Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polonaizm


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Chciałem podyskutować na ten temat ale czytając ...


Jest Anglkanizm, Mormonizm....
Ponieważ nasza Polska wiara opiera się bardziej o nieomylność Papieża JPII- Polaka, niż w Boga - Chrześcijanizm powinien być w Polsce przemianowany na Polonaizm lub Wojtyłonaizm.

Co o tym sądzicie?



... uznałem, że dyskuja z osobą, która nie zna elementarnych pojęć, a bawi się w złośliwe słowotwórstwo jest bezcelowa.
  • 0

#17

TYRIPS.
  • Postów: 122
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mango każdy może powiedzieć wielkie słowa, ale niektórzy nie mają za grosz rozumu żeby wiedzieć co one znaczą...
meeeeeeeen co wy biednego Papieża tak katujecie, po pierwsze to raczej większość tych papieskich wyznawców to babcie...
Człowiek chce coś zrobić dla ludzi a oni tak go zmieszają z błotem jako pierwszy wyjeżdżał na pielgrzymki żeby jakoś do ludzi trafić, poprzednicy tylko do okna wychodzili . A co do religii w szkole, skoro taka religia panuje to odzwierciedla się w całym naszym życiu, gdzie nie spojrzysz to coś znajdziesz, a że ateizm to sami aroganci to nie moja wina....
  • 0

#18

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Aton - co poradzisz, takie życie.
  • 0



#19

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tyrpis, ale co Ty mi zarzucasz? Że mówię prawdę stwierdzając, że mówił to, co każdy doskonale wie?
  • 0

#20

bolek.
  • Postów: 203
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A na matematyce kabała ?

Jak są w niej jakieś aksjomaty, twierdzenia tudzież dowody matematyczne, to nie widzę przeciwwskazań.

Aby było matematycznie i nowocześnie, to ja proponuję różaniec zastąpić kalkulatorem do liczenia zdrowasiek.

Dziwię się też dlaczego ciągle jeszcze tak niewiele używa się wody święconej w spraju.
Kropidło -czy to nie zacofanie ?
  • 0

#21

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Twoje wypowiedzi, piszesz pierdoły często aby tylko dowalić KK, są żałosne.
Takie obrzucanie błotem dla samego obrzucania prowadzi do nikąd, budzi tylko w widzących to ludziach zniesmaczenie.
  • 0



#22

bolek.
  • Postów: 203
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Twoje wypowiedzi, piszesz pierdoły często aby tylko dowalić KK, są żałosne.
Takie obrzucanie błotem dla samego obrzucania prowadzi do nikąd, budzi tylko w widzących to ludziach zniesmaczenie.

Jeśli trudno być kimkolwiek, to bycie kościelną porzyzwoitką- też sukces. :P
"Widzący"?- a nie umiejący wypowiadać się za siebie samego?" :roll: :mrgreen:
  • 0

#23

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie chce się wdawać w kłótnie, ale ja dziękuję za takie "samodzielne" myślenie, które polega tylko na obrzucaniu błotem, przyczepianiu się byleczego aby tylko dopiec dla zasady. Wolałbym już być nawet moherem zamiast tak 'wolnym'. Swoje zdanie mam, a że często pokrywa się z tym co KK głosi to już nic nie poradzę.

Nie wiem naprawdę po co tak szczerzyć zęby ;)


Pozdrawiam serdecznie.
  • 0



#24

bolek.
  • Postów: 203
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie chce się wdawać w kłótnie, ale ja dziękuję za takie "samodzielne" myślenie, które polega tylko na obrzucaniu błotem, przyczepianiu się byleczego aby tylko dopiec dla zasady. Wolałbym już być nawet moherem zamiast tak 'wolnym'. Swoje zdanie mam, a że często pokrywa się z tym co KK głosi to już nic nie poradzę.

Nie wiem naprawdę po co tak szczerzyć zęby ;)


Pozdrawiam serdecznie.

Ktoś tu obrzuca błotem w błocie siedzących?
A tak się zęby suszy a nie szczerzy :mrgreen:
  • 0

#25

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tego się spodziewałem ;) W tym tonie to zęby szczerzysz i to niepotrzebnie.
Ta wolność myślenia jest bardzo przewidywalna, a przynajmniej w wydaniu, prezentowanym tutaj, w tym temacie, przez Ciebie. W błocie siedzi nie kto inny ale TY. Im prędzej sobie zdasz sprawę z tego tym lepiej.
Żeby nie być jednostronnym muszę przyzać, że też w błocie siedzę - tyle go narzucałeś, że niezłe bajorko już koło mnie jest :)


Żeby nie ciągnąć offtopa kończę waść.

Pozdrawiam.


Nie musisz cytować całego postu jeśli znajduje się nad Twoim.
  • 0



#26

bolek.
  • Postów: 203
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tego się spodziewałem ;) W tym tonie to zęby szczerzysz i to niepotrzebnie.
Ta wolność myślenia jest bardzo przewidywalna, a przynajmniej w wydaniu, prezentowanym tutaj, w tym temacie, przez Ciebie. W błocie siedzi nie kto inny ale TY. Im prędzej sobie zdasz sprawę z tego tym lepiej.
Żeby nie być jednostronnym muszę przyzać, że też w błocie siedzę - tyle go narzucałeś, że niezłe bajorko już koło mnie jest :)


Żeby nie ciągnąć offtopa kończę waść.

Pozdrawiam.


Nie musisz cytować całego postu jeśli znajduje się nad Twoim.

Znaczy się;
Krew cie zalała
i żółć się wyczerpała,
słoma z kapcia wylazła,
argumentów nie znalazła.
AMEN mociumpanie :D
  • 0

#27

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Modlenie się do człowieka. Mówicie, że JP2 tylko pośredniczy. Ale szkopuł w tym, że ludzie szybko zatracają co jest fikcją a co prawdą. Jak z postaciami serialowymi, są święcie przekonani, że ta Iwonka z telewizji to ta sama którą spotkali na ulicy wczoraj. Mimo oczywistego faktu, że jest jedynie aktorem. JP2 też był swego rodzaju aktorem. ;)
  • 0



#28

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Hah trafiłeś w sedno sprawy mylo ;)
Szczególnie to widać u starych ludzi - szczególnie kobiet.



Bolek:
Ty tak uważasz ;-) Masz do tego prawo.
Krew mnie nie zalała bo dlaczego? Z takich marnych prowokacyjnych postów 15 latka
w okresie buntu? Ty jeszcze nie wiesz co to żółć i brak argumentów ]:->
Cofnij się jednak 2 kroki i popatrz na siebie.

  • 0



#29

bolek.
  • Postów: 203
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hah trafiłeś w sedno sprawy mylo ;)
Szczególnie to widać u starych ludzi - szczególnie kobiet.



Bolek:
Ty tak uważasz ;-) Masz do tego prawo.
Krew mnie nie zalała bo dlaczego? Z takich marnych prowokacyjnych postów 15 latka
w okresie buntu? Ty jeszcze nie wiesz co to żółć i brak argumentów ]:->
Cofnij się jednak 2 kroki i popatrz na siebie.



15-to letnich gówniarzy, starych bab i innych rynsztokowych aluzji szukaj podły chamski ryju we własnej rodzinie !
Rzecz nie w tym kto ma rację a w tym kto jest OFICJALNYM SPONSOREM.
Za chamskie pyskówki OFICJALNEMU SPONSOROWI punktów przybywa, a za te kilka słów prawdy kazdy inny może być nawet zbanowany, jeśli odważy się OFICJALNEMU ofiarodawcy powiedzieć słowo prawdy.

15-to letnich gówniarzy, starych bab i innych przytyków szukaj podły chamski ryju we własnej rodzinie
Amen
A ja mam to wszysko w d.... razem z takim forum gdzie uprzywilejowani mają prawo obrażać kogo zechcą.
To już mój drugi przypadek na tym protekcyjnym forum Tow. Wzajemnej Adoracji i raczej ostatni.
I tym optymistycznym akcentem banuję pyskacza, na co Admin w zyciu się nie odważy. Nieprawdaż ?

  • 0

#30

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

bolek o co ci chodzi? Przeglądnąłem twoje reputacje i te dwa minusy wydają mi się słuszne. Co ma do tego oficjalny sponsoring? To co ty nazywasz chamskimi pyskówkami dla inych to inteligentne odpowiedzi, zresztą to ty strzelasz jakimiś rymowankami :/ I jeszcze coś - duża czcionka nie sprawia, że ludzie chętniej czytająto co piszesz. Ba kojarzy się z dziećmi neo :/
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych