Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kloaczny humor wojewódzki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#31

Varg.
  • Postów: 92
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moi pradziadkowie, dziadkowie...Walczyli za te dwa kolory na wykałaczce!!! Własnymi siłami dążyli do wyzwolenia kraju, a później np. mój dziadek siedział w więzieniu, gdy oparł się władzom komunistycznym. Szanuję to, będę zawsze pamiętać o ich poświęceniu...Dlatego uważam, że zaistniała sytuacja jest żałosna. Wywieźć ich na sybir i zapomnieć.

#32

Sathik.
  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czekałem na taką prowokację jak twoja tatik, widać długo nie musiałem czekać. Co na to odpowiem? Nic.

#33

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Miód za granicą już pomału się kończy ci którzy tam pracują coraz rzadziej odwiedzają swoje rodziny (ze względów finansowych) coraz mniej odkładają kasy. Jeśli nie masz wejść...
Większość chociarz się do tego nie przyzna żyje podobnie jak w kraju.
( Wcale nie trzeba opuszczać Polski aby żyć godnie czyli po Waszemu z pełnym kontem)



#34

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A wydźwięk tego wsadzenia flagi (zresztą nędznej imitacji flagi) do psiej kupy to: Polska psią kupą stoi. I zmieńmy to.

Proponowalabym wziąć sobie trochę na wstrzymanie. Najgorsze to pozwolić sobie poczuć się dotkniętym.


Dokladnie, siejemy trawniki pieknie je kosimy by nam laki nie powstaly i po co? Ano po to, by sluzyly za wychodek dla psow. Mnie po trawniku chodzic nie wypada, bo nie szanuje zieleni, natomiast pieski maja tam swoj kupi raj, nie wspomne o chodnikach. Czasem w miejscach gdzie brak trawnikow, a w centrach miast o takie nie trudno, nalezy poruszac sie slalomem by nie utaplac sie w psiej kupie.
To wetkniecie flagi w psia kupe to obraz Polaka, dokladnie tak sie traktujemy nie sznujemy sie na wzajem, a flaga w kupie wyraziscie to pokazuje. w obronie flagi podnosza sie glosy, a czy w obronie mnie i nas wszystkich takie sie podniosa. Ja chce aby trawniki sluzyly nam ludziom, bo to my ludzie o nie dbamy, ale pozwalamy s..c psom, a moje dzieci nie moga po nim biegac.



#35

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja chce aby trawniki sluzyly nam ludziom, bo to my ludzie o nie dbamy, ale pozwalamy s..c psom, a moje dzieci nie moga po nim biegac.


To przemówienie należy raczej skierować do właścicieli psów (do ich świadomości jeśli mają takową)
Mieszkam na osiedlu zamkniętym wypieszczonym pod względem czystości i zadbanych trawników.Z właścicielami psów nie mamy takich problemów. Mała społeczność która się szanuje i chce być szanowana zawsze dojdzie do porozumienia.
Dziecku które rzuca papierek każdy zwraca uwagę bez względu czy to moje dziecko czy sąsiada.



#36

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja chce aby trawniki sluzyly nam ludziom, bo to my ludzie o nie dbamy, ale pozwalamy s..c psom, a moje dzieci nie moga po nim biegac.


To przemówienie należy raczej skierować do właścicieli psów (do ich świadomości jeśli mają takową)

Tak i ta flaga w kupie to wlasnie tyczy sie wlascicieli psow. Krajobraz Polski po snieznej zimie gdy sniegi topnieja, wyglada wlasnie jak jedna wielka kupa.



#37

Goccolo.
  • Postów: 92
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Za przeproszeniem leje na Wojewodzkiego i jego durny program, ale smuci mnie postawa niektorych osob na forum.
Ludzi, ktorzy nie potrafia uszanowac wlasnej Ojczyzny, nie rozumiem... Czy dla Was liczy sie tylko kasa i dobra materialne (pomijam oczywiscie rodzine)? Czy dla Was liczy sie tylko to co oferuje Wam jakis kraj? Czy nie liczy sie dla Was to, ze w obronie naszej ojczyzny zginely miliony Polakow, moze Waszych przodkow? Czy mlodzi ludzie potrafia tylko dzisiaj psioczyc jak to im zle i jak to naleza im sie lepsze warunki i niech Polska ''spier****'' jesli nie moze im ich zapewnic?? Posluchajcie plyty Lao Che ''Powstanie Warszawskie'', albo jesli Wam latwiej to przejedzcie sie do Muzeum Powstania Warszawskiego. Moze Was to poruszy.
A w Polsce mozna godnie zyc, jesli ma sie cokolwiek rozumu w glowie. Wyjedzcie na Bialorus to zobaczycie jak to w naszym kraju zle... A wyjedzcie na Wyspy, to bardzo szybko sie przekonacie, ze ZAWSZE bedziecie obywatelami drugiej klasy i nawet obywatelstwo niewiele bedzie znaczyc. Wiem o czym mowie bo wlasnie w Anglii teraz jestem.
Dla wszystkich narzekaczy mam pytanie: wiecie, ze w Anglii jest obecnie kryzys ekonomiczny i z powodu dziury budzetowej rzad dowalil takie podatki, ze za minimalna place zyje sie nie lepiej niz w Polsce?
Po drugie: spytajcie rodzicow, czy przez ostatnie dwie dekady zmienilo sie cos w np. sklepach meblowych. I wtedy zastanowcie sie czy faktycznie Polska ''tonie w gownie'' i ''cofa sie''.
I jeszcze cos: zachod od ponad 60 lat buduje swoja ekonomie. My przez ponad 40 lat bylismy parobkiem ZSRR, dopiero od niedawna mamy szanse cos zbudowac. I teraz chcecie uciekac, kiedy wreszcie mozna cos zmienic? No respect...

EDIT: uprzedze ataki - do Anglii przyjechalem na 3 miesiace, zobaczyc kawalek swiata i troche dorobic, ale do Polski na pewno wroce i nie ma dnia zebym za nia nie tesknil...
Wybaczcie uogolnienie ''mlodzi ludzie'' - oczywiscie nie wszyscy tacy sa.

#38

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja sobie w Polsce mieszkam i nie żyję w przekonaniu, ze tu nic nie wychodzi bo wychodzi. Mam dobra pracę, za którą mi dobrze płacą. Zdobyłam ją dzięki umiejętnościom, a nie machlojkom i znajomościom i uważam, że nie trzeba wyjeżdżać do Anglii żeby dobrze żyć.
Co prawda papierowa flaga na wykałaczce i program Wojewódzkiego mi wiszą. Gdyby to chodziło o normalnej wielkości flagę to rzeczywiście można byłoby się popluć, a tak wielki raban o kawałek wykałaczki.

#39

specyfik.
  • Postów: 159
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moja ojczyzna - banda debili i złodzieji.

#40

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Bo najlepiej jest biadolić jakie to złodzieje są i wogóle.
A samemu spróbować coś zrobić to juz o nie!



#41

Broken.
  • Postów: 178
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moja ojczyzna - banda debili i złodzieji.

To wyjedz, nikt cie tu nie trzyma.
I nie sądzę, aby na wielkim zachodzie było lepiej.

Zamiast próbować coś zmienić, narzekacie...

#42

Ozzy667.
  • Postów: 88
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no kurcze ale po co przywiązywać w ogóle wagę o czegoś co jest tylko umowne. Miliony ludzi zginęło za ojczyznę bo byli głupi. Każdy normalny człowiek ratowałby się, a nie rzucał psu w pysk. Moim zdaniem poczucie przynależności do społeczeństwa, czy narodu budzi potem tylko jakieś bezsensowne konflikty i nic poza tym.

Nie rozumiem o co szum i po co ta dyskusja. Była to demonstracja przeciwko kupom na ulicach a nie manifestacja przeciwko Polskiemu narodowi. ...

#43

Goccolo.
  • Postów: 92
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no kurcze ale po co przywiązywać w ogóle wagę o czegoś co jest tylko umowne. Miliony ludzi zginęło za ojczyznę bo byli głupi. Każdy normalny człowiek ratowałby się, a nie rzucał psu w pysk. Moim zdaniem poczucie przynależności do społeczeństwa, czy narodu budzi potem tylko jakieś bezsensowne konflikty i nic poza tym.

Czyli jak przyjde do Ciebie z czteroma wysokimi kolegami bez szyi to Ty i Twoja rodzina bedziecie mi posluszni? Poczekaj, juz wsiadam w samochod :)

Umowny to moze byc znak drogowy. Symbol to cos, co ma wielka moc. Chocby taka, ze ludzie za ten symbol gotowi sa oddac zycie. Wiec flaga sama w sobie hitlerowcow nie bila, ale inspirowala caly narod, zeby to robil. I mozna cos takiego lekcewazyc?

#44

Ozzy667.
  • Postów: 88
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no kurcze ale po co przywiązywać w ogóle wagę o czegoś co jest tylko umowne. Miliony ludzi zginęło za ojczyznę bo byli głupi. Każdy normalny człowiek ratowałby się, a nie rzucał psu w pysk. Moim zdaniem poczucie przynależności do społeczeństwa, czy narodu budzi potem tylko jakieś bezsensowne konflikty i nic poza tym.

Czyli jak przyjde do Ciebie z czteroma wysokimi kolegami bez szyi to Ty i Twoja rodzina bedziecie mi posluszni? Poczekaj, juz wsiadam w samochod :)



Jeśli przyjdziesz do mnie z kolegami, to nie będzie to obrona symbolu, tylko obrona własna. Źle zrozumiałeś co miałem na myśli chyba.


Zależy jak komu leży. Symbol też jest umowny, jego znaczenie ksztaltowało się przez wiele lat i dlatego wielu ludzi kojarzy go tym samym. To czym Goccolo jest dla ciebie Flaga polska ? Gdybyś się urodził w Niemczech czułbyś to samo do flagi Niemiec. Więc nie widzę sensu szanowania ojczyzny, bo ojczyna nic dla mnie nie zrobiła. Ojczyzna to kolejny umowny 'znak'. Tak naprawdę nic on nie znaczy, przynajmniej dla mnie. Urodziłem się tu. OK, ale moglem równie dobrze urodzić się na Węgrzech czy RPA.

Umowny to moze byc znak drogowy. Symbol to cos, co ma wielka moc. Chocby taka, ze ludzie za ten symbol gotowi sa oddac zycie. Wiec flaga sama w sobie hitlerowcow nie bila, ale inspirowala caly narod, zeby to robil. I mozna cos takiego lekcewazyc?

Dla mnie oddanie życia za ojczyznę to jest czysta głupota i brak rozumu. Naród był inspirowany i całe G z tego miał.

#45

Broken.
  • Postów: 178
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Głupotą? Gdyby ktokolwiek nas podbił, to prawdopodobnie zrobiliby z nas śmieci.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych