Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak zrozumieć prawo karmy?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Bieg życia (67 użytkowników oddało głos)

Czy bieg naszego życia...?

  1. ...wynika z przypadku! (38 głosów [56.72%])

    Procent z głosów: 56.72%

  2. ... z zapisanego losu (29 głosów [43.28%])

    Procent z głosów: 43.28%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#16

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie ma żadnych wcieleń, piętnastu żyć i innych wymysłów. Bieg naszego życia zależy od naszych decyzji i wyborów oraz w dużej mierze z przypadku. Kto znalazł się w nieodpowiednim miejscu w nieodpowiednim czasie, ma pecha i nie jest to efekt żadnej książki zapisanej przez dziadka w chmurach czy inny byt (astralny).
  • 0



#17

Kruk....
  • Postów: 69
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jakieś uzasadnienie?
  • 0

#18

Cibola.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dobre doswiadczenia rodza pasmo szczescia, zle doswiadczenia rodza smutek i zal badz doline

wiec np. jesli komus zafundujesz tak zwane : zle doswiadczenie licz sie z negatywnymi efektami i na odwrot

forma karmy jest bardzo elastyczna i moze miec rozne oblicza nie zawsze jednostronne i adekwantne lecz podobne

a co do duszy to ma ona nieskonczona i niezliczona liczbe zywotow. od tak taki cykl...
  • 0

#19

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A jakieś uzasadnienie?


Od początku tematu czekam na uzasadnienie, że ktoś ma 26 żyć, i się nie doczekałem.
  • 0



#20

tommi59.
  • Postów: 262
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

prawo karmy to prawo przyczyny i skutku postepujesz okrutnie teraz bedziesz mial gorszy los w nastepnym zyciu.Dowodza tego seanse hipnozy mialem okazje prowadzic kilka takowych sm wiedzac jakie moje zycie poprzednie bylo

wlasciwie nic nie dzieje sie przypadkiem
  • 0

#21

Kruk....
  • Postów: 69
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jakieś uzasadnienie?


Od początku tematu czekam na uzasadnienie, że ktoś ma 26 żyć, i się nie doczekałem.

Przeczytaj księgę duchów, a znajdziesz tam uzasadnienia.
Proszę bardzo:
http://rapidshare.co...1_ga_Duch_w.rtf
  • 0

#22

Glowa3.
  • Postów: 111
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

...wynika z przypadku
... z zapisanego losu

ani jedno, ani drugie..

człowiek jest panem swojego losu, sam o sobie decyduje.. coś nami kieruje, ktoś nam z góry pomaga, ale wszystko należy do nas
  • 0

#23

Andrzej J..
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

...wynika z przypadku
... z zapisanego losu

ani jedno, ani drugie..

człowiek jest panem swojego losu, sam o sobie decyduje.. coś nami kieruje, ktoś nam z góry pomaga, ale wszystko należy do nas


Fakt, że każdy z nas ma swojego opiekuna.

Pytania:

Kim jest opiekun?
Czy opiekun został nam przydzielony przez los i może być przyczyną, która wywoła skutek?
Czy przez wolną wolę decydujemy o skutku?

Na te pytania mam własną odpowiedź. Chciałbym jednak najpierw poznać Wasze. Pozdrawiam.
  • 0

#24

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wracając do karmy. Na wiele pytań możemy znaleźć dużo odpowiedz w trakcie regresingu hinnoitycznego.
Możemy również spotkać opiekuna.
  • 0



#25

..::Marta::...
  • Postów: 151
  • Tematów: 15
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Karma? Może i tak, ale i tak możemy mieć wpływ na naszą przyszłość - tylko trzeba delikatnie to robić :)

Coż, już sama nie wiem za bardzo, w co wierzę... U mnie w życiu był strasznie dużo przypadków związanych z rzeczywistością, że cięzko mi uwierzyć, że to tylko przypadek... Karma? Jeżeli tak, to co mam do zrobienia? Pytania się nasuwają a odp nadal nie mam...

Opiekun - nie wiem dokładnie, ale to może nasza nadświadomość, nasz "anioł stróż" wg kościoła.... (nie wiem kto to, nie miałam doświadczeń z nim)
  • 0

#26

Andrzej J..
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Karma? Może i tak, ale i tak możemy mieć wpływ na naszą przyszłość - tylko trzeba delikatnie to robić :)

Coż, już sama nie wiem za bardzo, w co wierzę... U mnie w życiu był strasznie dużo przypadków związanych z rzeczywistością, że cięzko mi uwierzyć, że to tylko przypadek... Karma? Jeżeli tak, to co mam do zrobienia? Pytania się nasuwają a odp nadal nie mam...

Opiekun - nie wiem dokładnie, ale to może nasza nadświadomość, nasz "anioł stróż" wg kościoła.... (nie wiem kto to, nie miałam doświadczeń z nim)


Jeśli chodzi o "Opiekuna" to wiem, że mam Go. Wiem, że jak Go poproszę nakieruje mnie i mogę na Niego liczyć.
  • 0

#27

lunatyk.
  • Postów: 214
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja chciałbym potrafić rozmawiać z "opiekunem". A wracając do tematy męczące iż jesteśmy niesamowicie ograniczeni, fizycznie(kto się wyrwie? z objęć realiów materializmu - chwała mu za to) w dodatku niemożemy mówić o wolności słownej, gdyż "nie można" liczyć na wyrozumiałość innej osoby gdy jej ubliżamy oraz wolność kreacji również jest pod znakiem zapytania, czemu? odpowiedź jest prosta nasza przyszłośc jest wynikiem przeszłości i to tak zwanego "teraz" nie zalezy od nas gdyż inni ludzie, zwierzęta itd. egzystują na naszej planecie i jak narazie niemamy zdolności do 100% kreacji naszej rzeczywistości gdyż niezależy od nas iż ktoś wyjdzie z naprzeciwka wtedy niebędzie to nasza osobista kreacja lecz pojawiają się rzeczy nie zależne od nas.

Oto moje zdanie
  • 0

#28

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Każdy z nas, z jakiegoś powodu znalazł się na tej planecie.
Jedni już mogli sami być kreatorami tego programu inni jeszcze nie.
Jesdnak jedni i drudzy chcą lub powinni zrealizować swoja " legendę'
Co nam daje kontakt z " opiekunem " ? - możliwość powrotu do swojego scenariusza.
  • 0



#29

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jakieś uzasadnienie?


Od początku tematu czekam na uzasadnienie, że ktoś ma 26 żyć, i się nie doczekałem.


Ok, to uzasadnij, że ktoś NIE miał tych 26 żyć.

Nawiązując do ankiety, to moim zdaniem 50/50.
W Magii Chaosu panuje przekonanie, że prawo Karmy działa o wiele szybciej niż kolejne wcielenia.
np. zrobisz komuś krzywdę, i za jakiś czas spotka cię podobna.
  • 0

#30

lunatyk.
  • Postów: 214
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A Czym/kim jest opiekun?? jaki scenariusz? zakładasz z góry iż coś jest zaplanowane? A jeśli chodzi o legędę? Nie potrafię rozszyfrowac twojego posta...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych