Skocz do zawartości


Zdjęcie

End game-THE NEW WORLD ORDER


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#31

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dlatego też nie można sobie pozwolić by doszło do sytuacji,w której skinięcie palca oligarchy będzie oznaczać śmierć milionów.

Tak było od początków cywilizacji, tak jest teraz, tak i będzie dalej.
  • 0



#32

Vorbis.
  • Postów: 43
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystko zawarte na tym filmie to prawda. Ludzie nie chcą się tym zajmowac, nie interesuje ich to, mają własne życie, własne troski, a na głowę wchodzi im jeszcze grupa palantów z planem zawładnięcia światem. Niestety na tej planecie są zli ludzie, niestety właśnie oni mają władzę. Więc... co robimy z tym fantem?
  • 0

#33

Lubię ciastka.
  • Postów: 101
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oglądałam film już jakiś czas temu, ale nadal dobrze pamiętam kilka faktów, które zrobiły na mnie wrażenie. Nie dzieje się dobrze, ale mam nadzieję, że choć część z tych rzeczy o których ten film opowiada to nadinterpretacje wynikłe z niedoinformowania. Bo smutno się człowiekowi robi, kiedy pomyśli sobie że jest tylko małą marionetką sterowaną przez garstkę ludzi.
  • 0

#34

kubujak.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Super film! POLECAM!!! Cała prawda, dziwne, że ludzie nie uczą się na błędach z przeszłości. Jeszcze raz zachęcam do zobaczenia!!! ;)
  • 0

#35

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Z tego co wyczytalem na portalu rense.com, udalo sie zatrzymac (nie wiem czy do konca) powstanie unii polnocno amerykanskiej : ) 



tutaj info -> North American Union: The dream 'is dead' http://www.worldnetd... :mrgreen: :mrgreen:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych