Skocz do zawartości


Zdjęcie

W objęciach pająka.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#16

..::Marta::...
  • Postów: 151
  • Tematów: 15
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sądzę, że trzeba uważać z tym. Twarz kobiety? Pająk? Może tylko skojarzenie.... No jak ktoś na forum opisał do "biegającego zada konia" to wiadomo, że ludzki umysł potrafi płatać figle :)
  • 0

#17

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ej za ten tekst sprzątneli mi Złotą Malinę!!

No ale na serio to ja w to jestem skłonny uwierzyć...
Białoruś raczej nie jest regionem ciekawym naukowo, tych jaskiń pewnie nie zbadali a kto wie co się tam czai...
  • 0

#18

Ragefast.
  • Postów: 51
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możliwe że to jednak wilki. Kto wie.
Jedno jest pewne że relacje później się powtarzały. A wiadomo jak jest na Białorusi- tam władze się raczej czymś takim nie przejmują.
  • 0

#19

Minerva Mouse.
  • Postów: 30
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No świetnie >/ Białoruś to jeden z moich ulubionych krajów...
... a teraz boję się tam jechać.
  • 0

#20

m4r1u5z.
  • Postów: 178
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mogę mieć pytanie do człowieka, który stwierdził, iż cała opowieść jest śmieszna? Jak nazywa się ten dział? I co to za forum? OD tego ono jest by zamieszczać takie historie, tym bardziej gdy udało mi się (źródło już podałem) znaleźć informacje na ten temat. Nie rozumiem co jest wg Ciebie bardziej prawdopodobne- ciemne mroczne postacie przechodzące przez ściany, zabójcze obrazy czy ludzie-pająki? Użyj trochę mózgu i jeszcze raz sprawdź tytuł ,,NIEWYJASNIONE ZJAWISKA".
Fakt- skojarzenia z Lolth są nie uniknione? Może drowy planują atak na Białoruś i obalenie łukaszenki?? :P

Owszem, mozesz miec pytanie, mozesz je nawet mi zadac (co zreszta uczyniles) a ja Ci chetnie na nie odpowiem. Dzial ten nazywa sie 'Niewyjaśnione zjawiska' a forum to 'Vortal Rzeczy Paranorlamych - paranormalne.pl'.
Dalej - masz racje, ze od tego ten dzial jest, czy ja napisalem, ze nie? Nie. I jeszcze co do prawdopodbienstwa przytoczonych przez Ciebie przykladow - bardziej jestem sklonny uwierzyc w Koziolka Matolka (pozdro ozim) niz w prawdziwego Spidermana (a raczej Spiderwomana), ciemne, mroczne postacie przechodzace przez sciany czy zabojcze obrazy, dla mnie sredniowiecze sie skonczylo dawno temu.
I jeszcze napisze, ze nie musisz mnie atakowac, bo uznalem, ze Twoj temat nie jest wart wiekszej uwagi, bo do tego mam prawo - tu ludzie zamieszczaja rozne historie a inni te historie oceniaja i jest to normalne, wiec no offense na przyszlosc.
  • 0

#21

Ragefast.
  • Postów: 51
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

,,Owszem, mozesz miec pytanie, mozesz je nawet mi zadac (co zreszta uczyniles) a ja Ci chetnie na nie odpowiem. Dzial ten nazywa sie 'Niewyjaśnione zjawiska' a forum to 'Vortal Rzeczy Paranorlamych - paranormalne.pl'. "
Swoje marne popisy elokwencji zostaw dla swoich znajomych. Na mnie, a także myślę, że na większości osób na tym forum nie robią wrażenia.
,,Dalej - masz racje, ze od tego ten dzial jest, czy ja napisalem, ze nie? Nie. I jeszcze co do prawdopodbienstwa przytoczonych przez Ciebie przykladow - bardziej jestem sklonny uwierzyc w Koziolka Matolka (pozdro ozim) niz w prawdziwego Spidermana (a raczej Spiderwomana), ciemne, mroczne postacie przechodzace przez sciany czy zabojcze obrazy, dla mnie sredniowiecze sie skonczylo dawno temu."
Oczywiście, ja też podchodzę sceptycznie do tego typu zjawisk ale wyśmiewanie ich jest nie na miejscu, gdyż możesz się nie zgadzać z ich prawdopodobnym istnieniem ale tak by nie obrażać tych którzy w to wierzą. W końcu to forum jest poświęcone takim zagadnieniom, jeśli chcesz pójść na scientologiczne forum zapraszam na racjonaliste.pl:)
,,I cóż z tego, że myślisz odrodzenia duchem, skoro ten duch jest zgoła średniowieczny?"- Jacek Kaczmarski. Pomyśl nad tym:).
Oczywiście jak powiedziałem- dla mnie cała historia jest mało prawdopodobna, aczkolwiek rolnik mógł widzieć coś co opisął w ten sposób. Pająki z racji swojej budowy nie mogą osiągać większych wymiarów. Po prostu by się połamały:).
  • 0

#22

marcin14v.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czlowieku naucz sie czytac to nei byl pajak tylko mutant podobny do pajaka co oznacza ze moze miec gigantyczne rozmiary i wygladac jak chce.
  • 0

#23

Ragefast.
  • Postów: 51
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zakładając że nie jest to pająk masz rację.
  • 0

#24

m4r1u5z.
  • Postów: 178
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Swoje marne popisy elokwencji zostaw dla swoich znajomych. Na mnie, a także myślę, że na większości osób na tym forum nie robią wrażenia.

Ale moje posty nie maja na nikim robic wrazenia, po prostu odpowiadam na Twoje nedzne ataki, nedzne i bezpodstawne Robin Hoodzie.

Oczywiście, ja też podchodzę sceptycznie do tego typu zjawisk ale wyśmiewanie ich jest nie na miejscu, gdyż możesz się nie zgadzać z ich prawdopodobnym istnieniem ale tak by nie obrażać tych którzy w to wierzą.

Nikogo nie mam zamiaru obrazac, jesli ktos sie czuje obrazony dlatego, ze ja nie wierze w gigantyczne pajaki to sory, ale to w takim razie chyba z nim jest cos nie tak a nie ze mna.

,,I cóż z tego, że myślisz odrodzenia duchem, skoro ten duch jest zgoła średniowieczny?"- Jacek Kaczmarski. Pomyśl nad tym:).

To, ze ktos cos powiedzial nie znaczy, ze jest to prawda, do mnie ten cytat nie przemawia nie tylko z tego powodu, ze jest glupi a tez dlatego, ze ja zadnym duchem odrodzenia nie mysle, ja mysle duchem wspolczesnosci w ktorej gigantyczne pajaki z twarzami kobiet nie istnieja, wiec spasuj kolo bo do niczego nie dojdziesz.



Czlowieku naucz sie czytac to nei byl pajak tylko mutant podobny do pajaka co oznacza ze moze miec gigantyczne rozmiary i wygladac jak chce.

'Moze wygladac jak chce' - swietne sformulowanie, naprawde, tekst sie do kabaretu z wyzszej polki nadaje specjalisto. A, i jak kogos pouczasz to wpierw zwroc uwage na siebie - kolega nauczyc sie czytac, gdy Ty nauczysz sie pisac, dobranoc.
  • 0

#25

Ragefast.
  • Postów: 51
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możesz nie wierzyć, czemu nie, tylko chodzi o to abyś wypowiadał się kulturalnie.
,,ja mysle duchem wspolczesnosci w ktorej gigantyczne pajaki z twarzami kobiet nie istnieja, wiec spasuj kolo bo do niczego nie dojdziesz." Czyli jakbyś żył w średniowieczu palił byś czarownice i jadł oślizgłe ropuchy? Hahah brawo o ,,duchu współczesności". Uwierz mi, twój duch współeczności potrafi wierzyć w o wiele większe niedorzeczności.
Wracając do tematu i pomijając Ciebie Trollu, udało mi się znaleść przypadkiem przeglądając tę książkę jeszcze taką informację, iż zwierzęta, które były atakowane wg świadków (nie wiem kim mając być ci świadkowie) zostały ,,wyssane".
  • 0

#26

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystkie tego typu historie sa mało prawdopodobne do momentu gdy sami czegoś podobnego nie przeżyjemy.
a potem to np; m4r1u5z -u to tobie nikt nie będzie wierzył,więc wiesz.
Take it easy.
Nie pasuje ci temat to po co się tu rozpisujesz ?
  • 0

#27

m4r1u5z.
  • Postów: 178
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możesz nie wierzyć, czemu nie, tylko chodzi o to abyś wypowiadał się kulturalnie.
,,ja mysle duchem wspolczesnosci w ktorej gigantyczne pajaki z twarzami kobiet nie istnieja, wiec spasuj kolo bo do niczego nie dojdziesz." Czyli jakbyś żył w średniowieczu palił byś czarownice i jadł oślizgłe ropuchy? Hahah brawo o ,,duchu współczesności". Uwierz mi, twój duch współeczności potrafi wierzyć w o wiele większe niedorzeczności.
Wracając do tematu i pomijając Ciebie Trollu, udało mi się znaleść przypadkiem przeglądając tę książkę jeszcze taką informację, iż zwierzęta, które były atakowane wg świadków (nie wiem kim mając być ci świadkowie) zostały ,,wyssane".

Nie wierze i okazuje moja niewiare w sposob kulturalny. I to, ze mysle duchem wspolczesnosci oznacza, ze zyje duchem XXI wieku, czasu w ktorym w sredniowieczne zabobony prawie nikt juz nie wierzy. I po pierwsze - zdanie 'zyje duchem wspolczesnoci' odnosilo sie konkretnie do tego tematu, bo nie we wszystkim sie zgadzam z obecnie przyjetymi normami, cholernie trudno jest sie idealnie wpasowac w jakakolwiek ideologie. I po drugie - glupie porownanie z tym sredniowieczem, ktore nijak sie ma do mnie - chciales byc fajny, nie wyszlo.
A i jeszcze jedno - wikipedia.pl / troll - polecam, doksztalcisz sie troche, bo narazie to uzywasz zwrotow, o ktorych znaczeniu nie masz zielonego pojecia.


Wszystkie tego typu historie sa mało prawdopodobne do monentu gdy sami czegoś podobnego nie przeżyjemy.
a potem to np; m4r1u5z -u to tobie nikt nie będzie wieżył,więc wiesz.

Nie oczekuje, zeby ktokolwiek mi w cokolwiek uwierzyl - przynajmniej tutaj, na tym forum.

Take it easy.

powiedz to tym, ktorzy za brak wiary u innego sa gotowi go rozszarpac na kawalki, kanibalizm w XXI prawie ze :/


Nie pasuję ci temat to po co się tu rozpisujesz ?

Oj, ja tylko na samym poczatku wyrazilem moje skromne zdanie na ten temat, to inni mnie zaczeli atakowac podczas gdy ja im nic nie zrobilem :) Chyba, ze urazilem ich uczucia, sory, wyznawcy Wielkiego Pajaka z Kobieca Twarza, w skrocie WPKT
  • 0

#28

Aeq.
  • Postów: 160
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pająk 2 razy większy na dodatek z damską twarzą a farmer strzelił ze strzelby i uciekł ! Nie no naprawde bajkopisarz. Czego się nie robi dla sławy.
  • 0



#29

Rewers.
  • Postów: 87
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciężko uwierzyć w takie opowiadanie...ale Osoba które je opisuje jest wiarygodna=)Normalny farmer żyjący z rolnictwa,nie szukający poklasku czy sławy...powiedział to co widział swoimi oczyma i wyobraźnią...a jakieś prawdopodobieństwo jest że od mutacji ze skażonej wody mogło coś dziwnego wyrosnąć...=)np.gigant pająk ;)
  • 0

#30

lambo.
  • Postów: 231
  • Tematów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czlowiek - pajak, czyli Spiderman w 'realu', sory, ale ja z bajek juz dawno wyroslem. Co prawda czasem obejrze Flinstonow (sentyment z dziecinstwa), ale nic poza tym. Gigantyczny pajak z twarza kobiety, dobre sobie, syrena sie chowa :) Swoja droga (jesli ten artykul nie jest zmyslony) nie przypuszczalem, ze ludzie na Bialorusi moga byc az tak zacofani. Rozumiem Afryka, daleka Rosja, ale ...


Pojedz na Białorus, swojsko tam jest, jeszcze wieksza bida i zacofanie niz u Ruskich, a co do Spiderman to moze to po prostu bardzo duzy pajak byl z np. dluzsza sierscia na glowie, jak gdzies juz napisalem u Ruskich i ba Bialorusi, Ukrainie, Kazachstanie, Mongoli moga sie dziac takie rzeczy o, ktorych sie fizjologom nie snilo. :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych