Skocz do zawartości


Zdjęcie

Techno


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#16

krzlew.
  • Postów: 72
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zaciekawiony tytułem tematu postanowiłem go przeczytać. I jakże trafnie go otworzyłem.
Otóż tak się składa, że osobiście miałem do czynienia z kolesiem, który to opowiada w artykule.
Niestety jest to bardzo, ale to bardzo okrojona wersja jego powieści.
Dopowiem tyle, że byłem na spotkaniu z nim, widziałem zdjęcia i filmy i wystarczy mi jego opowieść.
Tu nie chodzi, że cały nurt muzyki techno jest złem. Tylko te imprezy na których on odpowiadał za dźwięk i ich organizacje były jakoś dziwnie kontrolowane przez "to coś". Ta muzyka manipulowała ludźmi.
Pamiętam, że gdy udało mu się uciec z tej imprezy przed ludżmi którzy go ścigali to jakoś droge mu zajechał mercedes z trzema szóstkami na tablicy rejestracyjnej :P
Wierze mu. A artykuł jest bardzo okrojony i dupnie napisany. Co innego posłuchać kolesia na żywo to każdy więcej zrozumie.
  • 0

#17

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ta, to szatan jest odpowiedzialny za konflikty na swiecie i pedofilie wsrod ksiezy.
mam juz dosc czytania artow o tym jak jakas muzyka jest zla.
rozumiem, ze techno mozna nie lubic, sam nie przepadam za nim, ale pisanie takich pierdol to naprawde porazka - -

mercedes z trzema szóstkami na tablicy rejestracyjnej

ciekawe, czy drifter, moznaby go do satan's hell driftz teamu wziac Dołączona grafika

Użytkownik zak edytował ten post 07.03.2008 - 00:58

  • 0

#18

pardon.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Blessed 6Hellz 6Driftz 6Teamz ....
  • 0

#19

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Techno zdechło - teraz to już tylko mieszanki ostały się.
Koleś się wpakował w jakąś sektę czy pierun wie co a potem się muzyce obrywa :) A o trance nic nie pisze? Psytrance chyba by się bardziej nadawał na tego typu "imprezy" szatanistyczne :D
Artykuł z "miłujcie się"...mohery czytają potem takie bzdety i się pastwią nad wszystkim co możliwe na antenie Ryzyka...
Z tego tekstu można wywnioskować, że koleś który brał udział w organizowaniu największych imprez nie rozróżnia gatunków muzyki. To dzięki temu artykułowi prawdopodobnie ostatnio sie tak głosno zrobiło o diabelskiej muzyce techno :lol Ciekawe czy by się pastwili nad Arką Noego jak by się okazało, że jest to motyw przewodni jakiejś tam sekty...i jeszcze ten filmik z TVTRWAM - śmiechu warte jak dla mnie a trochę sporo w tej muzyce, imprezach i ogólnie scenie elektronicznej siedzę. Peace Love and Ecstasy - niech TV TRWAM nakręci lepiej film na temat pielgrzymek do Częstochowy bo ludzie tam idący (młodzież) często lubią dać w "palnik" i nie tylko alkoholem - kilka relacji z takich pielgrzymek już słyszałem i sprawa ma się tak samo jak przystanek woodstock, criemfields czy inne masowe imprezy - zawsze znajdzie się stado czarnych owiec - i zawsze znajdzie się telewizja trwam ktora to stado nakreci a potem wrzuci wszystkich uczestników danej imprezy do jednego wora :)

Zabił mnie komentarz pod trzecią częścią filmu: "Tjaa:) Ten koleś od New Age wygląda mi na ćpuna:)" :lol
No i chciałbym się dowiedzieć imienia/nazwiska/pseudonimu artystycznego tego GURU za którym nerwowo mrugający patrzący w ziemię Tekiela po całym NRD jeździł :lol
Dobrze, że pojawia się w filmie telefon do stowarzyszenia psychologów chrześcijańskich - przyda się ludziom którzy na podstawie tego filmu zaczną jak wyżej napisałem - wrzucać wszystkich do jednego wora :>

Użytkownik apo5 edytował ten post 07.03.2008 - 10:47

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych