Skocz do zawartości


Zdjęcie

End game-THE NEW WORLD ORDER


  • Please log in to reply
34 replies to this topic

#1

zulugula.
  • Postów: 281
  • Tematów: 86
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.eksplorer...c...&Itemid=104

jest to film o konspiracji zorganizowanej działającej na całym świecie.Film jest długi z polskim tekstem.Obejrzyjcie i ocencie co sie dzieje...



http://www.eksplorer.eu/
  • 0

#2

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Film jest ciekawy, ktos juz o nim na forum pisal, po objerzeniu robi sie dziwnie. Wiadomo, ze czesc rzeczy powinno sie potratkowac z przymruzeniem oka, ale Billderbergowie(chyba dobrze napisalem) jak dla mnie to mowi samo za siebie. Polecam wszystkim, tym ktorzy wierza i tym nie wierza.
  • 0

#3

Szpetnysz.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pod znakiem zapytanie staje wiarygodnosc ... ogladalem 29 min potem obejrzę resztę
  • 0

#4

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja godzinę oglądałem i pewnie wiele rzeczy będzie w przyszłości jak np. kamery, rząd światowy, kontrola urodzeń..rządzić będą oczywiście najbardziej wpływowi, a reprezentować ich będą najbardziej charyzmatyczni i medialni. Nie ma co jednak panikować...jak tak będzie to będzie i nic nie zmienimy, naturalna kolej rzeczy. O ile oczywiście wszystkie państwa połączą się w jedno, co jest mało prawdopodobne, bo ludzkość ma niezwykłą tendencje do dzielenia się, a o rewolucje nietrudno...nieraz już w historii mordowano tych najbogatszych i najbardziej wpływowych.
  • 0

#5

Ignor.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie w jedno panstwo , a w kilka dokladnie oglodalem ;) UE kontroluje Europe , USA - Kanada Meksyk Stany , Chiny zajma sie Azja , itd

porpostu oni czekaja na dogodna sytuacje na wprowadzenie tego , a takie nadejscie np planety X to wumarzony moment do wporawdzenia tego , gdy swiat bedzie oslabiony , pozniej biblijny koniec swiata , ale dla nas zwyklego spoleczenstwa ...
  • 0

#6

Szpetnysz.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja godzinę oglądałem i pewnie wiele rzeczy będzie w przyszłości jak np. kamery, rząd światowy, kontrola urodzeń..rządzić będą oczywiście najbardziej wpływowi, a reprezentować ich będą najbardziej charyzmatyczni i medialni. Nie ma co jednak panikować...jak tak będzie to będzie i nic nie zmienimy, naturalna kolej rzeczy. O ile oczywiście wszystkie państwa połączą się w jedno, co jest mało prawdopodobne, bo ludzkość ma niezwykłą tendencje do dzielenia się, a o rewolucje nietrudno...nieraz już w historii mordowano tych najbogatszych i najbardziej wpływowych.



taaak tylko, że teraz nie pójdziesz z kosynierami... bo Cie rozstrzelają... o ile w ogóle pójdziesz... manipulacja przez media będzie sie bawić massami, jak masą do formowania dowolnych kształtów, to już nie te czasy...

Malo prawdopodobne ? Popatrz na Europe... do czego dąży ?
  • 0

#7

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Do dowolnej kontroli nad masą ludzką :) Masz rację, Europa to bardzo dobry przykład wcielania planów w życie. Wątpię jednak że Europa połączy się z USA, Azją albo Rosja :) Z kosami nie pójdziemy, ale tam na górze też bardzo lubią się kłócić. Rzeczywiście w dzisiejszych czasach szary człowiek nie ma nic do powiedzenia, a nawet będąc kimś wpływowym jest się uzależnionym od innych wpływowych ludzi... Organizacje które dążą do tego, o czym mówi się na wstępie istnieją. Znana mi osoba żyjąca 22 lata w Anglii była nawet raz na spotkaniu z ciekawości.
  • 0

#8

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znana mi osoba żyjąca 22 lata w Anglii była nawet raz na spotkaniu z ciekawości.

Mógłbyś coś napisac o tym więcej?
  • 0

#9

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Osoba ta była na dobrym stanowisku(prawo/Londyn) i często dostawała zaproszenia na różne spotkania organizowane przez różne grupy. Jedno było wyjątkowe, bo nie związane bezpośrednio z pracą. To było dość dawno i nie pamiętam nazwy tej organizacji, ale jednymi z głównych tematów było ograniczenie ilości ludzi(że niby ludzi za dużo jest), pełna nad nimi kontrola(kamery, chipy itp), zjednoczona Europa i klasy społeczne...Pamiętam z opowiadania, że działają na zasadzie jakiegoś bractwa/iluminatów/masonerii(poziomy wtajemniczenia itp), które skupia właśnie wyłącznie elity w poszczególnych rejonach. Trzeba było być też "poleconym" żeby się tam znaleźć.

Znanej mi osobie bardzo się to nie podobało co tam prawili, więc pewnie nie należy :P Dziś już mieszka w Polsce, to przy okazji zapytam i może będzie jeszcze pamiętać nazwę. Dlatego jak słyszę, że taki podejrzany Blair ma szanse stać się "prezydentem" w Unii...Kto wie co nas czeka w najbliższej przyszłości :) Nie wiem czy to będą "Bilderbergowie", ale wiele zdarzeń w tym filmie może się wydarzyć.
  • 0

#10

Déjà vu.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja godzinę oglądałem i pewnie wiele rzeczy będzie w przyszłości jak np. kamery, rząd światowy, kontrola urodzeń..rządzić będą oczywiście najbardziej wpływowi, a reprezentować ich będą najbardziej charyzmatyczni i medialni. Nie ma co jednak panikować...jak tak będzie to będzie i nic nie zmienimy, naturalna kolej rzeczy. O ile oczywiście wszystkie państwa połączą się w jedno, co jest mało prawdopodobne, bo ludzkość ma niezwykłą tendencje do dzielenia się, a o rewolucje nietrudno...nieraz już w historii mordowano tych najbogatszych i najbardziej wpływowych.


Czy ty naprawdę sadzisz, ze oni takich możliwości nie przewidzieli? Jak wiec myślisz, po co chcą wprowadzić chipsy identyfikacyjne? Jakie jeszcze będą miały funkcje, trudno powiedzieć, ale nanotechnologia posunęła się niezmiernie do przodu. Moze będą mogli, za ich pomocą ingerować w twoja świadomość i zachowanie? Cos takiego, jak zdalnie sterowany,żywy organizm. Np. drażnienie ośrodków mózgowych, wywołujących zadowolenie, albo wręcz stany euforyczne. Kto wtedy będzie myślał o buncie? Mieli sporo czasu, by przeanalizować historie ludzkości i wyciągnąć z niej odpowiednie dla siebie wnioski. Technika cały czas idzie do przodu a jej możliwości są nieograniczone.
  • 0

#11

Aelis.
  • Postów: 13
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dodajmy najnowsze "dzieła" farmakologii, które były jakby poruszone w tym filmie. Moim zdaniem nie chodzi o to by panikować tylko sie głebiej zastanowić. Ale co do zmian. Może jestem troche niepoważna, ale uważam, że jeśli byśmy chcieli to spokojnie udałoby nam sie tego uniknąć. Wątpie by ludzie dobrowolnie poddali sie tak wielkiej kontroli. Jeśli oczywiście wiedzieliby prawde. Jeśli w ogóle jest to prawda. Dodajmy jeszcze kwestie zmniejszenia populacji. Nie chcialabym być w tych 80%. Już raz Hitler wpadł na pomysł by nas "wybić"... Mam tylko nadzieję, że przyszłość nie potoczy sie tak pesymistycznie.
  • 0

#12

Yaku.
  • Postów: 129
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Film na pewno bardzo ciekawy ale wydaje sie byc dziwne ze opublikowano na filmie tak tajne informacje
  • 0

#13

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Film ciekawy i warty tych 2 godzin 19 min. Wiele ciekawych spraw i musze przyznać że albo to jest bardzo dobra mistyfikacja bo aż za pięknie się to wplata albo mamy niemały problem... Jesli faktycznie USA, Kanada i Meksyk zostaną połączone to uwierze w to... tak samo jak miało to miejsce z UE. Troche to brzmi jak kreskówki, ze chcą panowac nad swiatem itp. Ale o tych szczepionkach z rakiem, chipem w dowodzie itd. to nie wiedziałem. Tak samo jak z kamerami które są praktycznie wszędzie teraz ale to tylko do kontroli ruchu drogowego oraz bezpieczeństwa (Chyba ze chcą by tak mysleć) U mnie na osiedlu wszędzie są kamery, przy kazdej klatce. Ale nie dziwie sie, tyle zadym co tu było to hej!
Ciezko mi w to uwierzyc ale zobaczymy ile w tym prawdy.
  • 0

#14

maribot.
  • Postów: 223
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jesli faktycznie USA, Kanada i Meksyk zostaną połączone to uwierze w to

Wspólnej waluty nawet wprowadzić nie umieli, a co mówić o łączeniu się :D

zostaną połączone to uwierze w to... tak samo jak miało to miejsce z UE.

Europa się przecież nie połączyła :|

Osoba ta była na dobrym stanowisku(prawo/Londyn)

Heh, pewnie Marcinkiewicz
  • 0

#15

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Film jest dobrym przykładem na to,czym są przeciętni obywatele dla elit:zwyczajnymi pod-ludźmi od których czerpią zyski i nad którymi stopniowo sprawują coraz większą kontrolę.Dlatego też nie można sobie pozwolić by doszło do sytuacji,w której skinięcie palca oligarchy będzie oznaczać śmierć milionów.

maribot: to jak wytłumaczysz budowanie super-asutostrady NAFTY,która przebiega przez Meksyk,USA i Kanadę oraz to,że siedziba NAFTY znajduje się w Meksyku,mimo,że podejmuje ważne decyzje odnośnie USA???

To samo jest z UE-jedna konstytucja,zanikanie granic-jeden wielki twór państwowy jest znacznie łatwiejszy do kontrolowania niż wielka grupa tworów mniejszych-fakty świadczą same za siebie.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych