Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne stworzenia na Chorzowskiej drodze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
72 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

No no... rzeczywiście :D
Ale wracając do tematu. To wygląda na wymyśloną historie bo gdyby to była prawda co całe miasteczko by już o tym wiedziało. A nawet omgwtf nic o tym nie słyszał

Żak... pierwsze zdjęcie to rekonstrukcja hehe :mrgreen:

Użytkownik Burnago edytował ten post 18.03.2008 - 18:56

  • 0

#17

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale wracając do tematu. To wygląda na wymyśloną historie bo gdyby to była prawda co całe miasteczko by już o tym wiedziało.

No wiesz ktoś tu napisał że są tam dzieci jak ze slamsó, dresy itd. więc na tą historie zaoewne większość reaguje śmiechem i z miastowej sensacji nici ;]

a i może teraz zauważą:PIERWSZE ZDJĘCIE TO TYLKO REKONSTRUKCJA NIE ZDJĘCIE x]
  • 0

#18

Toster13.
  • Postów: 15
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mieszkam w siemcach, niedaleko Chorzowa, ale o ufo to nie słyszałem żeby gdzieś tutaj latało :)
Wątpie aby to były dzieci. Może i rzeczywiście mają ciekawe pomysły, ale latanie w takim kostiumach w nocy??? Komu by się chciało? Mi się wydaje, ze to nie byli ludzie.

Małpy to też raczej nie były :)) Ciekawe, bardzo ciekawe..
  • 0

#19

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A myślicie, że babeczka która to widziała, biegałaby od bloku do bloku i mówiła, że widziała coś dziwnego? Kto by jej uwierzył?

Jeżeli te stworzenia wyglądały tak, jak na rekonstrukcji, to nie mam pojęcia co to może być :o
  • 0

#20

JaToJa.
  • Postów: 132
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ktoś tam wspomnał o biednych dzieciach,slamsach i dresikach..No tak,ale takie stroje to trochę kosztują :P
  • 0

#21

Qrczak11.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie no dzieci to by nie były ... napisane jest, że nie miały one kształtow jak normalny człowiek.
Poza tym wyobrazacie sobie dzieciaki poubierane w dziwne stroje i biegajace o 3 w nocy po ulicach ??
Dziwny jest ten świat i ludzie, ale bez przesady... ;p

Tyle, że jak nie dzieci to co ?! W zadne chupacabry nie wierze ... UFO? Hmm... za malo faktow zeby cos stwierdzic.
  • 0

#22

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

U nas takie dziwnie wygladajace dzieci to cos normalnego, wystarczy paru "kradziejaszkow" niosacych na sobie jakies szmaty, kartony, blachy itp i z daleka mozna je pomyslic nawet z zolwiami ninja, a wiadomo najlepiej krasc noca. Nie raz przez okno widze jakis zlomiarzy niosacych na sobie TV, lodowki, a nawet wanny, wiec mozecie sobie wyobrazic jak wyglada noca sylwetka czlowieka niosacego na plecach wanne.

Chorzow miasteczkiem? Wypraszam sobie!

Użytkownik omgwtf edytował ten post 18.03.2008 - 22:12

  • 0

#23

Qrczak11.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

i z daleka mozna je pomyslic nawet z zolwiami ninja,


Haha :lol

Nie no skoro tak mowisz to pewnie masz racje. Ty tam mieszkasz to wiesz "co" łazi po nocach :)

Czyli co ? Temat wyczerpany ? Ustalamy, że to małoletni bezdomni itp.? :)
  • 0

#24

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ustalamy że to byli kosmici - kropka =]
  • 0

#25

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Żak... pierwsze zdjęcie to rekonstrukcja hehe :mrgreen:


nie żak tylko zak
i chyba ktos mi posta usunal - - zal

napisalem, ze odkrylem, ze pierwsze zdjecie to fake - ironicznie, co by ludzie nie powtarzali komentarzy, ze pierwszy obrazek to fake.
i dodalem, ze i tak sprawa ucichnie a prawdy sie nie dowiemy, jak zwykle w takich przypadkach.
  • 0

#26

Maayel.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak a od kiedy to złodziejaszki czy złomiarze chcą na siebie zwrócić uwagę, błyskając ludziom po oczach latarkami? :/ Trochę bez sensu jak dla mnie. To musiało być coś inteligentnego, ale nie rozumiejącego zachowań ludzi, skoro wykluczamy dzieci biegające w strojach płetwonurków o 4 nad ranem.
  • 0

#27

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja akurat tą drogę dość dobrze znam. Mieszkam w Katowicach, dokładnie w Panewnikach, jest to dzielnica granicząca z Chorzowem, opisywaną w tekście drogę mam prawie pod nosem. Faktycznie czasami można tam dzieci spotkać, ale wątpię, czy odważyłyby się one wyjść tak daleko o trzeciej w nocy, i to jeszcze w zimę...

Ja raczej stawiam na dorosłych ludzi w strojach zaopatrzonych w odblaski.
  • 0



#28

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja stawiam na szaraków.
  • 0

#29

Goccolo.
  • Postów: 92
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wątpie aby to były dzieci. Może i rzeczywiście mają ciekawe pomysły, ale latanie w takim kostiumach w nocy??? Komu by się chciało?

Nie uwierzysz, jakie ja i moi kumple mieliśmy pomysły w wieku 15 lat... :mrgreen:
Jeśli założymy, że ta pani (imię mi ucieka...) naprawdę to wszystko widziała, to tak...
Odrzuciłbym małpy i złomiarzy - bo po co mieliby świecić czymś na przejeżdżające samochody?
Ufoki... To by wyjaśniało błyski i dziwny wygląd zaobserwowanych istot.
Dzieciaki? Możliwe, ale mało prawdopodobne.
Nie pokuszę się jednak na stwierdzenie, że uważam, że to było UFO. Zwyczajnie jestem ostrożny z takimi oświadczeniami :)

Ciekawe co się stało z kierowcą Transita. Jego relacje mogłyby rzucić nowe relacje na całą sprawę.
Pod warunkiem, że był biały Transit i w ogóle cała ta historia...
  • 0

#30

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To nie było UFO tylko obcy. UFO to niezydentyfikowany obiekt latający a nie postać krocząca - przez takie wypowiedzi potem się robi misz masz w poszczególnych tematach bo ludzie UFem nazywają wszystko co z obcymi związane - a tak przecież nie jest.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych