Skocz do zawartości


Zdjęcie

Google konspiracja ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

[url="http://pl.youtube.com/watch?v=_GzA9Xu_oEo&"]http://pl.youtube.com/watch?v=_GzA9Xu_oEo&[/url]

obejrzyjcie sobie :)) czas ponad 3 min

Edit [21.02.08] dj_cinex
Przypominam, iż nazwy tematów zaczynamy pisać BIG literą - edycja dokonana.


Edit by Pit: [21.02.08]
Poprawiono link

  • 0

#2

JaToJa.
  • Postów: 132
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znów amerykańce:/ W sumie mnie to nie dziwi.
Nie zastanawiałem się nad tym zbytnio,skąd jest to miejsce na gmailu:/ A dane osobowe są jednym z najbardziej wartościowych dóbr teraz;/
  • 0

#3

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

akurat to nie jest nic nowego...niestety..
  • 0

#4

Leczysław Kerdgeniusz.
  • Postów: 95
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Inwigilacja poczty ;p Ciekawe, czy na gg też tak zrobią?
  • 0

#5

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Hehehe temat na czasie: http://beta.di.com.p..._zdrowotne.html
  • 0

#6

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Google to firma prywatna. Poprostu broni swoich interesów. A wy oczywiscie musicie do tego podciagnac, masownow, zydow, cyklistów i faszystów. Teoria spiskowa jak nic!
  • 0

#7

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A najlepsze, że film przedstawiający konspirację leży na serwerach należących do tej firmy...
  • 0

#8

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A najlepsze, że film przedstawiający konspirację leży na serwerach należących do tej firmy...

Ciezko jest cenzurowac internet:) Ale tez niewierze, w ta teorie, szczegolnie sam koniec filmiku jest niewiarygodny, a nawet smieszny :) . Rownie dobrze, mozna powiedziec, ze Polska planuje inwazje na Rosje :)
  • 0

#9

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Cykliści przecież szerzą zło w stopniu równym co masoni i żydzi! No przecież!
  • 0

#10

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Google skanuje e-maile, no i co z tego? Przecież zakładając tam konto pocztowe zgadzamy sie na ich warunki. Jak nam nie pasuje, to nie musimy korzystać z GMaila przecie... Mi tam to osobiście nie przeszkadza, bo i tak z e-maila w prywatnych sprawach nie używam ;)
  • 0



#11

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Do tego, zawsze można sobie zawartość zaszyfrować jakby ktoś bardzo chciał. Skaning googla to zwykła maszyna szukająca po słowach i frazach kluczach. Dzięki temu jak ciągle w mailach pojawiają się wzmianki o powiedzmy grach strategicznych, to można się spodziewać reklamówki na ten temat i już.
Dodatkowo sporo ludzi myśli, że maile przeglądane są przez pracowników firmy (serio, spotkałem się z kilkoma takimi opiniami!!).
  • 0

#12

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dodatkowo sporo ludzi myśli, że maile przeglądane są przez pracowników firmy

Korzystam z usług Google i jestem zadowolony, a na te reklamy tekstowe nawet nie zwracam uwagi :) .
Wole, żeby maszyna skanowała e-mail w poszukiwaniu słów-kluczy, niż, żeby mi doklejała reklamę w stopce wiadomości wysyłanej... A co do cenzurowania internetu, póki co paranormalne.pl i Teorie Konspiracyjne się trzymają w necie ;)
  • 0



#13

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wszędzie widzicie teorie spiskowe. To te forum tak na was działa? Nikt wam nie każe korzystać z usług de facto najsłynniejszej firmy internetowej. Jak napisał Pit, używając Gmaila i innych produktów zgadzacie się jednocześnie na ich regulamin.
  • 0



#14

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

rozumiem, gdybym miał konto do kontaktów z hezbollahem to mógłbym w tej chwili narobić w spodnie :D ale czego tu się bać, przecież nikt z google nie siedzi i nie czyta tego co piszemy ani nie ogląda naszych zdjęć i nikt ich nie umieści w necie
GMail rządzi po prostu, żal mi jak ktoś czeka parę godzin na linki aktywacyjne albo parę dni jak na wp :D
  • 0

#15

p10treq.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przeciez widac, że ktos sie chce zabawic kosztem google zrobienie takiego filmiku bym sporo kosztowało ( chyba, że mi sie tylko wydaje w kazdym razie wyglada na profesjonalna robote ) wątpie, żeby ktos majacy kase wydal ja na uswiadamianie ludzi :) jakas firma której zalezy na spadku zaufania do google bawi sie i tyle :))
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych