Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kanada : UFO i dziwne ślady


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kanada : UFO i dziwne ślady


Oto opis zdarzenia jakie ukazało się na stronach MUFON. Historia dotyczy obserwacji obiektu UFO i jest uzupełniona o zdjęcia, które przedstawiać mają ślady po nieznanej istocie. Ślady zostały odkryte tuz po tym jak grupa świadków obserwowała UFO. Obserwacja miała miejsce w Kanadzie w grudniu 2007 roku.

Dołączona grafika

Zdjęcie z nagrania filmowego


Kobieta była w trakcie rozmowy online ze swoim mężem (koło godziny 22:00) gdy otrzymała telefon od swojej matki, która rzekła : „Chodź tu! To jest ogromne!" – krzyknęła. Matka kobiety ujrzała wielki, świecący obiekt w czasie gdy była na zewnątrz i zajmowała się swoim psem. Zawołała ona swojego męża, który również widział owy obiekt. Obiekt nagle zaczął wznosić się ku górze. Kobieta do której zadzwoniono zdarzyła jednak dotrzeć do swojej matki, na teren obserwacji. Wszyscy obserwowali obiekt przez około pół godziny. Jedyne co utrudniało obserwacje to mgła, z biegiem czasu obiekt stawał się ledwo widoczny. Kobieta poprosiła swoja córkę o kamerę lecz było za późno.

Dołączona grafika

Zdjęcie z nagrania filmowego (z boku dla porównania widać prawdopodobnie ślady ludzkie)


Obiekt wydawał się wisieć nad okolicznym zbiornikiem retencyjnym, więc grupa świadków – dwie córki kobiety, jej syn i jeden z chłopaków jednej z jej córek – postanowili iść na teren owego zbiornika. Po drodze odkryli oni dziwne ślady i postanowili oni nagrać dziwne odciski. W momencie pierwszych relacji udało się zdobyć tylko zrzuty w postaci zdjęć z klatek filmu. Owa grupa zaobserwowała kilka nowych świateł w oddali, przestraszyła się i postanowiła czym prędzej wrócić do domu.

Opracowanie/tłumaczenie : dj_cinex
Źródło : MUFON | http://ufos.about.com/
Inna relacja dotycząca owego wydarzenia : http://ufocasebook.c...lientracks.html

  • 0



#2

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mam podstaw by wierzyć, równie dobrze można samemu stworzyć takie ślady.
  • 0

#3

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jaszczury? :D
Sam nie wiem, te zdjęcia przedstawiają kawałek ziemi z odciśniętymi śladami. Żadnej prezentacji otoczenia, czegokolwiek więcej. A te odciski mógł zrobić każdy, jak to już powiedział Halloween. Dlatego narazie pozostaję sceptyczny.
Do tego jakoś nigdzie nie mogę znaleźć tego rzekomego nagrania wideo.
  • 0

#4

Recluse.
  • Postów: 117
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwi mnie to, że te ślady idą w linii prostej, jakby to coś miało jedną noge ;/
  • 0

#5

freaky_styley.
  • Postów: 63
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kobieta poprosiła swoja córkę o kamerę lecz było za późno.

ach.. jak zwykle.. :roll:
  • 0

#6

wieslawo.
  • Postów: 682
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

przez półtorej godziny nie poprosiła ;) ja rozumiem szok, 5-10 minut, ale stać półtorej godziny i patrzeć? najchętniej to bym wszystkim opowiadającym takie historię przykleił kamery do czoła!. Ja rozumiem jak to przypadkiem coś się zdarzy, ale większość widzi, gapi się po 20 minut, a potem albo to baterie padły, a bo to zbyt zszokowany plamką na niebie, jeszcze bym zrozumiał konktakt bezpośredni, ale patrzenie się na coś, co niewiadomo czym jest chyba nie szokuje na tyle by nie pomyśleć o uwiecznieniu tego.

Użytkownik wieslawo edytował ten post 18.02.2008 - 14:23

  • 0

#7

RedHousePainters.
  • Postów: 182
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwi mnie to, że te ślady idą w linii prostej, jakby to coś miało jedną noge ;/


Jest lekkie odchylenie, bardziej mi to wygląda na chód modelki na wybiegu ;D

Milego! ;)
  • 0

#8

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Heh ślady jak ślady, ale bardziej mnie ciekawi, gdzie one doprowadziły? Czy coś na końcu znaleźli?

Użytkownik DeFeNsIs edytował ten post 18.02.2008 - 18:49

  • 0



#9

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

biorąc pod uwage już wspomniane dzine niegodności czyli: łatwość zrobienia takiego śladu, ślady wskazujące "chód modelki" :P i niezdolność przyniesienia kamery przez półtorej godziny gdy zaobserwowano wielki świetlisty obiekt... każą mi narazie stwierdzić że to fake... mam jednak nadzieje że pojawią sie jakieś niusy w tej sprawie...
  • 0

#10

jajacek.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I tak na bosaka po śniegu chodzili?Żal mi biednych kosmitów! ;)
  • 0

#11

bini.
  • Postów: 163
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najlepiej by było spytać o opinię jakiegoś speca od zoologi. Może znajdzie się zwierze które takie ślady potrafi zrobić.
  • 0

#12

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Po pierwsze: fake
Po drugie: fake
Po trzecie: latają po kosmosie, a nie mają sklepu obuwniczego x| .

To wszystko śmierdzi mi oszustwem, ale z drugiej strony zwróćcie uwagę na te fotki. Odciski palców na pierwszym odcisku stopy są w innym położeniu niż na drugim to co najmniej zastanawiające.
  • 0

#13

Nik4ND3R.
  • Postów: 100
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Imo: FAKE.
Zakładając jednak, że jakimś cudem (0.0%szansy) że są to ślady obcego to obstawiam Reptaliana. Jeżeli odcisk obok to ślad człowieka to obstawiam, że ten reptalian miał faktycznie 2 metry wysokości, albo był mały i udawał płetwonurka xP
  • 0

#14

earth2057.
  • Postów: 213
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiepściutka jakość tych zdjęcia jakby pochodziło z ruskiej sondy która jakimś cudem doleciała do Marsa.
Te ślady prawdopodobnie powstały po wyjściu z kurnika jakiejś pozaziemskiej kury albo czegoś tam innego zwierza kwaczopodobnego!!!!!
  • 0

#15

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

1. Albo nie umiem czytać albo obserwacja trwała 0,5 h, a nie 1,5 h.

2. Kobieta zdążyła zawiadomić męża, swoja matkę ale nie zdążyła załatwić kamery...

3. Skoro udało się zarejestrować, a nawet więcej, cytuję: nagrać ślady, to gdzie jest reszta tego filmu?

4. Nie ma ukazanego żadnego układu lub choćby punktu odniesienia, dzięki któremu moglibyśmy jakkolwiek ulokować miejsce incydentu.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych