Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny Obiekt nad Zawierciem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#16

wojtek94.
  • Postów: 44
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pisałem że nie zdążyłem niestety zrobić zdjęcia bo gdy pies zaczął szczekać obiekt odleciał.

Pisałem, że żart ;)
  • 0

#17

Heavy_metal_Jezus_012.
  • Postów: 219
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

MAm pytamoe czy ten dom nad którym to wisiało stał samotnie?
  • 0

#18 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

Coś mi tutaj śmierdzi głupimi żartami. To zbyt piękne aby było prawdziwe.
Dobra. Do rzeczy. Jak mogłeś go tak idealnie zapamiętać skoro było ciemno? :roll:
  • 0

#19

wojtek94.
  • Postów: 44
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no mógł go widzieć bo świecił, albo jakaś latarnia była w pobliżu
  • 0

#20 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Widzę, że odpowiedzi co do wyglądu aparatu się nie doczekam, a szkoda, przydałoby się :) Domniemam, że była to cyfrówka, tak więc wydaje mi się, że zdjęcia nie zrobiłeś, bo po prostu nie miałeś czemu.

Czemu zaszkodziło szczeknięcie psa? Spowodowało, że przestraszył się go statek, który nie przestraszył się nadjeżdżającego samochodu i od razu odleciał?
Czy może pies szczeknął, ty odwróciłeś głowę w jego kierunku i w ułamku sekundy statek zdążył zniknąć- podejrzewam, że gdybyś widział coś na prawdę, głupi pies nie wytrąciłby cię z równowagi.

Poza tym pytałam o aparat, bo się zastanawiałam ile można ustawiać do zdjęcia cyfrówkę: 2 s? szybki był ten statek, doprawdy...pies z resztą też, myśliwski chyba jakiś ;)
  • 0

#21

Anima.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie miałem przy sobie aparatu.Zdięcie miałem zamiar zrobić telefonem Sony Ericsson K750i więc jakość zdjęcia była by dobra.Statek leciał wolno widziałem go jak odlatywał.Dom nie stał samotnie.

Użytkownik Anima edytował ten post 06.02.2008 - 21:45

  • 0

#22 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Byłaby... z resztą nawet gdyby ci się obiekt rozmazał powodu ruchu to i tak byłby to lepszy dowód niż obrazek w paintcie, który mógłby być tylko dodatkiem... Czy trudno szybko przycisnąć guzik, zwłaszcza gdy aparat jest już ustawiony?
  • 0

#23

Anima.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy w ten sposób dojdziemy do porozumienia.Owszem aparat był ustawiony ale obiekt był za daleko jak bym zrobił zdjęcie pisalibyście że to samolot.
  • 0

#24 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

To czy dojdziemy do porozumienia zależy tylko od ciebie i czy będziesz udzielał niezaprzeczających sobie odpowiedzi... narazie marnie ci to idzie. czyli mówisz, że tak czy siak nie zrobiłbyś tego zdjęcia, bo obiekt był zbyt daleko i pies nie ma tu nic do rzeczy? poza tym jak stwierdziłeś, że to nie był samolot, skoro był aż tak daleko jak mówisz? Powiedziałeś też że zdjęcie miałeś robić telefonem, ale wyszłoby dobrej jakość. W takim razie dlaczego w końcu nie zrobiłeś tego zdjęcia, bo nie mogę dojść do ładu:)
  • 0

#25

wojtek94.
  • Postów: 44
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie miałem przy sobie aparatu.Zdięcie miałem zamiar zrobić telefonem Sony Ericsson K750i więc jakość zdjęcia była by dobra.Statek leciał wolno widziałem go jak odlatywał.Dom nie stał samotnie.

To skoro leciał wolno to czemu nie zdążyłeś? Nawet z daleka jakbyś zrobił to przy 2Mpx by się dało ładnie powiększyć.
  • 0

#26

scopions.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przed chwila czytalem post o UFO nad Poznanie. Czy grozi nam jakas inwazja?? :D Pozdro
  • 0

#27

wojtek94.
  • Postów: 44
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nigdy nic nie wiadomo, może mają centrum dowodzenia inwazją w tym domu, przebierają się za świętego Mikołaja i wskakują przez komin :)) :rotfl: a na serio to myślę że raczej nie.
  • 0

#28

Matixus.
  • Postów: 99
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh może nie wiedzieli że ludzie mają psy a pewnie psy to ich najstarszniejsi wrogowie xD

Atwdt. Mogę ci uwieżyć że widziałes UFO (nie znaczy to jednak że widziałeś coś czym przylecieli kosmici tylko coś innego ;p ) Szkoda że zdjątka nie ma bo była dopiero zagadka wtedy :P
  • 0

#29

wojtek94.
  • Postów: 44
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh może nie wiedzieli że ludzie mają psy a pewnie psy to ich najstarszniejsi wrogowie xD

Pewnie są uczuleni na psią ślinę, albo ich szczekanie :rotfl: trzeba zrobić światową akcje pobierania śliny ;)
No ale ciekawie by było ze zdjęcięm.
  • 0

#30

Fanatyk.
  • Postów: 131
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No no, nie trudno zauważyć, użytkownik capella to ten sam użytkownik to Anime. Obaj, dziwnym trafem nie robią przecinków po znakach interpunkcyjnych.

Co do zdarzenia, bardzo naciągane, to "coś" widziały osoby tylko z twojej rodziny?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych