Skocz do zawartości


Święta geometria, Reptilianie i Orion Wars


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Filmu nie oglądałem, zaangażowany jestem bo kiedyś to wszystko "widziałem" gdy byłem w miejscu gdzie czas to pojęcie względne i można było zadawać pytania do bólu. W całej imprezie z gadami chodzi nie o to żeby się ich bać czy ich zabijać - to dzięki nam Oni mają wejść na tą bardziej właściwą ścieżkę...
  • 0

#17

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli będzie to możliwe to poszukaj tego filmu na youtube (jest chyba w częściach - poza tym kiedyś widziałem również tam filmik, który "debunk'ował" ten materiał filmowy) lub Googlevideo. Chciałbym poznać twoje zdanie na ten temat ;)

Tak jeszcze w kwestii jaszczurów-ludzi -> kiedyś widziałem topic na abovetopsecret.com gdzie ktoś dał film na którym widać reportera relacjonującego jakieś wydarzenia live przed kamerą... nagle obraz sie zniekształca (taka anomalia w obrazie gdzie widać jakby pojawiające się zmarszczki na skórze + zmiana koloru na zielony), co w efekcie miało dać efekt przemiany reportera w jaszczura zarejestrowany przez kamerę live :D Dla rzekomego uwiarygodnienia sytuacji, owy reporter (jak to bywa w relacjach) znika z pola widzenia (odchodzi z pola widzenia kamery) aby widz mógł zobaczyć otoczenie. Jak widać takie dwa aspekty -> błąd w obrazie (obraz zrobił sie ziarnisty - efekt "niby łuski na skórze") + defekt kolorystyczny w obiektywie stworzyły iluzję "transformacji live" :D Jeszcze ten znikający reporter ... wyglądało to jakby koleś spostrzegł, że sie transformuję, pomyślał "Ups...!" i zwiał z pola widzenia :D

Także nie zawsze "seeing is believing" :D

P.S. Gdy znajdę chwile wolnego czasu poczytam linki, które dałeś... :P
  • 0



#18 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Jeśli będzie to możliwe to poszukaj tego filmu na youtube (jest chyba w częściach - poza tym kiedyś widziałem również tam filmik, który "debunk'ował" ten materiał filmowy) lub Googlevideo. Chciałbym poznać twoje zdanie na ten temat ;)


Filmu całego nie obejrzałem, bo jakiś mroczny:)
Nihil novi.
Co do jaszczurów i całego zamieszania z nimi - mogą wyglądać różnie, chodzi im o wywoływanie strachu i ta powierzchowność jest przez nich najczęściej stosowana bo dobrze działa...
Dużo wskazuje na to że jest to inteligencja syntetyczna, mająca dużo mniej możliwości rozwoju od naturalnej. To dlatego tak zawzięcie badają nasze DNA i próbuję je wykorzystać. Dan Winter pisze że nie potrafią dzięki wibracjom miłości nadać swojemu DNA odpowiedniego rezonansu powodującego tzw implozję i powstawanie mikro-czarnych dziur, które z koleji przydają się przy np podróżowaniu po wszechświecie.
  • 0

#19

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra. Teraz wkracza krytyk :mrgreen:

stosował ją także Einstein do tworzenia jednolitej teorii pola (a konkretnie codzi o model dwunastościanu).

No coz nie udało mu się. A Hiperprzestrzeń to zagadnienie czysto matematyczne, wiec nie ma sie za bardzo czym podniecać.

Jaszczurom sprawia dużą trudność manifestacja w naszym świecie (potrzebują np świeżej krwi), jeśli już im się to uda - zawartość tlenu poniżej 20%.

A moze potrzebuja nosicieli (skojrzania z pewnym serialem jak najbardziej na miejscu).

Dylatacja czasu to problem świata trój-wymiarowego i "tradycyjnych" napędów...

Dylatacja czasu do przesuniecie czasu jednego punktu wzgledem drugiego. Wiem ze to malo naukowe ale problem zostal wrecz perfekcyjnie przedstawiony w 20 odcinku 10 seoznu StarGate SG-1. Kiedy wokol okretu wytwarzane jest lokalna banka czasowa. Wewnatrz czas plynol xxx razy wolniej niz dla zzewnatarz (dla obserwatora z zewnatrz), Tym sposobem stała się nie jako mozliwosc podrozy w czasie ale tylko do porzodu.
Dylatacja, jest problemem 4 wymiarowej przestrzeni (lub wiecej wymiarowej, ale zawsze wychodzi od zalozenia ze czas jest wymiarem nadrzednym do pozostalych wymiarow). Nie wiem co maja do tego napedy.

Dylatacja czasu to problem świata trój-wymiarowego i "tradycyjnych" napędów...

Nie to jest rownierz problem napedów hiperprzestrzennych, chociaz nie na taka skale. Zeby całkowicie wyeeliminowac problemy, trzeba by opracować komunikacje hiperprzestrzenna, i miec dokladne aktualne mapy. Bo wszystko co obserwujemy bylo.. Dawno temu. Oczywiscie cywilizacje, wyprzedzajace nas o miliony lat rozwoju mogly rozwiazać te problemy.

Na Ziemię mogą przylecieć statkiem (wybacz że nie znam technologii) lub przez portal - np Bliski Wschód lub

Taaa, a moze sila woli ?

Czyli oddychają podobnie jak my i odżywiają się krwią i cenią sobie anonimowość.

Nie. Niewola wszystkich ludzi w galaktyce, morduja, i zmiataja z ziemi dla zabawy. Nas uzywaja jako inkubatorow albo nosicieli. A i trzesa gacami przed Szarymi ludzikami.

Czterowymiarowego(nie ma sensu tu też wrzucanie większej ilości wymiarów i teorii super strun, nawet jak jest więcej wymiarów)

O tak sense jak bardzo duzy. Bo jesli zalozenia wielu wymiarow sa nieprawdziwe, to bardzo skutecznie ograniczmy sobie poleme manewru jesli chodzi o podroze miedzygwiezdne.

Czy tutaj chodziło ci m.in. o tzw. Staregate'y o których sie mówi gdy padają słowa Anunnaki-Sumer-Irak-Afganistan ?

Niechce nic mowic ale jakby takie StarGate istnialo bardzo trudno byloby to zamaskować. Takie urzadoną ciągło by energie większą niż posiada wycbuhcajaca supernova.
Niechce nic mowic, ale jest tylko pare zrodel energii i to w fazie czystej spekulacji:
a) antymateria w ogromnych wrecz ilosciach
b) Energia Punkty Zerowego (energia całego wszechswiata przyczym nalezy to traktowac ostatecznie a nie jako jakis pewnik)
c), energia czarnych dziur. Tutaj jednak jest problem bo potrzeba duzej czarnej dziury, male zbyt szybko paruja..

Co do jaszczurów i całego zamieszania z nimi - mogą wyglądać różnie, chodzi im o wywoływanie strachu i ta powierzchowność jest przez nich najczęściej stosowana bo dobrze działa...

Widzial go ktos kiedys ?

Dużo wskazuje na to że jest to inteligencja syntetyczna, mająca dużo mniej możliwości rozwoju od naturalnej.

Tzn. ze co ? Nieudany eksperyment Pradawnych czy Wraith ? O Własnie, mi sie nasunelo skojarzenie ze "jaszczury" to nic innego jak Wraith, podobne nawyki zywieniowe, podobne pochodzenie.. hmm.

mikro-czarnych dziur,

Mikro-czarna dziura, wyparuje w mniej niz nano-sekunde.

które z koleji przydają się przy np podróżowaniu po wszechświecie.

Z pewnoscia dokonali Ascendencji.
Przyznam ze nawet ciekawie czyta sie to wasze sci-fi, szkoda ze oparcie w jakich kolwiek faktach to ma ono zerowe. Wszystko to spekulacje oparte na badz co badz fajnych filmach i serialach :P . Własciwie, jakos mnie to nie dziwi, odkad udalo mi sie wciasnac paru osoba ze Naquadah istnieje...

Wlasnie sie zastanwialem, dlaczego do torzenia takich teorii nikt sie nie posilkowal np. Warhammerem 40k, tam sa ciekawsze rzeczy :E.

Użytkownik iniside edytował ten post 07.03.2008 - 21:10

  • 0

#20 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

http://www.heartmath.org/

Zwróć uwagę na pewien ciekawy fragment:
" Research has shown that 0.1Hz is the human resonant frequency—the frequency at which spirit, heart, mind, emotions, and body are in resonant alignment with the planet. The term for this is heart coherence. The more heart coherent we are, the greater the resonant energetic connection we have with people, within ourselves, and with nature. This enhances individual and collective intuitive discernment for solving social, environmental and global problems. "

W wolnym tłumaczeniu:
"badania wykazują, że 0,1 Hz jest ludzką częstotliwością rezonansową - częstotliwością na której DUCH, SERCE, UMYSŁ , EMOCJE I CIAŁO , są w rezonansowym "sojuszu" z PLANETĄ. Warunkiem tego jest zgodność serca. Im bardziej "sercowo zgodni" jesteśmy , tym większe są powiązania rezonansowo energetyczne z ludźmi, pomiędzy nimi i naturą. To z koleji wzmacnia indywidualną i kolektywną intuicyjną orientację dla rozwiązywania problemów socjalnych, środowiskowych i problemów globalnych."

Więc jak się już dostroję do planety, mówi mi ona (albo moje komórki, sam już nie wiem:) że Orion Wars miały naprawdę miejsce, możemy tworzyć mikro-czarne dziury i nie musimy się przjmować jakąśtam dyl-cośtam czasu.
Aha i jeszcze że Einstein skończył jednolitą teorię pola i przekazał ją USA, ale oni - wiadomo - dzielą się wiedzą niechętnie. Poczytaj Inside pana który trochę z nimi pracował http://www.freezone....mc/e_conv04.htm
Innych też zachęcam - prosty angielski, podróże w czasie i inne ciekawostki o których w TV za dużo się nie mówi...
  • 0

#21

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Poczytaj Inside pana który trochę z nimi pracował <A href="http://www.freezone....c/e_conv04.htm" target="_blank"><A href="http://www.freezone....c/e_conv04.htm" target="_blank"><A href="http://www.freezone....c/e_conv04.htm" target="_blank">http://www.freezone....mc/e_conv04.htm
Innych też zachęcam - prosty angielski, podróże w czasie i inne ciekawostki o których w TV za dużo się nie mówi...


ogolnie ciekawe rzeczy tam sa wypisane, wiekszosc znanych jest, takie polaczenie wszyskiego :D  w 1 całość, wszystkich niby projektow, obych (rasy), podrozy w czasie, dorzucone np piramidy, ludzkie klony, nawet nowy porzadek swiata lol itp.

Mozna byloby pokusic sie o przetlumaczenie tego textu jak ktos chce, by to zostalo przetlumaczone oczywiscie jezeli zainteresuje jakies wieksze
 grono osob, a nie rozumieja dostatecznie jezyka ang.

ps. chociaz moze i cos podobnego jest juz na forum, a moze nawet tem sam tekst, sam nie wiem : ]

Użytkownik above edytował ten post 10.03.2008 - 00:07

  • 0

#22

Jaku.
  • Postów: 122
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Autor tematu napisał w pierwszym poście m.in. coś takiego : "...Pod powyższymi linkami kryją się odpowiedzi na wiele pytań..."
Ja się pytam : skąd autorowi tematu przyszło do głowy, że to są "ODPOWIEDZI"?
Idąc dalej - skąd założenie, że takie "pytania" mają w ogóle rację bytu?
Wszystko rozumiem - portal w końcu został założony i traktuje o tzw. "zjawiskach paranormalnych", które często wymykają się "tradycyjnej nauce" do oceny i weryfikacji. Ale takie "kwiatki", które serwuje nam z całkowitą powagą i przeświadczeniem o ich oczywistej słuszności kolega radosław to jest zwyczajna kpina z inteligentnych ludzi.
I to "inteligentnych" oznacza li tylko naszą zdolność do rozróżniania co jest BZDURĄ EWIDENTNĄ od tego co EWNENTUALNIE może być prawdą. Jak widać - po mnogości wpisów kolegi Radosława pozostawionych bez komentarza - szefostwu forum zupełnie nie przeszkadza, że ten Pan plecie androny, które nie tyle irytują trzeźwo myślących, co raczej bawią i dziwią. Ale jak to się ma do wiarygodności tego portalu? :o
  • 0



#23

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

" Research has shown that 0.1Hz is the human resonant frequency—the frequency at which spirit, heart, mind, emotions, and body are in resonant alignment with the planet. The term for this is heart coherence. The more heart coherent we are, the greater the resonant energetic connection we have with people, within ourselves, and with nature. This enhances individual and collective intuitive discernment for solving social, environmental and global problems. "

Smierdzi mi teoria Gai. Po drugie prosze o dowody. Ja niestety tak łandie filozofować nie potrafie. A moze jeszcze, luzie potrafią używac kulek materii ?

Więc jak się już dostroję do planety, mówi mi ona (albo moje komórki, sam już nie wiem:) że Orion Wars miały naprawdę miejsce, możemy tworzyć mikro-czarne dziury i nie musimy się przjmować jakąśtam dyl-cośtam czasu.
Aha i jeszcze że Einstein skończył jednolitą teorię pola i przekazał ją USA, ale oni - wiadomo - dzielą się wiedzą niechętnie. Poczytaj Inside pana który trochę z nimi pracował http://www.freezone....mc/e_conv04.htm
Innych też zachęcam - prosty angielski, podróże w czasie i inne ciekawostki o których w TV za dużo się nie mówi...

Jak moi kumple za duzo wypalą to twoje teorie sa NICZYM. Takich rzeczy sie mozna dowiedziec, ze czlowiekowi wlosy na glowie stają.
Ja jak siedze po 4 wykładach pod rzad zaczynam mieć takie pomysły, że tez mi wlosy stają. adne zestrojenie, zsynchornizowanie, itepe, nie jest potrzebne...
Makro-czarne dziur i dylo-costa. Sorry ale, ty pojecia nie masz o czym piszesz wogole..

Tak oczywiscie stworzyl jednolita teorie pola. Jacy ci wszyscy (amekryanscy i europejscy) naukowcy głupi ze od 50 lat pracją nad teoria wszystkiego :< . Idz ich oswiec,
Tobie, proponuje chociaz poczytać troche ksiązek z fizyki. Naprawde przyda ci sie...
Nie rozumiem, ktos sie naogladal za duzo filmow, potem polaczyl to ze znanymi teoriami spiskowymi, apotem takie radoslawy lykaja wszystko jak popadnie :<
  • 0

#24 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Tobie, proponuje chociaz poczytać troche ksiązek z fizyki. Naprawde przyda ci sie...
Nie rozumiem, ktos sie naogladal za duzo filmow, potem polaczyl to ze znanymi teoriami spiskowymi, apotem takie radoslawy lykaja wszystko jak popadnie :<


Jeśli czegoś nie rozumiesz nie znaczy że tego nie ma.
Ten wątek jest o Świętej Geometrii więc zadam Ci pytanie - jak to jest że setki budowli na całym świecie są zbudowane z zachowaniem jej zasad, co więcej - są ROZMIESZCZONE WEDłUG JEJ SCHEMATóW?
Tylko nie mów mi że to przypadek, bo oprócz znajomości fizyki poznałem też matematyke i rachunek prawdopodobieństwa.
  • 0

#25

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Napisze ci ze przypadek.
Ja ci zadam inne pytania ciekawe czy masz na nie teorie.
Jak to jest ze powstało życie na ziemi ?
Jak to jest ze powstał wszechswiat, który stwarza warunki do powstania zycia ?
Jak to jest ze wogole powstał wszechswiat, a nie "pusta" masa ?

Wszystkie te trzy rzeczy maja bardzo nikle prawdopobienstwo zajscia (z naciskiem na dwie ostatnie), a jednak sie zdarzyly.. Niektórzy mowia to sprawa pierwszego poruszyciela inni, ze to statystyczny przypadek w niskonocznym morzu mozliwosci. Ja sie przychylam do tych drugich.

Tylko nie mów mi że to przypadek, bo oprócz znajomości fizyki poznałem też matematyke i rachunek prawdopodobieństwa.

Rachunek prawdopobienstwa to znaja liecalisci.. (no przynajmniej ci ktorzy sie ucza), wiec nie ma sie czym chwalic.

Ten wątek jest o Świętej Geometrii więc zadam Ci pytanie - jak to jest że setki budowli na całym świecie są zbudowane z zachowaniem jej zasad, co więcej - są ROZMIESZCZONE WEDłUG JEJ SCHEMATóW?

Pitamidy sa zbudowane tak jak sa, nie wiem ? zeby zrobic wrazenie. Najlepszym i najbardziej wytrzymalym kształtem jest kula, wiec te piramidy (na przyklad), to mialbys raczej pokaz sily i zamoznosci wladocow niz jaki kolwiek pragmatyzm. Po drugie kształt ostrosłupa stosunkowo łatwo poddać obliczeniom (duzo latwiej niz kule, ale trudniej niz szczescian czy tam prostopadłoscian).
Aha, wymien mi przynajmniej 5 tych budowli. Bo w setki to ja nie wierze..

Jeśli czegoś nie rozumiesz nie znaczy że tego nie ma.

Jesli czegos nie rozumie to stara sie to zrozumiec. Zrozumieć przy pomocy dowodów. A nie slepo wierzac w jakaś filozofie, która podparta jest inna filozofia, z jeszcze innej filozofii. Ja oczekuje logicznych dowodów a nie gadania od rzeczy. Tylko pls, nie mowi mi o channleingach, i innych pierdołach bo w tedy dyskusja straci jaki kolwiek sens. (jak to jest ze tyle osób potrafi "projekcje astralna", która daje takie niesamowite mozliwosci, a zadna z tych ósbo nie pofatygowla się nam powiedzieć jak wygląda wnętrze jowisze, co jest pod lodowa skorupą Tytana, co jest na którejś z innych gwiazd itd, czyzby ich wyobrażnia az tak bardzo nie siegała, czy poprostu to jeden pic na wode, osobiscie przychlam sie do tego drugiego).

Sorry, ale poki co puszczasz puste filozofie, jak Eko-nawiedziency. Oni tez duzo krzycza, ale dowdów nie mają..
  • 0

#26

Krzyniu.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tego co czytałem o tym poście...INISIDE...nie możesz niczego zaprzeczyć ani potwierdzić!!!
A wszystko negujesz...rozumiem to :o ale nie mogę patrzeć na twoje wypowiedzi,nic nie wiesz
a udajesz wielkiego filozofa...
Obce cywilizacje to nie bajka i wiemy o tym nie od dziś,więc dlaczego Reptalianie mogli by nie istnieć...
Sam tego nie wiesz....

Użytkownik Krzyniu edytował ten post 10.03.2008 - 20:44

  • 0

#27

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Alez moge zaprzczyc i wlasnie to robie. Zreszta jest to bardzo łatwe w obliczu braku jakich kolwiek dowdów, zaprzeczanie i krytyka przestaje byc jakim kolwiek wyzwaniem.

Obce cywilizacje to nie bajka i wiemy o tym nie od dziś,więc dlaczego Reptalianie mogli by nie istnieć...

No tak, tylko ludzka wyobraznia moze splodzic, obca cywilizacje, podobna do formy która znamy na ziemi... Ale prawda jest brutalna, ze prawdopobienstwo ewolucji nawet w idetntycznych warunkach jak ziemskie, gatunków podobnych do ziemskich jest rowne niemal ZERO.

A wszystko negujesz...rozumiem to eek6.gif ale nie mogę patrzeć na twoje wypowiedzi,nic nie wiesz
a udajesz wielkiego filozofa...

Ktos w tym temacie wzajemnej adroacji, i slepiej wiary musial podniesc glos rozsadku. Szare ludzki, inteligentne jaszczurki, plejedanie, grupa Oriona (Orion to mnie sie z Master Of Orion kojarzy tbh, taka strategia jak ktos nie lapie). A wiekszosc tych wywdów jest zywcem wyjeta z roznych filmów i seriali.

Ja chetnie podyskutuje o faktach, problem w ty mze tu nie ma zadnych faktów, a nie dowdów. Tylko kupa biadolenia, hipotez które ledwie trzymaja sie kupy.
  • 0

#28 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Budowli jest dużo i sam sobie poszukaj, podaję parę linków od których można zacząć:

Pierwszego linku się nie przestrasz!

http://www.crystalinks.com/sg.html
http://www.sacredsites.com/
http://www.sacred-destinations.com/

A tu coś o Cernie i ustrojstwie do robienia mikro-carnych dziur
http://lhc.web.cern.ch/lhc/

i przykładowy fraktalik tak dla rozluźnienia atmosfery:
http://pl.youtube.co...h?v=G_GBwuYuOOs

proszę nie lekceważyć linku powyżej bo "jak w dużym tak i w małym" - opisuje jedną z zasad HUNY i tłumaczy dlaczego jednostka może mieć wpływ na większą całość (nie mówiąc o opisie super wydajnej metody kompresji danych)

O a tutaj coś o wszechświecie - wynika że może być skończony i mieć kształt 12-ścianu
http://physicsworld....s/18368#polygon

i dla uwiarygodnienia w "poważnym" czasopiśmie
http://www.nature.co...nature01944.pdf.

Co do wszechświata i życia na ziemi - moja wiedza tylko Cię rozśmieszy, nie mam żadych dyplomów naukowych więc moja teoria nie może być poważna.
Natomiast Twoja teoria na temat piramid... hmmm napewno zbudowano ich setki żeby zrobić wrażenie. Na ładnych Paniach i sąsiadach.
Pozdrawiam
  • 0

#29

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A tu coś o Cernie i ustrojstwie do robienia mikro-carnych dziur
http://lhc.web.cern.ch/lhc/

Uaaaa. Wiem do czego moze być wykorzystany LHC. Ale ty cos pobakiwales o powstawaniu mikor-czarnych dziur poprzez DNa czy cos takiego ZZzzz.

O a tutaj coś o wszechświecie - wynika że może być skończony i mieć kształt 12-ścianu

To ze wszechswiat jest skoncozny to zadna nowosc. A kształt jest nieokreslony. Nie mozna powiedzieć ze wszechswiat ma jakis kształt, to od tego trzeba zaczac. Wszechswiat moze miec jakis typ powierzchni to bardzo duza roznica. W przestrzeni wiecej niz 3 wymiarowej, nie potrafimy okreslic kształtu, to jest poza naszym sposobem pojemowania ( i kazdej istoty troj-wymiarowej). A to ze wszechswiat, moze miec powierzchnie kuli, stozka, torusa czy powierchni sidołowatej to coz, przypuszczenia i kazde zmienia koncepcje wszechswiata jako takiego.

Natomiast Twoja teoria na temat piramid... hmmm napewno zbudowano ich setki żeby zrobić wrażenie. Na ładnych Paniach i sąsiadach.

Setki nie. Osobiscie znam tylko kilka. Ale myslisz ze po co Egipscy faraonowie wznosili piramidy. ? Po to zeby zrobic wrazenia, dac wyraz swojej wladzy itd.

http://www.crystalinks.com/sg.html

Wiekszosc z tym rzeczy widziałem. Nie powiem, niektóre całkiem ładne, ale zeby sie w tym zaraz jakiegoś wyższego celu doszukiwać ?
Ja bym powiedzial ze całkiej fajna abstrakcyjna sztuka, dla kogos z wyobraznia.

Jak chcesz "swietej geometrii" proponuje zaczac od nauczenia sie rachunku rozniczkowego. To bedzie dobry punkt wyjscia zeby zajac sie hiperprzestrzenia, która podkreslam jest tworem czysto matematycznym jak narazie. I nie ma zadnych podstaw do sadzenia ze istnieje naprawde (no chyba ze teoria superstrun jest prawdziwa).


A wogole ? Widział ktos kiedyś te dwunożne jaszczurki ? Bo ja to nawet zywych dinozaurów nie widziałem...
A i jak namaluje hipertesserakt, hiperkule, to tez to uznasz za "swieta geometrie" ?
  • 0

#30 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

rachunek różniczkowy też był w liceum.
Figury które wymieniłeś nie są skonstruowane wg świętej geometrii.
Parę piramid to jest w Europie, więc proponuję rozejrzeć się jeszcze raz po świecie.
Pobąkiwałem o tworzeniu mikro-czarnych dziur przy pomocy naszego DNA - życzę Ci żebyś kiedyśtam wrócił do tematu, dobrze jeśli to zrobisz przed wchodzeniem Ziemi w nowy wymiar bo wtedy może Ci się przydać.

I jeszcze jeden link
http://www.dailygrail.com/blog/7221
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych