem od jakieś organizacji lub stowarzyszenia tylko jakiego :?:

Ciekawi mnie tylko kto był głównym projektantem tego loga i tak naprawdę za co dostał tyle pieniędzy na pewno nie za wygląd tego loga , gdyż jest one okropne !
  • 0

#18

Tao.
  • Postów: 118
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pingwin Napisano 34 minut temu
same słowo " ZION " nie posiada swojego znaczenia lecz jest skrótem od jakieś organizacji lub stowarzyszenia tylko jakiego

Odpowiedź:

Syjon- ang. ZION

Link do wikipedii: <a href="http://pl.wikipedia.org/wiki/Syjon" target="_blank">http://pl.wikipedia.org/wiki/Syjon</a>

Zion jest to także fikcyjne miasto z filmu Matrix.

Link do wikipedii: http://pl.wikipedia....i/Zion_(Matrix)

park narodowy w Stanach Zjednoczonych w stanie Utah

Link do Wikipedii: http://pl.wikipedia....k_Narodowy_Zion

miasto w stanie Illinois, w hrabstwie Lake

Link do Wikipedii: http://pl.wikipedia....Zion_(Illinois)

Co do tego miasta, to znajduje się tam elektrownia atomowa. Może to coś związane właśnie z tą elektrownią.
  • 0

#19

Metal Soldier.
  • Postów: 110
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Akurat takie "abstrakcyjne" loga są teraz dobrze cenione, szczególnie jeśli dotyczą takiego wydarzenia, jak Igrzyska Olimpijskie.

Ale nawet z samego, napisanego tradycyjnie 2012 po przekręceniu na 2102 można wyciągnąć napis ZION. A tutaj by wskazywało, że rokiem związyn z ZIONem powinien być rok 2102, a nie 2012.

A ta kropka przy cyfrze 1 najprawdopodobniej dodana została jedynie dla ozodby... -.-' Sytuacja podobna do robienia z grzybków halucynogennych wysłanników z innej planety... (ktoś na tym forum wspominał, że słyszał takie przypuszczenie).

Edit:
Tak się zastanawiam i dochodzę do wniosku, że trzeba być wręcz chorym, bo z "2" przekręconego o mniej niż 45 stopni zrobić "N"...
  • 0

#20 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

A mnie te logo przypomina faceta nachylonego i przygotowanego do biegu.
Ale cóż można się spodziewać po takim forum, jak nie dziwnych teorii, i za to go lubię.
  • 0

#21

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A mnie te logo przypomina faceta nachylonego i przygotowanego do biegu.

Faktycznie. Tylko, ze ta reka jest taka nieproporcjonalna.
  • 0



#22

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Symbolika tak ułożonych kolumn może również nawiązywać do łona kobiecego. Mamy tę symbolikę widoczną w kościołach. A właściwie w olbrzymich bramach i schodach.
  • 0



#23 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Każdy będzie widział w tym obrazku, to co zechce, i w tym uroda tej grafiki.
  • 0

#24

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Najbardziej niezwykłym elementem tej teorii jest to za ile zrobiono to logo... Toż to jest chore i jeśli nie ma w tym nic paranormalnego to ludzie którzy tyle za coś takiego płacą są chorzy. Ja bym zrobił lepsze taniej, a kompletnie się nie znam na programach graficznych :] Z drugiej strony dziwniejsze rzeczy już widziałem więc...
  • 0

#25 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Toż to jest chore

Takie są prawa tego rynku. (mowa o grafice)
Jego specyfika i sposób wynagradzania jest diametralnie odmienny od szarej rzeczywistości.
Zrobienie animacji komputerowej dla TV to mogą być kwoty niebotyczne i niewyobrażalne.
Artyście malarzowi płaci się znacznie więcej niż malarzowi pokojowemu.
To chyba jest oczywiste.
Tak naprawdę to w tej branży liczy się przede wszystkim pomysł, a na drugim miejscu wykonanie, stąd tak kontrowersyjne logo.
Dla mnie szokiem było logo WSI.
Wyglądało, jak zrobione przez ucznia szkoły podstawowej i do tego jak niedokończony obrazek.
Obrzydlistwo, ale podejrzewam, że ktoś wziął za te wypociny niezły szmal.
  • 0

#26

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tworca tego logo sam sie pewnie zdziwil, ze on wygral konkurs na te logo. Bo przeciez pewnie wybieraja z tysiecy rownie prostych projektow. Poza tym w takich konkursach nie liczy sie to ile kto czasu i programow graficznych uzyl do stworzenia logo, tylko wlasnie prostota.
  • 0

#27 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Tworca tego logo sam sie pewnie zdziwil, ze on wygral konkurs

Tiamat, mi to przypomina sytuacje z mojego miasta, gdzie szefem stacji benzynowej Aralu został licealista.
Wybrano go z 900 kandydatur.
Cud czy co?
Nie to nie cud, to był syn wtedy aktualnego prezydenta miasta.
  • 0

#28

Ciszu.
  • Postów: 211
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie spodziewałem się tak niskopoziomowego tematu. Ale po kolei, by nie być gołosłownym.

Los Angeles - 1984

Być może nieco starsi czytelnicy naszego forum pamiętają olimpiadę w 1984 roku, która odbyła się w Los Angeles. To co szczególnie interesujące to ceremonia zamknięcia tamtej imprezy. W epickim stylu, widownia na stadionie, a także miliony widzów przed telewizorami miały okazję śledzić niezwykłe widowisko - UFO przelatujące nad stadionem olimpijskim, a następnie lądujące w jego środkowej części. Po chwili z pojazdu wyłonił sie kosmita i pozdrowił publiczność. Wszyscy byli zaszokowani i pełni zachwytu.


Świetnie wyreżyserowane widowisko przez organizatorów olimpiady. Każdy kto obejrzał film do końca wie o czym mówię. Nie wspomnę już o komentatorze, który sztucznym zachwytem komentuje "niespodziewane" widowisko. Może źle zinterpretowałem wasze wypowiedzi, ale czy wy naprawdę uważacie, że nie było to wyreżyserowane ? Zwłaszcza przypadkowe połączenie "groźnej muzyki" z widowiskiem. Pewnie na to macie też swoje wytłumaczenie - Masoni i tak dalej.


Zresztą całe tłumaczenie tego artykułu jest jawną manipulacją, o czym nie wie chyba większość młodszych użytkowników podatnych na każdą bzdurę. ( jak tu się dziwić tak wysokiego poparcia dla niektórych partii..). Otóż mnie znak/logo Londyńskiej olimpiady z żadnej strony nie kojarzy mi się z postacią liczb 2,0,1,2 - prędzej ZOIZ. Równie dobrze z loga, w którym powykręcanie, co widzi każdy który umie patrzeć ułożyłeś frazę ZION, można ułożyć wiele innych - na upartego z angielskim przekleństwem.

Co do reszty "argumentów", oraz "interpretacji", czy "łączenia faktów" wolę się nie wypowiadać. Radzę jednak innym młodszym użytkownikom posiadać własne zdanie i nie podawać się na jawne manipulację, których tutaj jest bardzo pełno.

Zdrówka życzę.
  • 0

#29

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wnoszę o przeniesienie tego tematu do działu z humorem a po 2 h zamknięcie go, tak jak w przypadku mojej teorii, którą uzyskałem od bytów astralnych. Dziękuję.
  • 0

#30

hm0.
  • Postów: 69
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę, że autor tych ... powinien jeszcze spróbować ułożyć z kawałków logo jakiś kształt - przecież widać, że to puzzle mające wprowadzić ludzkość w 4 gęstość! Osobiście spróbowałem i wyszło mi m. in.: tajny gest masoński, jaszczurka, słowo "klub" oraz podobizna sai baby. Myślę, że nie jest to bez znaczenia...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych