Skocz do zawartości


Zdjęcie

Interpretacja tekstów starożytnych, religijnych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Twoja interpretacja jest zła. Cytowany fragment tyczy się bałwochwalstwa, i raczej nie chodzi tu o nieupamiętnianie nadnaturalnych wydarzeń, a o zakaz prowadzenia kultu rzeźb/przedmiotów, na których przykład idzie złoty cielec stworzony przez lud Izraela.

Myślałem że bracia rasta mają trochę inne podejście do życia - interpretacja każda jest dobra, dlaczego myślisz że Twoja jest lepsza od innych?
Jak dla mnie sprawa jest oczywista - głupio by było gdyby wszyscy modlili się do jaszczurów, więc trzeba było jakoś zapewnić sobie "anonimowość".
Zainteresowanych odsyłam do analizy staryh tekstów autorstwa R.A. Boulay'a i np pierwszego rozdziału pod wymownym tytułem "dlaczego starożytni bogowie byli tak nieśmiali?"
Pozdrawiam
  • 0

#17

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Radosławie, odsyłasz nas tutaj do tekstów zawierajacych wg Ciebie "najświętszą prawdę", ale gdzie ta prawda podziała się w sprawie pani Clinton i "ona zostanie prezydentem, bo tylko ona ma odpowiednie geny"?

Nie sądzisz, że to podkopuje Twoją wiarygodność?
  • 0



#18

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Widzę , że nie tylko ja czekałem na ten moment z wynikami... Niestety dobre geny nie pomogły p. Clinton. JAka będzie kolejna prawda jaką nas uraczysz?
  • 0



#19 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Młodość ma swoje prawa, dlatego rozumiem powyższe 2 offtopy.
To jeszcze nic, jak wygląda wiarygodność "mithandra" który w geście tryumfu zaczyna głosić jakąś nową prawdę że się ze mna założył...
Mam jednak wrażenie że macie problem ze zrozumieniem prostych informacji - gdzie dowiedzieliście się że jest po wyborach?
O tym że Hillary wygra mówiłem w momencie gdy miała i tak przechlapane w sondażach, dzisiaj moje stanowisko jest takie same - ona wygra, reszta to show.
Wracając do tematu - czytając sanskryckie teksty można natrafić na jednostkę miary czasu nazywaną "kashta".
Jest ona równa 1/300 000 000 sekundy, jak myślicie, po co była potrzebna parę tys lat temu?
  • 0

#20

Rewers.
  • Postów: 87
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie zgadzam się się ani z aquila który podchodzi zbyt surowo i sceptycznie do takich tekstów...nie jest ani znawcą ani naukowcem który zna się na dziedzinie odczytywania ze starożytnych tekstów czy obrazów przesłań jakie niosą...chociaż szanuje jego interpretacje=)Już bardziej jestem skłonny być po stronie radka ale nie do końca...myślę że coś musi być w niektórych tekstach albo obrazach...ludzie musieli coś widzieć albo przeżywać w swoich czasach,tak odległych albo nie dawnych,których od strony paranormalnej nie znamy...=) dlatego tak manifestują w formie obrazów,tekstów czy rysunków na ścianach...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych