Skocz do zawartości


Zdjęcie

Seks od 18 roku życia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
255 odpowiedzi w tym temacie

#1

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

"Dziennik": Gazeta dotarła do wystąpienia Ewy Sowińskiej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Rzecznik Praw Dziecka postuluje wprowadzenie zakazu kontaktów seksualnych osobom poniżej 18. roku życia.
Sowińska argumentowała, że "ochrona praw dziecka zaczyna się od momentu poczęcia i trwa do osiągnięcia pełnoletności, ale ustawodawstwo nie wprowadza tej zasady w życie w odniesieniu do kwestii zachowań o charakterze seksualnym". - Przed częścią czynów dzieci chronione są tylko do 15. roku życia - tłumaczyła podczas konferencji "Tydzień prawników na KUL".

- Proponowałabym rzeczniczce, aby zaczęła od solidnych badań, co młodzi Polacy wiedzą o seksie, czego chcieliby się dowiedzieć i w jakiej formie - skomentowała w rozmowie z "Dziennikiem" Joanna Kluzik-Rostkowska, posłanka PiS. Sensu wprowadzenia takiego przepisu nie widzi także prof. Magdalena Środa oraz seksuolog prof. Zbigniew Izdebski. - W zależności od kraju prawo zezwala na stosunki płciowe osobom powyżej 14. lub 16. roku życia. Wynika to z uwarunkowań fizjologicznych, psychicznych, a także cywilizacyjnych - powiedział "Dziennikowi".


źródło: Onet.pl


Wasze zdanie na ten temat?

#2

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

moje zdanie? wspanialy pomysl! proponuje tez powrot do zajefajnych czasow kiedy chlop nakladal babie homonto i oral nia pole. mysle, ze niektorym poslankom by sie przydalo takie cos _ _
niech jeszcze seksu przedmalzenskiego zabronia i ogolnie konstytucyjnie zapisza kompatybilnosc meskiego czlonka wylacznie z wagina, poniewaz stosunki innego typu sa stosunkami wysoko nieuporzadkowanymi prowadzacymi do cywilizacji smierci.

jesus k.. ja p... gdzie ja zyje?

Użytkownik zak edytował ten post 25.03.2008 - 11:05


#3

Szpetnysz.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pfff ja w wieku 15 lat nie byłem prawiczkiem i jakoś żyje... dziewczyna też się ma całkiem dobrze.
Co w tym takiego strasznego ?

Jeżeli młodzi są na tyle dojrzali fizycznie, psychicznie, jak i potrafią się odpowiednio zabezpieczyć, to żadne przepisy ich nie zatrzymają... taka moja opinia ...

#4

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Co ja na to? Za stary jestem żeby się przejmować. I tak już mi nie wypada iść do łóżka z dziewczyną młodszą niż 18 lat :3

A tak na poważnie - kolejny poroniony pomysł. Nie ma to jak udawanie, że coś się w tym rządzie robi... Powinno się edukować, nie zakazywać.

Użytkownik judas666 edytował ten post 25.03.2008 - 11:15


#5

Ozzy667.
  • Postów: 88
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bo jej pewnie nikt nie chciał to ma teraz uraz z młodości. się mogę zalożyć, że na studniówce tańczyła poloneza z koleżanką :D

#6

UFO Amator.
  • Postów: 48
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rozpoczęcie życia seksualnego zależy do
dojrzałość psychicznej.
Niestety nie wszyscy nasi politycy o tym wiedzą
...
Moim zdaniem prawne ograniczenie wieku do min. 15
jest jak najbardziej odpowiednia.
Proponuję żeby w polsce tak samo jak w UK
tabletki antykoncepcyjne były w 100% refundowane
...

#7

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mnie też nikt nigdy nie chciał i jestem bardziej żałosny, bo nie byłem na studniówce.

#8

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ozzy, nie zdziwilbym sie patrzac na jej zdjecia :lol
judas, ja mam podobnie jak Ty.. ale my sie tym roznimy od tej kobiety, ze nie mamy takich chorych pogladow ^_^

Użytkownik zak edytował ten post 25.03.2008 - 11:38


#9

UFO Amator.
  • Postów: 48
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja nie byłem na studniówce bo nie miałem z kim i też mnie żadna nie chce i wcale nie mam takowych poglądów ...

#10

Szpetnysz.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rozpoczęcie życia seksualnego zależy do
dojrzałość psychicznej.
Niestety nie wszyscy nasi politycy o tym wiedzą
...
Moim zdaniem prawne ograniczenie wieku do min. 15
jest jak najbardziej odpowiednia.
Proponuję żeby w polsce tak samo jak w UK
tabletki antykoncepcyjne były w 100% refundowane
...



a Tableteczki przypadkiem nie są szkodliwe ?

#11

kriszo.
  • Postów: 42
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O rany co wy się tak wszyscy bulwersujecie. :D i tak pewnie do takiej zmiany w prawie nie dojdzie...a jak dojdzie to i tak nic z tym nie zrobicie :P :D ...a moim skromnym zdaniem tak na boku, większość polskich dzieciaków nie jest gotowa psychicznie do tego, niestety :/ (ale to tylko moje zdanie :) )

#12

UFO Amator.
  • Postów: 48
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a Tableteczki przypadkiem nie są szkodliwe ?



Z tą szkodliwością różnie bywa a sam się nie raz leczyłem na różne rzeczy i też coś o tym wiem ...

#13

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No ja byłem na studniówce, i prawiczkiem też nie jestem ale powiem wam że w sumie było by z tego chyba więcej dobrego jak złego. Wybawić się człowiek zdąży, a młody wiek 14-17 lat to taki wiek że większość nastolatków myśli że wszystko już wie i jest na tyle dojrzała żeby uprawiać seks. I nie ma co się oszukiwać bo prawda jest taka że większość (po dużej ilości alkoholu w szczególności) nie zabezpiecza się, no i kolejne dziecko z wpadki.

Także moje zdanie jest po środku…

#14

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Także należało by zakazać alkoholu, i edukować młodzież.

#15

kriszo.
  • Postów: 42
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to alkohol nie jest przypadkiem od 18 roku życia? :D


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych