Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zamykanie tematów


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
81 odpowiedzi w tym temacie

#1

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Odnośnie tematu "odnośnie zamknięcia tematu " To nie grzech zgwałcić chrześcijankę", a
kąkretnie wypowiedzi Super(hiper, bomba, szał) Moderatora Ivellios:

Może sam artykuł nie nosi w sobie ziarenka nienawiści, ale w takich tematach często
padają wypowiedzi typu "wytłuc tych wrednych za&&&&nych islamistów", "im tak zrobić to niech
zobaczą" itp itd, a to już podpada pod szerzenie nienawiści.

W takim razie należy usuwać te wypowiedzi, a nie iść na łatwiznę.

Niestety nadużywanie władzy i, nie bójmy się tego słowa, niekompetencja niektórych
moderatorów to wielki problem tego forum. Żeby nie było, nie tak wielki jak dzieci neo i
trolle. Ja sam dostałem ostrzeżenie za słowo curva, że niby to jest wulgaryzm, właśnie od
Ivellios'a.

Dalej w temacie moderatorów:
http://www.paranorma...m...st&p=254743
Dodajcie do regulaminu punkt "Moderator może bezkarnie obrażać użytkowników", bo się jeszcze nowi zdziwią.
  • 0

#2

SzpaQ.
  • Postów: 112
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Za curva?? Ciekawe czy kibice Romy tez musieli by dostac ostrzezenie bo mowia na siebie "ragazzi della curva".
  • 0

#3

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Masz moje poparcie.
Zamkniecie tematu np: o Stanisławie Staszicu (wybitny pisarz i publicysta, filozof i tłumacz, geograf i geolog)
to już lekka przesada. Możliwe że miał na to wpływ fakt że był księdzem katolickim.
Dodatkowo proponuję wykreślić z kart naszej historii władców którzy gonili z naszego kraju Niemca ( ze względu na obecną złożoną sytuację polityczną)
  • 0



#4

TenebrosuS.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Popieram. Ewidentnie jest tu cenzura, na mocy "prawa" wprost z PRLu. Użyte ogólniki jak zakaz dyskryminacji są bzdurne, bo każda osoba może się poczuć dyskryminowana, tak jak ja, ze względu na poglądy.
  • 0

#5

ximm.
  • Postów: 26
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Nie może być tak, że pracujemy, przenosimy tematy zamykamy, a użytkownikom to i tak zwisa, bo za chwilę zakładają kolejny bardzo podobny temat."

Przemo to jest tylko nieznaczące forum w necie jak każde inne - to co robicie to nie jest praca -fora w necie to zabawa a wy umiecie sie tylko bawić w "hansa i jeńców" :] userzy zakładają podobne tematy - to niech zakładają miejsca jest dużo
  • 0

#6

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ximm -> zapewniam Cię wlaśnie, że miejsca nie ma. Zżeramy wszyscy za szybko transfer, więc musieliśmy zrobić cięcia na forum ostatnimi czasy. Zmienil się szablon, użytkownicy skladają się na oplacenie transferu. Uszanuj to, pomijając już fakt, że nikt nie chce, żeby forum wyglądalo jak śmietnik.

TenebrosuS --> jak Ci tutaj tak źle, to zastanawia mnie co Ciebie tutaj trzyma? Wszak w sieci tyle miejsca, które jest przychylne Twoim wynurzeniom.

To jest forum o tematyce paranormalnej, w zasadzie mogloby się sprowadzać do tematów jedynie paranormalnych. Robimy jednak wyjątki dla wydarzeń o szczególnej randze, czy dyskusji o rzeczywiście ważkim znaczeniu.

Tatik, a Ty już od dluższego czasu nie robisz chyba nic, tylko szperasz w necie co by tu PRZEKLEIĆ o Żydach... Malo to kreatywne.
Naprawdę aż tak bardzo pragnąleś dyskusji o Staszicu, czy wolaleś przemycić jego antysemickie zajawki??

I tak, zwijcie sobie to jak chcecie, nawet cenzurą, ale mamy swój regulamin wewnętrzny, do którego trzeba się dostosować.
Każda gazeta ma coś takiego
  • 0



#7

ximm.
  • Postów: 26
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak cisz ilość postów znacząco wpływa na transfer :) - eury cie pasie takimi bzdurami ?
  • 0

#8

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tatik, a Ty już od dluższego czasu nie robisz chyba nic, tylko szperasz w necie co by tu PRZEKLEIĆ o Żydach... Malo to kreatywne.
Naprawdę aż tak bardzo pragnąleś dyskusji o Staszicu, czy wolaleś przemycić jego antysemickie zajawki??


Czasami myślę że podejrzewacie mnie o poglądy antysemickie co jest kompletną bzdurą. Tematy które zakładam nie świadczą o moich pogladach lecz mają wzbudzić dyskusję.
Zdumiewa mnie fakt że pozwalacie mi jako Moderatorzy zakładać tematy które krytykują np: Chrześcijaństwo
a temat Żydów staje się nagle niewygodny.

Całe szczęście że jest jeszcze sporo oprócz Staszica wybitnych Polaków którzy podzielają jego poglądy :)
  • 0



#9

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Popieram Tatika...to już coraz bardziej widać. Na kościół i Polaków jedzie się gdzie tylko sie da, a Żydzi i Judaizm to tematy tabu...To sie robi coraz bardziej niebezpieczne.

Do ximma Człowieku ogarnij sie, forum to nie gra. Swoje opinie wpisują tu prawdziwy ludzie i w sumie można się wypowiedzieć znacznie swobodniej niż na żywo :P
  • 0

#10

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Całe szczęście że jest jeszcze sporo oprócz Staszica wybitnych Polaków którzy podzielają jego poglądy


I Ty oczywiście będziesz przekopywal sieć, żeby ich wyszukać, przekleić o nich jakiś tekścik i nam 'coś' pokazać. Tylko ja nie wiem co...
Tatik, wiesz że to jest dziecinada ?

Może, jeśli Ty jesteś jednym z tych Polaków, którzy podzielają poglądy Staszica, to nam je tutaj wypisz - stwórz coś swojego. To będzie na miarę wybitnego ich przedstawiciela...

A tak z czystej ciekawości : ile Ty masz lat?
  • 0



#11

ximm.
  • Postów: 26
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja mówie żeby nie traktować takich for zbyt serio żadne forum nie zastąpi rozmowy face to face - jesli ktoś traktuje to jakoś poważniej niz tylko jak zabawe to cóż :) ....
  • 0

#12

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ximm, a czy wiesz, że nawet w świecie wirtualnym można kogoś obrazić/urazić itd. itp.? Rozumiem, że to taki element tejże "zabawy", tak?
  • 0



#13

ximm.
  • Postów: 26
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jeśli ktos powie do mnie ximm ty sukinsynu to wiecie to jest internet i rozmówca nie znaczy NIC dla mnie i jest absolutnie nikim :) wiec mam gdzis takie obrażanie :)

Edit: Tacita. 7.2 W obrębie serwisu nie wolno używać wulgaryzmów.
Przyznano ostrzeżenie.
Ps. Wystarczy wrzucić cudzysłowie, kilka gwiazdek i cenzura gotowa.

  • 0

#14

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Może, jeśli Ty jesteś jednym z tych Polaków, którzy podzielają poglądy Staszica, to nam je tutaj wypisz - stwórz coś swojego. To będzie na miarę wybitnego ich przedstawiciela...


:mrgreen: Zaskoczyłeś mnie tym, niezłe.
Problem tkwi w zupełnie czymś innym kilku forumowiczów poza zjawiskami paranormalnymi potrafi i chce dyskutować również na inne tematy. Paranoją byłoby umawiać się z nimi na innym forum w celu przedyskutowania jakiegoś problemu. Odnoszę wrażenie że coniektóre tematy oprócz opluwania Islamu powinny być dostępne tylko i wyłącznie w jedynym słusznym źródle TVP. :o
  • 0



#15

Goccolo.
  • Postów: 92
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prawda jest, ze na katolikow mozna jechac po calosci, ale o zydach najlepiej w ogole nie mowic, bo od razu ktos krzyczy ''antysemita''!. I to nie tylko na tym forum, ale w ogole. To naprawde dziwne, selektywne traktowanie tolerancji i rownosci.
Zapodawalem ten cytat juz raz na forum i dam jeszcze raz (SP, 10x04):

"(...) ale jeśli ocenzurujesz wizerunek Muhameta, to niedługo będziesz musiał cenzurować coraz więcej. Jeśli nie pokażesz Muhameta to zrobisz podział na to, z czego można żartować, a z czego nie. A to jest tak, że albo wszystko można pokazywać albo nic".


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych