Skocz do zawartości


Wolę dzikusów od parady gejów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

#16

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

5k18a - dokładnie, dlatego nie zmienię o nim zdania choćby przez ten wywiad, ma u mnie szacunek, a że mówi to co myśli nie jest niczym złym.

#17

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przyznam, że trochę się na nim zawiodłem. Uwielbiam jego programy i książki, ale widzę, że na stopie prywatnej miałbym problemy z dogadaniem się z panem C. Może dlatego, że jestem bardziej tolerancyjny. W każdym razie zdziwiła mnie jego agresja i pewien rodzaj...hmmm...dewocji(?).
Na plus przyznam mu, że przynajmniej nie kryje się z poglądami.

#18

grzesio_gdy.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jego programy lubię i regularnie oglądam, co iwęcej właśnie min dlatego, żę podoba mi się sposób prowadzenia programu. A co do wywiadu, co mnie to obchodzi, że on nie jest tolerancyjny, tolerancja to ostatnio bardzo modne hasełko, mam to gdzieś....


100% poparcia. jak dla mnie Tolerancja to smieszne slowko, bo ja na przyklad wolalbym byc AKCEPTOWANY niz tylko tolerowany. zaznaczam ze to tylko moje wlasne zdanie- ludzie "tolerancyjni" sa najwiekszymi obludnikami, bo nie toleruja ;) i zwalczaja wszystkie poglady ktore sa niezgodne z ich pogladami. no a pana Cejrowskiego i jego programy zawsze lubilem :)

pozdrawiam

Użytkownik grzesio_gdy edytował ten post 15.02.2008 - 13:18


#19

Vivere Parvo.
  • Postów: 238
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

WOJCIECH CEJROWSKI rządzi, wystawia zawsze kawę na ławę, prosto w twarz mówi co myśli a nie obgaduje innych za plecami, a to że jest nieco nietolerancyjny to już taki charakter, takie są jego przekonania życiowe i tyle, ma wielką charyzmę...nikt tego chyba nie zaprzeczy


Dopóki nie zacznie strzelać do klinik aborcyjnych?

Chory, zacofany człowiek jak dla mnie.

#20

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja bardzo lubie Cejrowskiego. Poglady mamy podobne :) Za tydzien bedzie w moim miescie to napewno pojde na spotkanie.
Cejrowski na premiera! :D

#21

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ta akcja z gadaniem przez szybę to zwykła ironia,pokazanie ,że ludzie dowiadując się,że osoba z którą mają kontakt okazuje się chora na AIDS,próbują się od niej odizolować(chodzi tutaj raczej o takowy sterotyp) :)

#22

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cejrowski - zawsze bezpośredni, nie owijający w bawełnę. Nie rozumiem ludzi, którzy się z nim nie zgadzają/nie rozumieją go. Wszystko wytłumaczył, wszystko jest sensowne i zgodne z moimi przekonaniami. Pozdrawiam wszystkich o podobnym zdaniu :)

#23

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taak... Czemu nie zabijać nienarodzonych dzieci?
Czemu nie tolerować gejów i lesbijek?
A kiedy widzieliście się ze swoimi psychologami?

1- aborcja- to zwykłe zabijanie. Zabijesz trzyletnie dziecko? To prawie to samo. Czemu nie? Wiwat Aborcja! :/ Aborcja- niszczymy ludzi (tak, ludzi!), którzy mają takie samo prawo do życia, jak my. Cejrowski słusznie mówi.
2- homoseksualizm- Wiecie, ja myślałem, że do zapłodnienia potrzebny jest mężczyzna i kobieta... Homoseksualizm to jedno z najgorszych zboczeń. Nie rozumiem, dlaczego mamy ich akceptować i jeszcze dawać im przywileje.
"Tolerancyjne państwo" to państwo, w którym moralność jest na wymarciu. Holandia jest pod tym względem na czele. Cieszmy się, weźmy przykład! Co jak co, ale w Polsce zawsze głęboko zakorzenione było chrześcijaństwo, co skutecznie odstraszało takich... odmieńców.

Współczesnego Wiedźmina bym zaakceptował. Homoseksualistę- nie.

Zgadzam się z Cejrowskim, na całej linii.

Malkontenci się przyczepią... -A ta rozmowa przez szybę? To było groteskowe przerysowanie strachu, jaki wtedy siało AIDS. I sam Kotański wyraził na to zgodę, co oznacza, że miał do tego więcej dystansu niż wy.

#24

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co ma Wiedźmin do rzeczy ?? Podobnież gra (no Wiedźmin :) :) w Holandii została obwołana najgorszą grą 2007 roku, to smao tłumaczy , że oni są dziwni (Holendrzy) ...

Użytkownik michciu edytował ten post 15.02.2008 - 21:28


#25

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

2- homoseksualizm- Wiecie, ja myślałem, że do zapłodnienia potrzebny jest mężczyzna i kobieta...

:mrgreen: zabawne - a co ma do tego "zapłodnienie"?
A poglądy pana C. na szczęście będą głoszone już w sporej odległości od Polski. I dobrze.

#26

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moim zdaniem zwierzęta można zabić, ponieważ nie posiadają wiecznej duszy, i ich ciało nie jest świątynią ducha świętego. a dziecko? człowieka? które ma dusze od poczęcia? nie.

mam pytanie do wszystkich akceptujących aborcję: kiedy dziecko dostaje DUSZĘ? (Zdolność do odróżniania dobra od zła, prawdy od kłamstwa, nieczystych myśli od zdrowego rozsądku) kiedy się rodzi ? kiedy płód ma 3 miesiące? a może wtedy, kiedy kończy pierwszy rok życia? kiedy pierwszy raz się uśmiechnie?
czy dziecko można zabić, kiedy nie ma duszy? tak, jak zwierzę. czy jakakolwiek matka powiedziałaby o swoim dziecku w brzuchu, że jest zwierzęciem, bezwartościową kupką mięska, które można wyrzucić?

EDIT:
offtop. :lol :

Użytkownik shar0nie edytował ten post 15.02.2008 - 21:57


#27

kriszo.
  • Postów: 42
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

shar0nie a skąd wiesz że zwierzęta nie mają duszy? Czy uważasz że człowiek jest lepszy i ważniejszy od zwierzęcia? Bo ja bym obstawiał raczej odwrotnie :D (to tak na marginesie)

#28

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

zgadzam się z kriszo człwiek to najbardziej prymitywne zwierze jakie można sobie wyobrazić :P jeśli się komuś wydaje że jesteśmy najważniejsi i najlepsi w ogóle coool to ma rację. WYDAJE MU SIĘ ^^ no bo patrząc tak z boku to Kościoł zaprzeczał do osiemnastego wieku że indianie mają duszę i to było wprost idealną wymówką do wybicia ich kilku milionów. teraz tak samo ale ze zwierzętami.

#29

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

jak to skad? w bibli napisali, ze tylko czlowiek ma dusze i moze sobie zabijac zwierzeta jak mu sie podoba i robic z nimi co chce bo jest ich panem.
<3

#30

Ozzy667.
  • Postów: 88
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moim zdaniem zwierzęta można zabić, ponieważ nie posiadają wiecznej duszy, i ich ciało nie jest świątynią ducha świętego. a dziecko? człowieka? które ma dusze od poczęcia? nie.

mam pytanie do wszystkich akceptujących aborcję: kiedy dziecko dostaje DUSZĘ? (Zdolność do odróżniania dobra od zła, prawdy od kłamstwa, nieczystych myśli od zdrowego rozsądku) kiedy się rodzi ? kiedy płód ma 3 miesiące? a może wtedy, kiedy kończy pierwszy rok życia? kiedy pierwszy raz się uśmiechnie?
czy dziecko można zabić, kiedy nie ma duszy? tak, jak zwierzę. czy jakakolwiek matka powiedziałaby o swoim dziecku w brzuchu, że jest zwierzęciem, bezwartościową kupką mięska, które można wyrzucić?

EDIT:
offtop. :lol :


A może człowiek nie ma duszy :| co to dusza jest w ogóle. Weź zdefiniuj. Ludzie nie mają duszy, za to zwierzęta owszem(ironia, żeby nie było znowu).

Kościoł zaprzeczał do osiemnastego wieku że indianie mają dusz


Księża to nie ludzie.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych