Skocz do zawartości


Wolę dzikusów od parady gejów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

#31

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Serlith,człowieku, homoseksualizm... W czym ci to przeszkadza? przeszkadza ci para gejów idąca w parku trzymając się za ręce? robią ci coś złego? ....

#32

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mi nie przeszkadzają do momentu, gdy zaczną się migdalić publicznie w parku, a do tego żądać "równouprawnienia", czyli notabene przywilejów. Patrzcie co się dzieje w Holandii... Olimpiady dla gejów, kluby dla gejów. Są jakąś rasą wyższą, że takiego "równoupranienia" żądają, bo są "dyskryminowani"?
Jak dwóch facetów chce razem być, to niech będą. Ale niech nie żądają za to lepszego życia od "normalnych ludzi"!

Żeby nie było, że jestem przeciw homoseksualistom. Jak chcą być razem, to będą, czy bez ślubu czy ze ślubem. W moim mieści żyje dwóch gejów ze sobą, tylko że oni są przeciw love parade i innym cudom (wg. nich to zwykłe zboczenie i zezwierzęcenie, jak ujął to jeden, gdy z nimi rozmawiałem), przeciw "równouprawnieniu" polegającemu na coraz to większych przywilejach społecznych. Do tego nie patrzą na świat przez pryzmat swojej seksualności (nie chcą klubów/olimpiad/koncertów/boisk/przystanków/czegokolwiek dla gejów).

Użytkownik Mr. Mojo Risin' edytował ten post 16.02.2008 - 21:13




#33

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

żądają równouprawnienia,bo są dyskryminowani i tyle . Chcą ślubu ,tak jak inni,chcą normalnie życ,tak jak inni.... A kluby dla gejów...a jak są kluby dla np. metalowców czy technomanów to też dyskryminacja np. hip hopowców? .....

#34

Snajper88.

       Były moderator           Były 'szef' tłumaczy

  • Postów: 204
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

żądają równouprawnienia,bo są dyskryminowani i tyle . Chcą ślubu ,tak jak inni,chcą normalnie życ,tak jak inni.... A kluby dla gejów...a jak są kluby dla np. metalowców czy technomanów to też dyskryminacja np. hip hopowców? .....


Ale wiesz. Kluby dla hip-hopowców, technomanów itp. są po to aby słuchać tam dany gatunek muzyki. A w klubach dla gejów no to hmm... chyba w klubach nie robie się tego... no wiesz ;) . Więc taki podział, kluby dla homo i hetero (może jeszcze dla bi), są raczej niepotrzebne. No ale jak ktoś taki chce założyć to jego wola. Ale ja gdymym był homo (co oczywiście jest nierealne i śmieszne :P ) to do takiego klubu bym nie poszedł. Bo po co?

Ale yhym... to nie temat o homoseksualistach, więc.
Lubie oglądać ten program "Boso przez świat". Nie zgadzam się w pełni z
 panem Cejrowskim, ale przecież on nikogo nie obraża w tym wywiadzie, tylko wyraża swoje poglądy. Ja go lubie bo ciekawie prowadzi program a że ma inne poglądy to już nie moja sprawa. ;)

Użytkownik Snajper88 edytował ten post 16.02.2008 - 22:05




#35

kriszo.
  • Postów: 42
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Geje to OBLECHY! to jest moje zdanie. Tego w ogóle nie powinno być, jakby nie byli dyskryminowani to by się wszędzie plenili jak robactwo. żal mi tych ludzi, to jest po prostu tragedia. Mnie osobiście boli to jak widze dwóch facetów trzymających się za ręce już nie wspomne o całujących się...blehhh co jak co ale gejostwo to przegięcie. I nie mówcie mi że to jest NORMALNE. Najgorsze jest to jak musisz dziecku tłumaczyć dlaczego tych dwóch panów się całuje, i to nie tak normalnie buzi buzi tylko wręcz namiętnie.... :o

#36

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ale lesby już są ok, c'nie? ;]


Uwielbiam takie myślenie :D



#37

kriszo.
  • Postów: 42
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

HOLA! HOLA! a czy ja powiedziałem że lesby są ok??? chodziło mi o ogół

#38

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

HOLA! HOLA! a czy ja powiedziałem że lesby są ok??? chodziło mi o ogół

No to jak Ci chodzi o ogół, to artykułuj to wyraźnie.

Bo wychodzenie z założenia

homo=geje

a nie

homo=geje+lesbijki

jest co najmniej mylne i może prowadzić do błędów w odczytywaniu Twego przekazu ;)



#39

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

widzę że tu jednak niezła ciemnota, kriszo pewnie myśli że to można leczyć...
generalnie mutacje powodujące homoseksualizm nie są groźne dla naszego gatunku bo występuje od zawsze i jakoś geje i lesbijki nie opanowały ziemi, zwłaszcza że nie jest to dziedziczne nie tak jak inne mutacje które powinno sie eliminować przez aborcję :)

#40

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Cenie sobie zarówno jego poglądy jak i jego osobę. Zawsze mówi dokładnie to co ma na myśli i to co czuje. Jak już wcześniej ktoś napisał "zabawa" z szybą była dość ekscentryczną wręcz ironią. Mogę dać rękę, że wielu z was myśli podobnie jak ten człowiek jednak nie mówi tego głośno i nie chce tego rozpowszechniać. Nie chodzi mi tu o dokładnie takie przykłady związane z chrześcijaństwem i kulturą ale na każde, odmienne tematy ze wszystkich aspektów życia.



#41

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ja szczerze mam w d.... czy ci homoseksualiści są czy nie . Nie robią mi żadnej krzywdy i jak dla mnie mogą sobie normalnie żyć i tyle.

#42

Scroll Lock.
  • Postów: 191
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

heh bardzo się zdziwiłem jego poglądami, jednak nie przestanę cenić go jako człowieka i autora ciekawych programów i książek. Wielki plus i szacunek za to że bez ogródek przyznaje się do tego jaki jesti jakie są jego poglądy. Jednak mimo wszystko, wydaje mi sie, że swoim zachowaniem wobec Marka Kotańskiego trochę przesadził.

#43

kriszo.
  • Postów: 42
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

darokrol ja doskonale wiem że tego nie można leczyć, ale jak tobie się podobają geje na ulicach to ja nie mam nic przeciwko. twoja sprawa, ja wyrażam tylko swoją opinię. Po prostu mi się to nie podoba i tyle. Wiem że czujesz się za lepszego odemnie bo jesteś tolerancyjny. Nie mam zamiaru toczyć wojny z całym forum o to, bo wiem że i tak nikt mnie nie poprze. jeżeli kogoś uraziłem to sorry :( (taki już jestem)

#44

golibroda.
  • Postów: 430
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cejrowski genialnie zrobil kiedys jedna rzecz.
Udowodnil debilowi, ze jest debilem (debilką) i owa debilka sie nawet nie zorientowala :lol :

http://pl.youtube.co...h?v=aEzmV3KvxPk

http://pl.youtube.co...feature=related

#45

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

darokrol ja doskonale wiem że tego nie można leczyć, ale jak tobie się podobają geje na ulicach to ja nie mam nic przeciwko. twoja sprawa, ja wyrażam tylko swoją opinię. Po prostu mi się to nie podoba i tyle. Wiem że czujesz się za lepszego odemnie bo jesteś tolerancyjny. Nie mam zamiaru toczyć wojny z całym forum o to, bo wiem że i tak nikt mnie nie poprze. jeżeli kogoś uraziłem to sorry :( (taki już jestem)

wcale mi sie nie podobają, nie mógłbym patrzeć jak się liżą faceci :P co innego laski :D ale pisałeś że trzeba z nimi walczyć, a to nie ma sensu i byłoby trochę nie fair zabijać kilkunastoletnich ludzi, gdyby można było to wykryć wcześniej...


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych