Skocz do zawartości


Zdjęcie

Energia a wiek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#16

Gnomek.
  • Postów: 11
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ojej , chodzi mi tu o to, że 17 rok to kamień milowy w naszym rozwoju psychicznym czy duchowym. Fakt, że to źle sformułowałem nie musi być aż tak podkreślany :3
  • 0

#17

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie no, ale zrobiliście Offtopa :3 Jednak, nadal myślę, że gdy człowiek osiąga 17 wiek zdolności paranormalne się otwierają. Moim zdaniem jest to tak samo jak z pełnoletnością, gdy uzyskujesz 18 lat stajesz się pełnoprawnym obywatelem, a gdy 17 stajesz się w pełni dojrzały psychicznie. Moim skromnym zdaniem oczywiście. O i prosiłbym, żeby sceptycy nie pisali za wiele, bo i tak wiemy co powiedzą... i nawet nie musimy używać telepatii O_o


A moim zdaniem wiek tu nie ma nic do rzeczy.
Btw to 17 to takie symboliczne. Prawie jak w Harrym Potterze
  • 0

#18 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Zdolności energetyczne posiadają wszyscy.

rozwój tych zdolności wiąże się z rozwojem świadomości.


Nie ma tu filozofii, która jest niezrozumiała.
  • 0

#19

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

rozwój tych zdolności wiąże się z rozwojem świadomości.


Niektórzy są aż tak świadomi, że potrafią powiedzieć o swoich magicznych zdolnościach, ale nie potrafią ich pokazać.
  • 0

#20

Głodomoor.
  • Postów: 38
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem w nikłym wieku (co można stwierdzić oglądając mój profil). Uważam że wiek fizjologiczna ma się nijak co do energii (no chyba że za jakimś pośrednictwem, np. dorastanie>niestabilność psychiczna>chaos energii, że to tak nazwę) Przykład? Proszę bardzo: Jeden z moich kolegów potrafi dużo z PSI mimo że jest starszy ode mnie jedynie o rok... Drugi kolega ma lat dokładnie 17 (się zgrał) i PSI nie idzie mu ni w ząb, chociaż obaj ćwiczą mniej więcej tyle samo. Ja tak uważam, może dlatego że ma na to wpływ to, że nie chciałbym wierzyć iż jest inaczej.
  • 0

#21

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeden z moich kolegów potrafi dużo z PSI


Konkrety proszę, umie już lewitować albo kręcić młynki długopisami?
  • 0

#22

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dorosłość i dojrzałość tak jak wiele innych słów to pojęcia względne. Ja nigdy nie mogłam dogadać się z rówieśnikami. mając zaledwie 14 lat zaprzyjaźniłam się z 32 letnią ezoteryczką.
Faktem jest że interesowałam się tym od młodego wieku. Jak miałam 13 - 14 lat rzucałam klątwy i było to dla mnie zabawą, wiecie miałam kaszankę z mózgu :mrgreen: . Teraz mając 19 lat podchodzę do tego bardzo poważnie. Z rówieśnikami nadal nie mogę się dogadać. I nie prawdą jest że dojrzewamy w 17 lat. Można dojrzeć do związku, miłości, życia. Czasami dorastamy w końcu do wszystkiego lub nie.
Piechu to młodziutki jesteś :mrgreen: Następny dowód na to, że wiek nie ma znaczenia. :rotfl:
  • 0

#23

Popek.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Elo, elo, trzy, dwa, zero... Ja mam 11 lat. Może i to co napisze będzie głupie itd. Moim zdaniem liczy się bardziej wyobraźnia. Takie 7, 6 letnie dziecko, które by się tym interesowało to napewno by było w tym dobre o ile by to zrozumiało. Ma bujniejszą wyobraźnię i dzięki temu by lepiej pobierało energię. Rozumiecie chyba no nie? Im lepiej sobie to wizualizuje tym więcej energii!
  • 0

#24

Reita.
  • Postów: 36
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wyobraźnia też ma tutaj duże znaczenie. Uważam że wiek tutaj nic nie znaczy. Też mam 15 lat i potrafię robić psi ball'e niewidoczne, ale wyczuwalne. (tak się pochwalę, ale poza tym nic więcej) xD
  • 0

#25

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też mam 15 lat i potrafię robić psi ball'e niewidoczne, ale wyczuwalne. (tak się pochwalę, ale poza tym nic więcej) xD


Nie zapomnij o tym, że są wyczuwalne tylko przez ciebie.
  • 0

#26

Cher.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To chyba nie zależy do wieku.Ja przez całe życie wiedziałam kiedy się urodzi jakieś dziecko(w którym dniu) :) .
  • 0

#27

Reita.
  • Postów: 36
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie zapomnij o tym, że są wyczuwalne tylko przez ciebie.

Dzięki za przypomnienie :mrgreen:
  • 0

#28

--kuba111--.
  • Postów: 22
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem wiek nie ma znaczenia. Ja mam 10 lat i potrafię tworzyć PSIballe tak silne że potrafią przewrócić 2,5 litrową butelkę Pepsi Max. Potrafię też zagotować wodę w czajniku siłą woli. Ale bez obrazy Reita bo Pisałem ten post razem z twoim, i na dodatek naprawdę mam takie zdolności (zacząłem trenować w zeszły poniedziałek)
  • 0

#29

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ŁAŁ, wymiatasz! Ale lepiej nie pisz już w tym temacie, bo robisz z siebie pośmiewisko.
  • 0

#30

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jest taki chinczyk stary, o którym juz tutaj była masa filmów na forum - ludzie już prawie mu uwierzyli, że miota psibalami aż tu nagle się okazało, że ma magiczny stolik, który przewraca przedmioty :) kuba 111 idź pograj z kolegami w piłkę a nie psujesz oczy w wieku 10 lat wypisując bzdury :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych