Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dwóch Ojców :/


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
401 odpowiedzi w tym temacie

#76

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Oni byli bi z przymusu, nie byli homo. W sumie może niektórzy zmuszali się do współżycia z kobietami, bo środowisko na nich wpływało. Kto ich tam wie.

#77

mEdyt.
  • Postów: 37
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie zgodzę się z tobą że byli bi z przymusu, byli bardzo zżyci przez wychowywanie się razem przez wiele lat, przyjaźń była dla nich bardzo ważna i akt seksualny miedzy sobą jeszcze bardziej ich łączył. Nie wiem czy słyszałeś ale niektórzy Spartiaci po wygranej bitwie gardzili wrogiem kopulując z pojmanymi na akt władzy.... dla nich kopulacja z mężczyzną była czymś normalnym, a to wszystko spowodowane było ich stylem życia i wychowaniem.

Użytkownik mEdyt edytował ten post 08.03.2008 - 21:18


#78

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

My się uważamy za bardziej cywilizowanych, a nie potrafimy być tak tolerancyjni. Szkoda.

Jeśli chodzi o adopcję - dzieci zaadoptowane przez pary homoseksualne zostały by skrzywdzone, wiadomo, ale przez otoczenie, nie rodziców. To ludzie nietolerancyjni, krzyczący, że homoseksualizm to wynaturzenie, choroba, samo zło i że homoseksualistów trzeba leczyć, karać, więzić i zabijać by krzywdzili te dzieci.

#79

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

judas666 dobrze mówi - to głównie otoczenie jest odpowiedzialne za pewnego rodzaju "inny sposób życia" tych dzieci. Pewnie ciągle są szykanowani (przynajmniej na początku edukacji - dzieci są okrutne) w szkole czy na podwórku.

Moim zdaniem gadanie, że homoseksualizm to "zło" i że trzeba na to kary śmierci to totalna głupota i ignorancja ludzi nie potrafiących zaakceptować czyjejś odmienności. Phew, niech sobie będą, co nam to szkodzi? Dopóki oni nie będą mi narzucać homoseksualizmu, ja nie będę im narzucał heteroseksualizmu - proste.

#80

Ozzy667.
  • Postów: 88
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O tym czy przypadek adopcji przez pary homo jest zły bedziemy mogli się przekonać, gdy takie dziecko dorośnie. Teraz to możemy sobie pieprzyć "trzy po trzy". Ale faktem jest, że to społeczeństwo stwarza pewną barierę, przez którą nikt "inny" nie może się przebić...

#81

Varg.
  • Postów: 92
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To teraz ja się wypowiem.

Nie obchodzi mnie, gdzie i co sobie wkładają, lecz za okazywanie swojej inności na ulicy powinno się ich wsadzać do więzienia/stosować kary cielesne/mandaty. Bo mi się rzygać chce jak widzę coś takiego.

#82

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Paskudztwo. Nie toleruję homoseksualistów, dla mnie to wypaczenie niezgodne z naturą.

#83

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dobrze, ale czemu odrazu tego nie tolerować? Nie możesz znieść faktu, że inni śpią z osobami tej samej płci? Przecież to Ciebie nie dotyczy. A to nie jest kwestia wyboru, żeby móc ich karcić - oni tacy się urodzili i tacy zostaną, to nie ich wina.
Przykład Spartan jest niedobry. Oni żyli w społeczeństwie, gdzie homoseksualizm był normą społeczną i byli do niego nieraz przymuszani już w dzieciństwie. Teraz "dzieci" homoseksualistów mają kontakt z dziećmi heteroseksualnymi, więc raczej nie podłapią tego od "rodziców".

#84

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ich prawo kończy się tam gdzie czyjeś zaczyna!!!

#85

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Rikamaru, każdy z Nas ma wolną wolę, a homoseksualizm to indywidualny wybór każdego człowieka.
Przeszkadza Ci to że 2 osoby tej samej płci się kochają ? bo mi nie.
Masz totalnie nietolerancyjny tok myślenia, chcesz zabijać za to że ktoś jest inny niż reszta społeczeństwa ? brawo, pewnie wyrośnie z Ciebie kolejny psychopata który będzie mordował tych którzy mu sie nie podobają.
Przez takich ludzi jak Ty powstaje nietolerancja wobec innego człowieka, wybuchają wojny...

'Paskudztwo. Nie toleruję homoseksualistów, dla mnie to wypaczenie niezgodne z naturą.'

Przeszkadzają Ci oni ? podpalili Ci dom ? straciłaś coś przez nich ?

Bo mi się wydaje że jedyne przez co ich nietolerujesz to to że się ich brzydzisz.
Mnie też takie rzeczy brzydzą, ale to do k**** nędzy nie moja sprawa.Wisi mi to, mogą robić ze sobą co chcą.Ich życie - mi nic do tego.

Dla Ciebie to wypaczenie niezgodne z naturą ? mylisz się, natura stworzyła homoseksualizm, a więc Twoim zdaniem twór natury nie jest zgodny z nią samą?

#86

SzpaQ.
  • Postów: 112
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Matko!!
Homoseksualizm w naturze jest wszedzie. Rozejrzyjcie sie, popatrzcie. Jest mnostwo gatunkow zwierzat gdzie homoseksualizm wystepuje. Ludzie to zwykle, zwierzeta tylko lepiej zainwestowaly w rozwoj. Wiec dlaczego mielibysmy sie od zwierzat az tak roznic.

#87

Arkadiusz.

    Pilot in command

  • Postów: 757
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Rikamaru, każdy z Nas ma wolną wolę, a homoseksualizm to indywidualny wybór każdego człowieka.


Homoseksualizm to nie jest kwestia wyboru, a raczej naturalnego przymusu. Człowiek o innej orientacji seksualnej w świecie heteroseksualnym zwyczajnie się męczy. Logicznym więc jest, że szuka takiego środowiska, w którym jego potrzeby zostaną zrozumiane i zaspokojone. Orientacja seksualna to nie skarpetki - nie można jej zmienić z dnia na dzień, ot tak. Ona dojrzewa i rozwija się razem z nami, nie mamy na to wpływu. Co do wychodzenia "do ludzi" ze swoją innością - jestem na nie, ale nie z tego powodu, że gejów i lesbijek nie toleruję. Po prostu uważam, że orientacja seksualna to sprawa intymna, z którą nie należy się obnosić. Publiczne okazywanie uczuć nawet wśród tego "normalnego" społeczeństwa jest niesmaczne, tak więc jak nikt nie zmusza mnie do oglądania par hetero niemalże uprawiającej seks na przystanku (trudno niektóre zachowania nazwać tylko namiętnym pocałunkiem) tak nie chcę oglądać par homo robiących to samo. Według mnie miejsce miłości, seksu i pożądania jest w łóżku - nie ważne kto, z kim i w jakim układzie. Ulica zaś to miejsce publiczne, w którym przebywający (homo i hetero) muszą dostosować się do ogółu.



#88

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Homoseksualizm to nie jest kwestia wyboru, a raczej naturalnego przymusu. Człowiek o innej orientacji seksualnej w świecie heteroseksualnym zwyczajnie się męczy.

homoseksualizm jest wyleczalny

#89

Rikamaru!.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Uff, przepraszam, że mnie tak długo nie było, ale sami wiecie - 8 Marca była Manifa - trzeba było naostrzyć nóż, ogolić głowę, uprasować dres, poszukać kamieni, zrobić transparent, kupić goździki dziewczynie i bilet do Warszawy. Hahaha :D
Niektórzy to sie nawet za mną stęsknili. :P

A tak na poważnie - tak sobie dziś przejrzałem ten temat i doszedłem do wniosku, że źle zinterpretowaliście moje słowa, a może raczej ja źle napisałem. Nie jestem za tym aby wprowadzić w Polsce coś na wzór szariatu, że za samo złapanie pederasty od razu stryczek. Chodziło mi raczej o tych fanatyków, lewicowców, którzy chcą wynosić homoseksualizm na szczyt, którzy chcą uczynić go wzorem do naśladowania, czymś "ludzkim" i normalnym. Normalni (?) homoseksualiści, którzy nie afiszują się tym jacy są, nie obmacują się i całują gdzie popadnie - w parkach, kinach, muzeach etc. Okey. Tacy mogą sobie żyć, bo w zasadzie nie stanowią większego zagrożenia dla reszty społeczeństwa.

Ktoś kilka postów poniżej pisał, że homoseksualiści nie narzucają innym swojego stylu bycia. W Polsce może nie jest to tak widoczne, gdyż duży wpływ na Naszą mentalność ma chrześcijaństwo i jego moralność. Ale np. na Zachodzie Europy, gdzie wartości chrześcijańskie są marginesem, aktywiści w lewicowych mediach - gazetach, telewizji czy radiu, próbują przebić taki model lewicowej rodziny - dwie mamusie lub dwóch tatusiów i dzieci. Medialna propaganda grzmi o jakiejś równości i tolerancji dla pederastów. I właśnie to jest jak z tymi przysłowiowymi kamykami - zrzucisz z góry kamyk wielkości TicTaca a na koniec spadają głazy wielkości Boeinga. Najpierw chcą równości, potem legalizacji małżeństw potem prawa do adopcji dzieci! Potem odezwą sie pedofile, którzy zaczną głosić z pomocą lewicowych mediów dobroczynny wpływ molestowania! A potem odezwą się zoofile, a potem nekrofile i potem jeszcze jacyś inni sodomici! Tak jak z Kosowem - najpierw Kosowo, potem Osetia, potem Irlandia Północna, Kraj Basków, Katalonia etc.

Może uznacie mnie za jakiegoś psychola, czy romantycznego mesjasza co to chce zbawić świat, ale ja nie myślę tylko o sobie i o tym, aby zrealizować moje tylko poglądy! To jest raczej troska o przyszłe pokolenia. Chce żeby żyły w normalnym, zdrowym społeczeństwie, a nie w społeczeństwie chybionych wartości, które doprowadzą nasz świat do ewidentnej zagłady! Lewicowa propaganda przekłada się na mniejszy przyrost naturalny wśród białych rodzin. Aby zapełnić braki w szeregach pozwala się na osiedlanie imigrantów. Przez tę Europejską "tolerancję" czeka nas Islamizacja, a przecież w islamie pederastów z miejsca czeka stryczek! Proponuję wam mniejsze zło. To wszystko.

#90

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Taka hipotetyczna sytuacja. Idziesz sobie, drogi forumowiczu, przez park. Z naprzeciwka idą dwaj młodzi panowie po dwudziestce. Trzymają się za ręce, czule patrzą sobie w oczy a na ich twarzach maluje się radość i widać, że się kochają. Kiedy przechodzą koło ciebie składają na swych ustach pocałunek. Co czujesz, co myślisz, co robisz?


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych