Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdjęcia z Marsa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
224 odpowiedzi w tym temacie

#196

Rewers.
  • Postów: 87
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No Chłopaki widzę że to jest bardzo świetny filmik=)Ale tylko filmik...
  • 0

#197

tommi59.
  • Postów: 262
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jeszze 2 dni temu sprawdzalem na stronach nasa te zdjecia phoenixa z 25 i 26 marca jeszcze tam byly a teraz niema bez kitu zobacze moze ktos dal na you tube zawsze tak sprawdzam jak cos nowego sie pojawia to szukam potwierdzenia jak nie ma to ignoruje

Czy w 1962 roku cos wylodowalo na marsie tego nie wiemy moze kiedys sie dowiemy ale napewno nie mialo to ic wspolnego z misja phobos 1 i 2
  • 0

#198

22z.
  • Postów: 555
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

jeszze 2 dni temu sprawdzalem na stronach nasa te zdjecia phoenixa z 25 i 26 marca jeszcze tam byly a teraz niema bez kitu zobacze moze ktos dal na you tube zawsze tak sprawdzam jak cos nowego sie pojawia to szukam potwierdzenia jak nie ma to ignoruje


Widze, że ty też :) Ciekawe dlaczego tak jest?

Coś na temat filmiku:

Kapitan Ruppelt, szef Amerykańskich Sił Powietrznych dodał w 1956 roku:
"Kiedy skończyła się II Wojna Światowa, Niemcy posiadali szereg różnego rodzaju pojazdów w kształcie koła i elipsy, oraz zupełnie nowe pojazdy w trakcie dopracowywania. Mimo faktu, iż dowództwo zajmowało się wtedy dopiero fazą wstępną, były to jedyne osoby, które wiedziały i mogły odróżnić te obiekty od prawdziwych, o których mówili świadkowie, którzy zobaczyli UFO..."

Wypowiedź agenta CIA Virgila Armstronga:
"Wiemy, iż we wczesnych latach wojny Alianci nie wierzyli w zaawansowaną broń, dopóki informacji nie dostarczył im nasz wywiad, który po natknięciu się na szczegóły tych projektów zaczął intensywne prace w tym kierunku. Wtedy to projekty zostały uznane za prawdę, kilka lat później bronią grawitacyjną dysponowały już nie tylko Niemcy..."

Źródło: http://haunebu.hotnews.pl/
  • 0

#199

mindmax.
  • Postów: 592
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mariush
Rewolucjonizujesz język polski? Wg Ciebie określenie "niebieściutki" opisuje "coś z odcieniem niebieskiego"?
Niebieściutki w potocznym odczuciu (a przynajmniej w moim) jest zdrobnieniem /zdziecinnieniem koloru niebieskiego wyrażającym jego delikatną barwę, czyli białą (podstawową) o delikatnym zabarwieniu danym kolorem - w tym przypadku niebieskim, w odróżnieniu od różowiutkiego o którym również była mowa.
Różnica miedzy nami wynikać może z tej przyczyny, że ja opisuję zjawiska tak, jak je odbieram nie sprawdzając wszystkiego w "mądrych księgach" bo w/g mnie nie wszystko w nich jest aż tak mądre... na jakie wygląda.

ps Ciekawa poezja - nie myślałem że stać Cię jedynie na cytowanie moich wypowiedzi...

tommi59

ten temat to nie matematyka prosze wrocic do tematu.Numery zdjec ktore podalem sa bardzo interesujace moze ktos sie wypowie na ten temat a nie klocicie sie ile jest 2 razy dwa

Fakt, jednak dla większości matematyka nadal jest dowodem a zawsze jest ich niedosyt w każdym temacie, jednak solo trudno się kłócić, a przynajmniej niektórym więc... ?
  • 0

#200

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dalej chlopaki dalej! Wlasnie kupilem popcorn i czekam na c.d. :crazy:


Edit [07.06.2008]: +.....
3.2 Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale.

  • 0

#201

22z.
  • Postów: 555
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dager pamiętasz naszą dyskusje na temat tych zielonych pikseli co miały przedstawiac jakies budynki? Sprawdziłem troche innych zdjęc i co się okazało, brak jakichkolwiek podobnych śladów - no może widać lekko zielonkawy kolor przy modyfikacji zdjęcia, ale nie są to regularne kształty. Zatem jestem skłonny uważać, że nie jest to przypadek z pikselami.

Wąż, czy znowu złudzenie?
http://www.imagecros...g_3313_mod1.jpg
Oryginał: http://phoenix.lpl.a...ery/lg_3313.jpg
  • 0

#202

muciek112.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Węże straciły nogi w procesie ewolucji aby nogi nie przeszkadzały im w gęstym poszyciu dzungli.Widzisz gdzies na marsie dzewa, krzaki?

Dołączona grafika

Zwykł kamień
  • 0

#203

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wąż, czy znowu złudzenie?
http://www.imagecros...g_3313_mod1.jpg
Oryginał: http://phoenix.lpl.a...ery/lg_3313.jpg



Ja nie wierzę w życie na Marsie! Ba, uważam, że nigdy go tam nie było i nie ma, bo nie ma po temu żadnych naukowo udokumentowanych przesłanek. Doszukiwanie się pośród gry świateł i cieni na zdjęciach z Marsa jakichś ziemskich kształtów lub podobieństw, nie ma żadnych sensownych podstaw. Jest to wyłącznie czysta fantazja, tak jak sugerowanie, że w pobliżu pełza wąż. :roll:
22z, tam gdzie wylądował Phoenix za dnia temperatura podnosi się do minus 30 stopni C, nocą spada do minus 80 stopni C.
  • 0



#204

vkali.
  • Postów: 701
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja nie wierzę w życie na Marsie! Ba, uważam, że nigdy go tam nie było i nie ma, bo nie ma po temu żadnych naukowo udokumentowanych przesłanek.


...dobrze piszesz, nie wierzysz,.. bo na marsie życie było i pozostało w "szczątkowej" formie,..była również cywilizacja podobna ludzkiej
...i pytanie,..czy bez naukowo udokumentowanych przesłanek nie mozna zyć?
  • 0

#205

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Węże straciły nogi w procesie ewolucji aby nogi nie przeszkadzały im w gęstym poszyciu dzungli.Widzisz gdzies na marsie dzewa, krzaki?


Najłatwiej nogi można stracić w wypadku motocyklowym lub pod kołami pociągu, a nie w wyniku wątpliwych przesłanek niepewnej teorii. ;)

To, co niektórzy biorą za cienie drzew, w rzeczywistości jest zwiewanym przez wiatr ciemnym pyłem, wyrzucanym spod powierzchni w wyniku lokalnych erupcji gwałtownie sublimującego CO2.
  • 0



#206

mindmax.
  • Postów: 592
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Doszukiwanie się pośród gry świateł i cieni na zdjęciach z Marsa jakichś ziemskich kształtów lub podobieństw, nie ma żadnych sensownych podstaw.

O dziwo również tak uważam, chociaż nie zupełnie bo moim zdaniem należało bu uważniej przyjżeć się temu, co te cienie powoduje.
Jak można cokolwiek wnioskować o powierzchni Marsa z fotografii, której głównym celem było pokazanie okazałości nasowskiego sprzętu na tle domniemanego marsjańskiego krajobrazu ?
  • 0

#207

22z.
  • Postów: 555
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja nie wierzę w życie na Marsie! Ba, uważam, że nigdy go tam nie było i nie ma, bo nie ma po temu żadnych naukowo udokumentowanych przesłanek. Doszukiwanie się pośród gry świateł i cieni na zdjęciach z Marsa jakichś ziemskich kształtów lub podobieństw, nie ma żadnych sensownych podstaw. Jest to wyłącznie czysta fantazja, tak jak sugerowanie, że w pobliżu pełza wąż.


A ja wierze i nie potrzebuje źadnych dowodów potwierdzających to. Gdyby mi to wystarczyło, to nie było by mnie na tym forum, ale jestem bo chcem o tym porozmawiać z innymi i będę przeszukiwał jakichś anomalii które może kiedyś przekonają was że życie na tej planecie jest, albo nawet że było (chyba że zrobi to ktoś inny).

A z tym wężem to nie powiedziałem że "to jest wąż", tylko "Wąż, czy znowu złudzenie?" a to zupełnie inne znaczenie. Nazwałem to wężem bo tak mi się skojarzyło, ale nie powiedział że to dokładnie wąż.
  • 0

#208

mindmax.
  • Postów: 592
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na zdjęciu z "wężem" moim zdaniem godna uwagi jest figura (po lewej stronie "węża") składająca się z opartych o siebie prostopadłościanów - zbyt regularnych jak na dzieło natury "gustującej" w nieco bardziej obłych kształtach.
  • 0

#209

IO.
  • Postów: 256
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A ja wierze i nie potrzebuje źadnych dowodów potwierdzających to.

A w elfy wierzysz? Jednorożce? Świętego Mikołaja? Latającego Potwora Spaghetti? Skoro nie potrzebujesz "źadnych" dowodów...
  • 0

#210

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

...dobrze piszesz, nie wierzysz,.. bo na marsie życie było i pozostało w "szczątkowej" formie,..była również cywilizacja podobna ludzkiej
...i pytanie,..czy bez naukowo udokumentowanych przesłanek nie mozna zyć?



"Cywilizacja marsjańska" była popularnym tematem już na przełomie XiX i XX wieku, dzięki takim amatorom-badaczom jak P. Lovell z Flagstaff w Arizonie, który wymyślił ideę tzw. sztucznych kanałów marsjańskich. Oczywiście okazało się to nieprawdą, lecz pisarze fantaści podchwycili temat i tak to trwa do dziś. Marsjanie i cywilizacja marsjańska to bajki, lecz przecież zawsze znajdą się chętni, by słuchać tego, co ucho łechce.

Oczywiście nasze ziemskie życie nie potrzebuje żadnych dowodów na potwierdzenie swego istnienia, lecz z Marsa jak dotąd nie ma żadnych wieści o istnieniu tam choćby prostych bakterii. Życie biologiczne w naszym ziemskim rozumieniu to niezwykle bogate, złożone i zadziwiająco przemyślane zagadnienie i wiele wskazuje na to, że nie jest ono dziełem przypadku.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych