Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zamykanie tematów


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
81 odpowiedzi w tym temacie

#31

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Raport nie zmieni poglądów moderatora.
  • 0

#32

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Moderator to też człowiek i tak samo jak każdy może poczuć się urażony jakimiś treściami.
  • 0



#33

TenebrosuS.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten pkt regulaminu jest tak głupi, że można pod niego podciągnąć dosłownie wszystko i vice versa.
  • 0

#34

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A ja mam pytanie. Czy jeśli użytkownikami i moderatorem/adminem wywiąże się ostra wymiana zdań prze PW, to taki mod/admin może zbanować użytkownika?
  • 0

#35

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

:-)
Pomóc by mogło objęcie opieką tego działu przez innego moderatora (Traper jest nieaktywny już 2 miesiące) zamiast truć raportami co chwilke.

...bo wam się oczywiście nie chce głupiego raportu wysłać.
Moderator ma wszystkiego pilnować, a jak coś przeoczy to wy po nim jeździcie ile wlezie.
Raporty są po to, żeby zgłaszać takie posty łamiące regulamin / netykietę, które zostały przeoczone przez moderatora.

judas666, jeśli użytkownik obraża moderatora na pw to może zarobić warna. Jeśli warn go nie nauczy szacunku do moda, to wtedy się to może skończyć banem.
  • 0



#36

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ale jak mod obraża użytkownika na PW to jest OK.

I jeszcze czy nie dostanę warna za częste wysyłanie raportów? Bo ja bym mógł bardzo dużo raportować.
  • 0

#37

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak mod obraża użytkownika to przecież też możesz raport wysłać (wystarczy że napiszesz że raport nie dotyczy tematu, tylko obrażania usera na pw).

Za zbyt częste raporty nie można dostać warna - no chyba że raporty okażą się bezpodstawne.
  • 0



#38

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Będę raportował każdy temat "widziałem ducha"/"widziałem ufo", bo dla mnie to bzdura, tym bardziej jak nie ma żadnych fotek, a dla moda nie będzie i dostanę warna. Z resztą ja takie tematy za zwyczaj olewam.
  • 0

#39

TenebrosuS.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten pkt regulaminu jest tak głupi

Może zatem zaproponuj jego poprawne brzmienie. Wniesiesz w ten sposób coś od siebie, poza krytyką.

Usunąć go - pkt 7.2 i 7.4 w zupełności wystarczą.
  • 0

#40

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przemo widzisz, a ja dostaję na pw ochrzan i jakieś bezpodstawne oskarżenia dotyczące mojej osoby, czuję się nimi obrażona, bo są niesłuszne, ale co zrobię? Nic, bo moda tknąć nie wolno.
  • 0

#41

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ale chodzi o prowokację. W momencie gdy dostaję PW z eee... psychologiczną radą, której mi nie trzeba, jakimś przelewaniem swoich kompleksów na mnie i wmawianie mi czegoś, co nie istnieje, chyba jest nie w porządku. I to wszystko za prowokację w temacie - no jasna anielka, czasami nie sa się inaczej nakłonić rozmówcy do odpowiedzi w temacie, niż prowokacją. ;|
  • 0

#42

TenebrosuS.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wulgaryzmy i prowokacje nie są równoznaczne z wypowiedziami szerzącymi nienawiść i rasistowskimi.

Ja wychodzę z założenia, że można dyskutować na wszystkie tematy i w dowolny sposób je argumentując, dopóki jest pewien poziom dyskusji. Nie ma powodu cenzurować wypowiedzi "szerzących nienawiść i rasistowskich", jeśli są kulturalne. Bo czy jeśli powiem, że czarni są statystyczne głupsi od białych i podam jako dowód na to opinie chociażby prof Watsona, to będzie to już rasizm, czy jeszcze nie? Oczywiście, że każdy uzna inaczej, dlatego nie można przyjąć jednolitej wykładni, gdzie się rozpoczyna rasizm czy szowinizm, a gdzie są logicznie uargumentowane wypowiedzi. Forum służy do wymiany poglądów, jeśli uważasz, że ktoś ma błędne zdanie na jakiś temat, możesz wejść z nim w polemikę. Cenzura to przyznanie się, że nie ma się żadnych argumentów, prócz "siłowych", na obronę swojego stanowiska.
  • 0

#43

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@TenebrosuS
Bo czy jeśli powiem, że czarni są statystyczne głupsi od białych i podam jako dowód na to opinie chociażby prof Watsona, to będzie to już rasizm, czy jeszcze nie?
Imo nie rasizm tylko chamstwo. Wytykanie komuś czegoś takiego publicznie jest zwyczajnie chamskie. Przynajmniej w moim odczuciu.



Przemo widzisz, a ja dostaję na pw ochrzan i jakieś bezpodstawne oskarżenia dotyczące mojej osoby, czuję się nimi obrażona,

Nie wiem jaką korespondencję i z kim prowadzisz na PW, bo z całą pewnością nie ze mną. Więc nie wiem czemu swoją wypowiedź kierujesz do mnie.

Może dlatego :P

ETYKA I SKARGI NA MODERATORÓW
Etyka i przestrzeganie regulaminu na forum (w tym regulaminu wewnętrznego). Wszystkie zażalenia na decyzje moderatorów, na nieprzestrzeganie regulaminu, na brak reakcji.


Super Moderator
Przemo
data ur. ?
Fora - opieka: wszystkie
Kontakt e-mail: adresprzema(at)tlen.pl
Kontakt PW: Klik
Kontakt gg: -


  • 0

#44

TenebrosuS.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niestety jestem odmiennego zdania. Nie ma znaczenia jakich słów użyjesz, czy bardziej kulturalnych, czy mniej, rasizm pozostaje rasizmem.

Przecież ja nie powiedziałem, że nie. Tylko istnieje coś takiego jak wolność do głoszenia własnych poglądów(nie mylić z podżeganiem do popełnienia przestępstwa na tle narodowościowym czy rasistowskim). Chyba widzisz różnicę w tych dwóch zdaniach: "Moim zdaniem fioletowy jest brzydki, dlatego trzeba go zniszczyć", a "Musicie(Musimy) zniszczyć fioletowy, bo jest brzydki". Nieprawdaż?
  • 0

#45

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

TenebrosuS, absolutna wolność slowa to mrzonka. Świat już przerabial abolutną doktrynę liberalną. Tutaj mamy do czynienia już bardziej z doktryną spolecznej odpowiedzialności.

Wybraleś sobie jako przyklad gadanie o fiolecie. Ale mimo to, te dwa przytoczone przez Ciebie zdania niczym się nie różnią.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych