Skocz do zawartości


Zdjęcie

24 piosenki którymi torturowano...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
53 odpowiedzi w tym temacie

#16

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Żeby się przejmować tekstem trzeba znać najpierw ten język....


To raz.

"Deutschland, Deutschland über alles(....)", czyli:
Niemcy, Niemcy ponad wszystko,
Ponad wszystko na świecie,
...ciach
.....
Kwitnij, niemiecka ojczyzno.



Dopóki by nie obrazili ojczyzny niech sobie puszczają.
Nie przejmowałbym się [jak i pewnie większość osób] tym ich gderaniem, że Niemcy naj w hymnie.



#17

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A widzieliście kiedyś film Droga do Guantanamo? To co puszczali puszczali bardzo głośno. Ale filmowcy przesadzili. Do filmu dali piosenkę Cradle Of Filth - The Promise Of Fever, chociaż chwilę przed tą sceną facet powiedział, że torturowano ich tam muzyką rockową z lat osiemdziesiątych jak dobrze pamiętam. Tym bardziej się uśmiałem xD No ale Ci torturowani to jacyś hip-hopowcy byli, więc co oni mogą wiedzieć :3

#18

Katon.
  • Postów: 256
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mogli im zapuścić polską scene pop, to iście tortura sama w sobie.

#19

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak naprawdę to każda piosenka puszczana po kilkadziesiąt razy pod rząd jest torturą. Nieważne, jak bardzo by się Wam podobała na początku.

#20

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jeszcze w małym pomieszczeniu, bardzo głośno i z workiem na głowie. Dezorientacja i pękające bębenki. Tak przynajmniej w filmie było :P

#21

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Eminem - Kim, to jest fajne ale rzeczywiście można dostać schiza jak się tego ileś razy z rzędu przesłucha

#22

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy mi sie wydaje czy to zostało usuniete ze strony? Ta lista... chciałem posłuchac znowu a tu nie ma :|

#23

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tamten link faktycznie nie działa- teraz jest pod tym adresem.
http://www.motherjon...e-playlist.html

#24

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

lol po przesłuchaniu tych piosenek stwierdzam że tylko 4 by uszła (chyba że ktoś nienawidzi Ameryki to może szlak trafić słuchając po raz 100 jak eminem wrzeszczy "White Amerykaaaaaaaaaaaaaaaaaa" ;) ) , jeśli chodzi o resztę to wymiękłam w kilka sekund xD

teraz mogliby tą muzykę zastąpić "blog 27" :)

#25

Szpetnysz.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czym innym jest ta muzyak dla styranego codzinną pracem, zgiełkiem miasta, nawet i nieświadomą pogonią człowieka, a czym innym dla żyjącego zgodnie z naturalnym biegniem dnia człowiekiem, który dziennie mogli się 6 razy do swego Boga hehehe przekichane pewnie mieli... Powstaje pytanie

Czemu akurat ta tortura ?
Jak by chcieli żeby zwariowali to nie lepiej żeby puścić im tykanie od zegara głośno ? Współczuje i nie radzę tego nikomu kto szanuje swoją psychikę, nawet wrogowi bym tego nie polecił...

#26

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

. Barney Theme Song - Barney


To masakra. Jakby mi ktoś to puszczał przez cały dzień, to bym mu chyba za@#@#% już po 2 razie.
Nie lubię też hip hopu. W ogóle ci ludzie tam nie słuchają takiej muzyki, tylko raczej muzykę regionalną.
Metal był w porządku.

Użytkownik mortyr edytował ten post 07.03.2008 - 22:35


#27

BENDER.
  • Postów: 166
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jedyne co można przesłuchać jak dla mnie to obie piosenki Eminema ale jeśli chodzi o torturowanie nimi to White America jeszcze by się nadała jeśli chodzi o treść z kolei w Kim, Eminem jedzie głównie swoją byłą żonę więc o so hozi?

#28

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Większość z torturowanych nie znało angielskiego więc tekst im różnicy nie robił. Amerykanie puszczali im pewnie ulubione piosenki. Waszą ulubioną piosenkę można by was torturować jakby wam ją puszczać cały dzień tak głośno, że nie słyszelibyście własnego krzyku.

#29

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

White America to jest trochę tekst prześmiewczy, piętnujący rasizm, więc nie wiem jak można tym torturować...
chyba raczej rozbudzać ich wyzwoleńcze zapędy.

Co do Kim, to jest to piosenka tak męcząca i wkur....., że rzeczywiście w niektórych kręgach może uchodzić za torturę. Jak sobie kupilam pamiętny krążek Eminema "the Marshall Mathers LP" to zawsze dbalam o to, żeby jak najmniej sluchać Kim. Swoją drogą ta plyta byla superowa, już jej nie slucham, ale kiedyś się strasznie jarałam ;)



#30

Scroll Lock.
  • Postów: 191
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Amerykanie puszczali im pewnie ulubione piosenki. Waszą ulubioną piosenkę można by was torturować jakby wam ją puszczać cały dzień tak głośno, że nie słyszelibyście własnego krzyku.


Dokładnie. Mieszkam na akademiku, a mój współlokator jest fanem muzyki techno z olbrzymimi głośnikami. Wystarczy, że jakiś kawałek wpadnie mu w ucho i już mam przewalone, bo potrafi go wałkować przez cały dzień. Jednak po roku mieszkania z nim, przyzwyczaiłęm się do tego, ale na początku było naprawdę ciężko. W tej liście chyba chodzi o różnice kulturowe. Arabowie nie słuchają raczej Metalliki :D Można by ich rozbić jakimkolwiek metalowym kawałkiem puszczanym w kólko, przez cały dzień ;)

Użytkownik be bee beee edytował ten post 08.03.2008 - 12:14



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych