Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kanada : UFO i dziwne ślady


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#16

menhit.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

obserwowali obiekt przez około pół godziny.... poprosila o kamere i bylo juz za puzno :o miala zaplon kobieta :lol
  • 0

#17

Scroll Lock.
  • Postów: 191
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a mi to wygląda raczej(na pierwszy rzut oka) na zręczną grafikę komputerową.
Zauważcie jak dziwnie wyglądają te ślady ludzkich stóp, jak dla mnie na odwrót: lewa na miejscu prawej i prawa na miejscu lewej :D
  • 0

#18 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

Trochę dziwne, że przez tyle czasu sie poszli po kamerę. :o Poza tym te "odciski" są jakieś takie dziwne... dlaczego nie opublikowano filmu tylko dano jakieś "śmierdzące" zdjęcia? ...bo to fake.
  • 0

#19

Krzyniu.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fake jak nic....!!!
Bez przesady,w takie coś jakoś nie chce się wierzyć...
  • 0

#20

Matiess.
  • Postów: 82
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi to wygląda jak zdeformowane kroki wielbłąda.
  • 0

#21

Indigo.
  • Postów: 89
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm...nie możemy wykluczyć tu istot pozaziemskich , zwłaszcza , że zdarzenie nastąpiło zaraz po obserwacji NOL-a , jednak biorąc pod uwagę zbieg okoliczności możemy wyciągnąć wniosek iż są to ślady po nieodkrytym dotąd zwierzęciu bądź zwierzęciu kosmitów które jakimś cudem wydostało sie na wolność podczas lądowania statku kosmicznego , nie może brzmieć to racjonalnie , jednak jak na razie poza oczywistym nie mogę wysunąć innych wniosków oprócz tych , które sam mam na myśli ...

edit [27.02.08] AlienGrey
Nie stawia się spacji przed znakiem interpunkcji

  • 0

#22

Xion80.
  • Postów: 53
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak by nie było temat jest ciekawy. Słyszałem co nieco, że załogi Ufo składają się z kilku osobników na pojazd, w wielu przypadkach po 3 lub 4 osobniki na obiekt, z tego 1 osobnik z całej załogi, to dowódca statku, a reszta to pomocnicy. Jeśli chodzi o dowódce, to przeważnie wygląda całkowicie inaczej od pomocników np. U szarych kosmitów dowódca jest zawsze wyższy i wygląda inaczej niż, pomocnicy, a także jego kończyny są bardziej podobne do ludzkich. Pomocnik jest o wiele mniejszy od dowódcy i wygląda inaczej, a jego kończyny są inne np. Stopy wyglądają jakby składały się z trzech takich dużych palców. I jeszcze ważna sprawa, dowódca bardzo rzadko opuszcza statek, do wszelkich badań czy zadań posyłani są pomocnicy. Ja osobiście bym to właśnie tak widział, a to że te ślady wyglądają tak śmiesznie, to nie oznacza, że to jest od razu oszustwo.

edit [07.03.08] AlienGrey
5.2 Rozmiar maksymalny awatara to: 100x100 pikseli i 20KB.
Twój avatar:
300px × 355px
117.52kb

Otrzymujesz warna za złamanie regulaminu.

  • 0

#23

Darken.
  • Postów: 261
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Skąd Ty wiesz jak wygladają kosmici??
  • 0

#24

Xion80.
  • Postów: 53
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak jak pisałem wcześniej, słyszałem co nie co o takich Istotach, interesuje się taką tematyką już troszkę, a więc opracowałem taką teorie. Oczywiście wiem, że oszustwa się często zdarzają, więc nie można zagwarantować, że akurat te zdjęcia są prawdziwe. Ale biorąc pod uwagę, że był tam wcześniej widziany NOL, a także biorąc pod uwagę zeznania świadków zdarzenia, być może właśnie tak było.

Użytkownik Xion80 edytował ten post 07.03.2008 - 16:27

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych