Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowicjusz - Pytania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#16

Kalahan.
  • Postów: 175
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale chrzanisz... pewnie masz 10 lat i szukasz rozgłosu, uważaj bo kiedyś znajdziesz na śmietniku gazetę z nagłówkiem: Niesamowity dzieciak! Zabił kolegę piorunem, a matkę PSI ballem!
Ale niezniechęcaj się... może kiedyś faktycznie osiągniesz to o czym opowiadasz...
  • 0

#17

dusieqq.
  • Postów: 84
  • Tematów: 8
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

a ja próbowałem z tym całym pisabellem skupiłem się na przesłaniu energii do dłoni, poczułem że opuszki palców robią się gorące i nic poza tym
może to jakiś fake albo coś nie wiem
  • 0

#18

Mentis.
  • Postów: 28
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Do obiwan'a:

Skoro zasadniczo sprawa aury została wyjaśniona to trzeba się jeszcze do końca pogłowić nad tym rzekomym psi-ballem :D . Niektórzy nowicjusze mają problemy z samą manipulacją energii, a ty chcesz nam wmówić, że zaczynając sobie po prostu od rana, nie dość, że z łatwością stworzyłeś psi-balla to do tego jeszcze opanowałeś (zasadniczo) legendarną umiejętność jaka jest flaring? Nie jestem w stanie uwierzyć w aż taki fenomen.

Według mnie to było zwykłe złudzenie spowodowane ciągłym wpatrywaniem się w jeden punkt, zaś umiejętność zmiany jego koloru to prawdopodobnie autosugestia.

do dusieqq'a:

Bardzo prawdopodobne, że stworzyłeś psi balla. Każdy energię odczuwa inaczej, niektórzy w postaci mrowienia, inni w postaci ciepła itp.
  • 0

#19

dusieqq.
  • Postów: 84
  • Tematów: 8
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

za pierwszym razem ??

faktycznie wcześniej medytowałem czasami godzinami
przeważnie po śnie by wprowadzić się w stan pobudzenia psychicznego oczyszczając mózg z sennych złudzeń i być odświeżonym umysłowo, wcześniej gdy tego nie robiłem, chodziłem ciągle zaspany
  • 0

#20

Mentis.
  • Postów: 28
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powiedziałem po prostu, że to prawdopodobne. Nie mogę jednoznacznie określić czy go stworzyłeś czy nie. Potrenuj, poznaj sam jakie odczucia wytwarza w tobie energia. W końcu na tym polega wizualizacja; na wykorzystaniu wyobraźni i zmysłów. :)
  • 0

#21

dusieqq.
  • Postów: 84
  • Tematów: 8
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

a czy psiball może być widoczny ?
  • 0

#22

Mentis.
  • Postów: 28
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

spójrz - http://www.paranorma...showtopic=13701

zasadniczo mogłem dać ten link już na początku :D
  • 0

#23

Kalahan.
  • Postów: 175
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja gdy tworzę PSIballa to czuję mrowienie w dłoniach, a kiedy skończę czuję się zmęczony jak nigdy
  • 0

#24

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jaki to ma związek z tematem?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych