Skocz do zawartości


Święta geometria, Reptilianie i Orion Wars


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#46

Krzyniu.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Radosław podaj jakieś ciekawe i przetłumaczone linki na tematy związane z Reptalianami ok
  • 0

#47

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie słyszałeś że można przekroczyć prędkość światła?

Nie nie mozna. Moze zagiac czsoprzestrzen, zalczyc dwa punkty, mozesz zmusisz przestrzen do "proszauania" sie wzgledem ciebie, ale nie mozesz przekroczyc predkosci swiatla.

Dzięki napędowi na antygrawitację!Przecież tyle sie o tym teraz mówi...

Tyle sie o tym mowi. A jeszcze nie widzialem zeby ktos wytworzyl sile odwrotna do grawitacji zzz

Stwarzając własne pole magnetyczne można ominąć ziemskie prawa fizyki

Tak. A teraz mi wylumaczysz zasade działania tego.

Właśnie te patenty zostały utworzone w USA,dzięki wrakom obcych statków i ogromnym nakładom finansowym przekraczającym 400 mld.dolarów.Statki napędzane na takie napędy są opisane w Azjatyckich manuskryptach,
były testowane podczas 2 wojny światowej,zresztą jeśli o tym nie wiesz to znaczy że to ty nic nie rozumiesz
a piszesz głupoty!!!Wybacz ale rozśmieszyłeś mnie swoją wypowiedzią...

Wybacz ale po twojej odpowiedzi zwatpilem w resztki intelektu jakie zostaly rodzaju ludzkiemu [;.

Prawa fizyki sa nie zmienne. Mozna ich do konca nie znac, ale sa pewne podstawy ktore zawsze i wszedzie sa takie same.

Gdybyś miał bardziej otwarty umysł i NIE ZAKłADAł że mówienie o reptilianach jest równoznaczne z chorobą umysłową mógłbyś znaleźć odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań.

Do odpowiedzi na pytania ktore mnie nurtuja nie potrzebuje myslacych jaszczurek, aka kosmitow, potmokow dinozaurów [;.

Dlaczego wiele budowli wygląda jak wygląda, dlaczego nasze DNA jest tak wyjątkowe, dlaczego nasze alfabety wyglądają jak wyglądają, dlaczego fraktale są kluczem do zrozumienia wielu zjawisk i procesów zachodzących na Ziemi i wokół niej...

Nasze dna jest tak wyjatkowe ze muszka owoca mamy jakies 95% spolnego dna.

Facet nie jest sam w tym co robi - grupa ludzi którzy z nim współpracują nazywa się "implosion group" (wskazując jednoznacznie samą nazwą ich zamierzenia wobec Twojego i tradycyjnego podejścia do nauki), a wielu fizyków zafascynowanych jego teoriami mówi że chętnie zajęliby się tym wszystkim, ale REPUTACJA, związane z nią dochody wiążą im ręce...

Pokaz mi tych fizykow, no juz NAZWISKA. Jesli cos jest godnego uwagi naukowcy sie tym zajmuja, na tym polega ich praca.

Użytkownik iniside edytował ten post 17.03.2008 - 17:42

  • 0

#48

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Za atakowanie innego usera też można zgarnąć warna..
Offtop - OUT
  • 0



#49

Krzyniu.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wybacz ale po twojej odpowiedzi zwatpilem w resztki intelektu jakie zostaly rodzaju ludzkiemu [;.
Tą wypowiedzią obraziłeś nie tylko mnie ale wszystkich ludzi,co ty sobie wyobrażasz?
Ile ty masz lat że tak głupio piszesz?Zachowujesz się jak gnojek!Po to zostało utworzone te forum, aby każdy coś tu wniósł albo sie nauczył,a nie wszystko krytykował...Dla mnie mniej niż zero!!!

edit [17.03.08] AlienGrey
Jak dla mnie to plus jeden.
+1 warn
+1 tydzień urlopu
Naucz się szanować zdanie innych.

  • 1

#50

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wybacz ale po twojej odpowiedzi zwatpilem w resztki intelektu jakie zostaly rodzaju ludzkiemu [;.
Tą wypowiedzią obraziłeś nie tylko mnie ale wszystkich ludzi,co ty sobie wyobrażasz?
Ile ty masz lat że tak głupio piszesz?Zachowujesz się jak gnojek!Po to zostało utworzone te forum, aby każdy coś tu wniósł albo sie nauczył,a nie wszystko krytykował...Dla mnie mniej niż zero!!!

Jak mi przykro :<
To była tylko niewinna prarafraza ostatniego twojego zdania.

Oczywiscie, ze mozna miec wlasne zdanie. Ale wypadalo by je czyms poprzec a nie tylko pustymi frazesami, wyciagnietymi z "kosmosu".

Użytkownik iniside edytował ten post 17.03.2008 - 19:12

  • 0

#51 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Co do prędkości światła i tak przy okazji grawitacji (ze strony Dana Wintera):

The new hypothesis: IN Golden Ratio optimized fractal self similarity (like for example exists between the cube to icos symmetry of the electron shells versus the SELF SIMILAR arrangement of nuclear particles - see www.goldenmean.info/creation ) - waves of charge recursively constructively ADD and MULTIPLY their PHASE VELOCITIES - thus turning charge compression IN to charge acceleration (gravity). Waves at centers of gravity are taking charge thru the speed of light. This hypothesis to be proven true- would predict velocities moving faster than the speed of light, would primarily be at Golden Ratio multiples TIMES the speed of light. This model fits Einstein beautifully- as he suggested infinite non destructive compression -would model gravity. He was unaware that perfect fractality is infinitely compressible.

Gdybyś Inside nie znał angielskiego, chętnie prztłumaczę:
"uzyskanie prędkości KILKAKROTNIE większej od pr światła jest możliwe, a Einstein by się cieszył, bo żeby skończyć GUT brakowało mu tylko NIESKOŃCZONEJ KOMPRESJI, którą są fraktale oparte na złotym podziale"
Wszystko jest możliwe, i tego nie zmienisz:)
Możesz się miotać i zagłębiać w swoją szkolną wiedzę, ale powiem Ci w tajemnicy że tam uczą bzdur - tysięcy oddzielonych od siebie teorii których nijak nie można pskładać w calość.
A Dan Winter składa w całość kreację masy, grawitację, biologię, uzdrawianie, symbolikę, świadomość czy nawet architekturę - za pomocą złotego podziału i fraktali.
Prawdziwa nauka nie opiera się na tysiącach wzorów, tabelek i wykresów - ona opiera się na prostocie i im szybciej to zrozumiesz tym będziesz bliżej prawdy, którą próbują zakryć przed nami twoi ulubieńcy - reptilianie.
Pozdrawiam myślących ludzi
  • 0

#52

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A sałyszałeś kiedyś o czymś takim jak teoria strun ?
Wlasciwie, to ja tez ci cos powiem. Biegnij do naukowcych, oni od 40 lat pracuja nad teoria wszystkiego, biedacy bladza, a ty juz masz wszystko gotowe!

Owszem, wiem czym sa fraktale (kiedys ja nawet zaprzegnieto do algorytmów złużcych do powiekszania obrazu). Ale, no wlasnie.. co ma "nieskonczona kompersja" do predkosci swiatla ?
Aha i co to jest zloty podzial fraktalu ? :o
Ja wiem ze fraktale mozna w nieskonczonosc powiekszac (albo pomniejszac) i zawsze wraca sie do punktu wyjscia. Ale przeciezcie fraktalu na X czesci spowoduje powstaniem zupelnie innych figur..

This hypothesis

O i z tym sie zgodze. Bo od hipotezy do teorii dluga droga. Hipoteze trzeba jeszcze udowodnic, czy to eksperymentalnie czy to obliczeniowo. Niestety twojemu znajomkowi Winterowi, poza tym, ze ma jakies pomysly to chyba brakuje jednego najwazniejszego jak to udowdnic.
Bo widzisz teoria super-strun jest weryfikowalna. Inna sprawa, ze ilosc prawidłowych jej rozwiazan, jest nieskonczone, i trzeba znalesc takie rozwiazanie ktore by pasowało do naszego wszechswiata. Z drugiej strony nieskonczona liczba prawidłowych rozwiazań, moze sugerowac albo prawdziwosc teorii multiuniversum, albo to ze teoria superstrun jest nic nie warta.
Aha, jedynymi teoriami nie zlozonymi w calosc sa teoria grawitacji i kwantowa. Wiec te tysiace teorii to ja nie wiem skad wzioles. :P

Prawdziwa nauka nie opiera się na tysiącach wzorów, tabelek i wykresów

Oczywiscie, dlatego jedno najwiekszych osiagniec ludzkosci zawiera sie w 3 literach, jeden cyfrze i znaku rownosci.. Jak to dla ciebie jest skomplikowane to ja nie wiem :P .
Wzory sa potrzebne, bez wzorów byś nawet tego nie pisał, bo nikt by nie potrafił zaprojektowac układu scalonego, Nie wspominajac o zaprojektowaniu pozostałych elementów, tak aby one działały. Jakas mala pomylka kaboom, komputerek poszedl z dymem, bo ktos nie przewidzial ze jednak brakuje tego rezystora... Za to z odpowiednimi wzorami mozna to obliczyc, i odrazu dac tyle (i takie sciezki), ile bedzie potrzebne :>

którą próbują zakryć przed nami twoi ulubieńcy - reptilianie.

Taa, napewno :E, dziwne ze nikt tych repti-jaszczurek nie widzial. Dziwne ze te wszystkie "porwania" sa tak podobne i tak samo niewiarygodne. Ehhh

Jesli chodzi o podroze miedzy gwiezdne, to ja i tak przychylam sie do hipernapedu i podrozy dzieki skokom. (natychmiastowym), Laczymy dwa punkty w przestrzeni, przechodzimy na drugi punkt i voila jestesmy :P .
  • 0

#53

Erik.
  • Postów: 927
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

.
OPIS: Filmy mówią o tym, że matematyka przenika się z przyrodą w „świętej geometrii fraktali”

TYTUŁ FILMU:
Ukryty wymiar - fraktale 1/6

LINK:

CZAS: 10.01 min.

TYTUŁ FILMU: Ukryty wymiar - fraktale 2/6

LINK:

CZAS: 10.04 min.

TYTUŁ FILMU: Ukryty wymiar - fraktale 3/6

LINK:

CZAS: 10.03 min.

TYTUŁ FILMU: Ukryty wymiar - fraktale 4/6

LINK:

CZAS: 10.03 min.

TYTUŁ FILMU: Ukryty wymiar - fraktale 5/6

LINK:

CZAS: 10.02 min.

TYTUŁ FILMU: Ukryty wymiar - fraktale 6/6

LINK:

CZAS: 1,41 min.

Pozdrawiam, Erik.
  • 0



#54

Ciekawski.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Całkiem przypadkiem natknąłem się na pewien serial, który zdecydowanie pasuje do tego tematu. Jeśli się nie mylę zaczęto go nawet emitować na TVN. Oczywiście jest to produkcja czysto science fiction, jednak wiele motywów związanych z jaszczurami się pokrywa. Sam lubię sobie poczytać na temat Reptilian i moim zdaniem "coś w tym jest". Film ten mnie zaintrygował i wydaje mi się, że wszyscy miłujący ten temat także się wciągną w tą produkcje. Wydaje mi się, że warto nadmienić to w tym temacie jako pewnego rodzaju ciekawostkę.

http://www.filmweb.p...cie-2009-513781 - opis filmu

A tutaj dla tych którzy zechcą obejrzeć ową produkcje.

http://iitv.info/v/

W filmie ukazany jest motyw jakoby jaszczury już od dawna byli na naszej planecie maskując się pod ludzką skórą, wkręcając swoich w szeregi rządowe i wszelkie inne organizacje manipulując ludzkością by pewnego dnia ukazać się jako przyjaźni przybysze i podstępem przejąc władzę nad światem mydląc oczy ludziom wszelakimi dobrami i nowinkami technologicznymi. Jednak nie wszystkie jaszczurki okazują się bezdusznymi gadami i odłączają się od swojej złej gromady starając się pomóc ludziom. Wydaje mi się, że brzmi to znajomo. Do reszty fabuły zapraszam do oglądania ;] Naprawdę warto.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych