Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowicjusz - Pytania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1

obiwan.
  • Postów: 9
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, wlasciwie to dzisiaj rano zaczalem sie interesowac PSIonika. Mialem juz stycznosc z OOBE i LD, zaczynam wierzyc w telekineze itp. i teraz mam kilka pytan dot. aury.

1. Czy to normalne ze bez wiekszego problemu umiem zobaczyc swoje aure ? Czy to moze wytwor mojej wyobrazni ?

Daje dwie rece przed siebie, skupiam sie na nich, 0 mysli i po kilku sekundach widze aure (wlasnie nie wiem czy to ja czy moja wyobraznia?) mam ciagle otwarte oczy, a aura jest koloru rozowego, raz mi sie wydawalo ze po lewej stronie palcow jest czerwony, a po prawej zielony, ale mrugniecie zalatwilo sprawe i jestem w 99% pewien ze jest to kolor rozowy


2. Aura przedmiotow - przeczytalem temat o aurze przedmiotow na tym forum - po dwoch lub trzech sekundach (czerwony kolor) wg. instrukcji odrazu widze aure, patrze sie na nia, mam "tepy wzrok" i widze, czy to rowniez nie jest wytwor mojej wyobrazni ?

probowalem z czerwonym pudelkiem - (tutaj odrazu) kolor aury zielony
czarny dlugopis - kolor aury (no wlasnie tu juz ciezej ujrzec) wydaje mi sie ze zolty
niebieski wazonik - (tu tez ciezko) chyba zielony lub pomaranczowy

Mam zolta tapete, ciezko zobaczyc, ale ta zielen przy czerwonym kolorze jest odrazu widoczna...
a w innych kolorach, czasem widze aure, ale nie potrafie rozpoznac jej koloru, widze tylko otoczke znajdujaca sie wokol przedmiotu, jakby niewidzialna aure ? ;p


3. PSI Ball - Usiadlem w pozycji lotosu, najpierw sprobowalem medytowac (nigdy przedtem nie medytowalem, przydala by mi sie jakas instrukcja :P ) i probowalem oproznic swoj umysl, "wessac" cala energie z otoczenia jak i ze slonca (czytalem ze najwiecej energii jest w kosmosie), zrobilo sie cieplo, otworzylem oczy, zwizualizowalem sobie jak z moich rak wyplywa energia tworzac kule miedzy moimi dlonmi i po jakims czasie ujrzalem mala kulke, moglem zmieniac jej kolor (wszystko otwarte oczy) ale gdy ruszylem dlonmi, ona odrazu znikla - czy to byl PSI Ball ? ;p


Wiem ze chaotycznie, ale naprawde bardzo sie tym zainteresowalem, chociaz to moj pierwszy dzien z tego typu doswiadczeniami, jestem pelen energii :P W sumie OOBE i LD tez wyszlo mi za pierwszym razem, gorzej bylo potem ;x

A telekineze sproboje jutro! :P tylko zrobie wiatraczek i znajde jakies szklane naczynie
  • 0

#2

Metal Soldier.
  • Postów: 110
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na nowicjusza nie wyglądasz, dużo umiesz. (czysto teoretycznie - jeśli to prawda)

1. Nasze dłonie są koloru podobnego do różowego, mogło się wytworzyć złudzenie optyczne. Ja tak samo widzę żółtawą aurę rośliny w sali od angielskiego, ale ona jest na pomarańczowym tle ściany.

2. Nie przeczę, że właśnie widziałeś aury tych przedmiotów.

3. Łooooooo... szybki jesteś. Nigdy nie medytowałeś, tutaj już PSI-ball i jeszcze do tego od razu umiesz zmieniać kolory... Może poproś z rodziny kogoś, żeby to sfilmował, co?

A teraz tak ogólnie:
Od dzisiaj rano zacząłeś się interesować PSIoniką. Trochę szybki jesteś, od razu "własna aura", aury przedmiotów, i do tego jeszcze ten PSI-ball.

A może jesteś Indygo? :|
  • 0

#3

PaSaI.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakos tak szybko ci idzie(czyzby prowokacja), lecz z drugiej strony mnie tez udalo sie dosyc szybko zrobic psiballa a ty mozesz byc bardziej uzdolniony ode mnie, wiec moze jednak Geniusz z ciebie :D
  • 0

#4

obiwan.
  • Postów: 9
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie mam powodu aby robic prowokacje, poprostu migiem przelecialem cale forum jak i kilka for w googlach, mowie poprostu swoje wyniki aby upewnic sie ze to nie jest zludzenie...


3. Łooooooo... szybki jesteś. Nigdy nie medytowałeś, tutaj już PSI-ball i jeszcze do tego od razu umiesz zmieniać kolory... Może poproś z rodziny kogoś, żeby to sfilmował, co?


zmieniac kolory tzn z zoltego na zielony i zniknal, a narazie nie bede nikomu tego pokazywal, chce ise nieco poduczyc, i pokaze mojemu bratu ;)

co/kto to Indygo ?
dobra niewazne, juz na wikipedii przeczytalem, niektore punkty sie zgadzaja ale np. "Nie wstydzą się mówić o tym, czego potrzebują." nie :P moze poprostu jestem jakos uzdolniony ?

edit:

chociaz kolor aury jest chyba koloru rozowego/indygo, ale niee, to zludzenie pewnie

Użytkownik obiwan edytował ten post 16.03.2008 - 19:13

  • 0

#5

Metal Soldier.
  • Postów: 110
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@up
Właśnie chodzi o to, że to pewnie złudzenie, bo kolor fioletowy aury oznacza, iż jesteś osobą uduchowioną.

Ale pewnie dużo ludzi z forum bardzo by chciało zobaczyć Twoje wyniki zmian koloru i teraz! :D
  • 0

#6

Eldor.
  • Postów: 49
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cóóóż... Jeśli chodzi o to widzenie aury przedmiotów, to będę chyba musiał teraz pozbawić Cię złudzeń. Muszę przyznać, że w zrozumieniu Twego "fenomenu" pomógł mi fakt, iż dość dokładnie opisałeś te aury. Większość użytkowników z niewielką ilością postów na koncie, nabazgrze opisy jakichś niemożliwych do sprawdzenia pierdół i jest zadowolona... :)
Ale do rzeczy - to, co widzisz wokół przedmiotów, to negatyw obrazu, który pozostaje na twojej siatkówce. W ten sposób - dokładnie tak, jak napisałeś - czerwień zamienia się w zieleń, niebieski - w pomarańczowy, a czarny - w żółty. Gałki oczne znajdują się w ciągłym ruchu i patrząc na coś odpowiednio długo, możesz zauważyć taki efekt.
No, to przynajmniej aury mamy z głowy. Za psi-balle się nie biorę, bo byłoby to nieuczciwe, jako że w nie nie wierzę. :)

Użytkownik Eldor edytował ten post 16.03.2008 - 19:36

  • 0

#7

obiwan.
  • Postów: 9
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

te aury przedmiotow, ta technike wzialem stad : http://www.paranorma...p?showtopic=246
a czy to prawda czy nie, to ja juz niewiem, chcialem sie tylko spytac doswiadczonych osob z tego forum :)
  • 0

#8

Eldor.
  • Postów: 49
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wow! Nawet nie wiedziałem, że jest taki temat! Kurde, teraz umarłem ze śmiechu. A taki miałem paskudny dzień... DZIĘKI WIELKIE! :D
  • 0

#9

obiwan.
  • Postów: 9
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wydawalo mi sie ze skoro napisany przez admina to to prawda :PP
  • 0

#10

Eldor.
  • Postów: 49
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No, sam efekt jest prawdą, ale nazywanie tego "aurą" to... cóż... nadinterpretacja. :D
  • 0

#11

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gdy bardzo chcesz zobaczyć aurę, to ją zobaczysz. Tylko, że to nie będzie aura, tylko rozmazane kontury przedmiotu, albo właśnie negatyw. Niestety, ludzki oko ma tyle nieścisłości w postrzeganiu, że można sobie wiele rzeczy wmówić.
  • 0



#12

roberto5455.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

czyli chcecie powiedziec ze cala ta aura to bujda??? a ja sie juz tak cieszylem ze cos umiem
  • 0

#13

Metal Soldier.
  • Postów: 110
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bujda... Na resorach... Mówiłem już przecież o moim arcyszybkim nauczeniu się widzenia aury roślin... Tylko, że wtedy ich kolor zlewa się z kolorem tła i takie dzikie coś powstaje, o.

I do tego, jeśli nim zaczniesz próbować, a najpierw przeczytasz teksty, to odstaniesz charakterystycznych "jazd". Ja nawet myślałem, że mnie miejsce, gdzie jest "trzecie oko" świerzbi, jak przeczytałem tekst...
  • 0

#14

TKr.
  • Postów: 141
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wydawalo mi sie ze skoro napisany przez admina to to prawda :PP

Dobrą zasadą jest zasada ograniczonego zaufania.
Inaczej mówiąc: Nie wierz nikomu - tym bardziej sceptykom :) ;)
  • 0

#15

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po zrobieniu kulki z energii w przestrzeni zostaje ona na jakiś czas. Na pewno nie powinna rozpłynąć się natychmiast.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych