Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny Obiekt nad Zawierciem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#1

Anima.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam...
Wczoraj wracając z lotniska (Katowice) przejeżdżałem przez Zawiercie ok.23:00 .Nagle kierowca zauważył obiekt wiszący w powietrzu.Kiedy ja go zobaczyłem bardzo się zdziwiłem ponieważ nie poruszał się i nie wydawał dźwięku silnika , po prostu wisiał nad domem,był on bardzo nisko jakiś metr nad kominem.Powiedziałem kierowcy aby się zatrzymał , ponieważ chcę zrobić zdjęcie obiektowi.Stanęliśmy już nastawiałem aparat po czym rozległo się szczekanie psa.A obiekt po prostu odleciał.Obiekt widziałem od spodu więc postanowiłem namalować go w paincie , nie umiem za bardzo rysować w tym programie więc proszę o wyrozumiałość.Dołączam to co narysowałem:
Dołączona grafika
P.S To nie samolot ani lotnia!

Użytkownik Anima edytował ten post 06.02.2008 - 10:45

  • 0

#2

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ładnie rysujesz. To na bank było UFO.
  • 0

#3

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Masz talent nie ma co :) Kilka pytań

światła świeciły " mocno "

W jakim kierunku to odleciało :?:

I czy nie zmyślasz o.k ilu sekund wisiało w powietrzu :?:

Na ok. jakiej wysokości :?:
  • 0

#4

Anima.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie zmyślam ponieważ widzieli to wszyscy...Mój wujek (Kierowca),ja,brat,kolega,mama.Światła świeciły dość mocno , a unosiło się to bardzo nisko metr,dwa metry nad kominkiem domku.Najbardziej w pamięci utknął mi czerwony pył lub iskry które wydobywały się z końca tego obiektu.A rysunek miał przedstawiać mniej więcej wygląd pojazdu i rzeczy które najbardziej rzucały sie w oczy.Czyli światła,pył itp.
  • 0

#5

capella.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie zmyślam ponieważ widzieli to wszyscy...Mój wujek (Kierowca),ja,brat,kolega,mama.Światła świeciły dość mocno , a unosiło się to bardzo nisko metr,dwa metry nad kominkiem domku.Najbardziej w pamięci utknął mi czerwony pył lub iskry które wydobywały się z końca tego obiektu.A rysunek miał przedstawiać mniej więcej wygląd pojazdu i rzeczy które najbardziej rzucały sie w oczy.Czyli światła,pył itp.




Witam serdecznie,
to mój pierwszy wpis na forum i pewnie bym go nie zrobiła gdybym nie przeczytała o tym zdarzeniu.Czytam wszystko na tym forum z dużą ciekawością.Dlatego chcę się z Wami podzielić moją obserwacją z dnia 1 lutego tego roku.Była godzina 18 może 18:30,wracałam do domu z Warszawy trasą na Nowy Dwór Mazowiecki.Mieszkam zaraz za Rajszewem na osiedlu małych domów jednorodzinnych.Panował już zmrok,gdy na niebie właśnie bardzo nisko może jakieś 10 lub 15 metrów pojawił się podobny obiekt,który w pierwszej fazie leciał wzdłuż drogi/Modlińskiej/w oddaleniu od niej o ok.800 metrów.Po skręceniu do siebie z drogi głównej widziałam go dobrze.Byłam zdziwiona,że coś tak nisko leci.Nad naszym osiedlem praktycznie nad moim domem zawisł w bezruchu,po czym przemieścił się troche dalej w stronę lasu w kierunku Chotomowa.Później straciłam go z oczu bo schował się za innymi domami.Gdy wychodziłam z samochodu koło domu widziałam go dokładnie mimo panującej ciemności.To niesamowite,ale faktycznie nic nie było słychać,panowała cisza.Ten pojazd wyglądał jak trókąt,był dość duży i sądzę,że był koloru czarnego,bo na ciemnym niebie był poprostu czarną plamą. Miał jasne okna takie jakby bulaje okrętowe i chyba jakieś światełka jakby na rogach czerwone i niebieskie.Może to nic takiego bo mieszkam niedaleko Modlina i mogło to być coś wojskowego.Dziwne jest to,że mieszkam tam od 5 lat i nigdy czegoś podobnego nie widziałam.Nie wiem czy ktoś to jeszcze widział bo to taka sypialnia Warszawy.Ludzie późno wracają i siedzą w domach.Teraz jednak popytam z czystej ciekawości.To było bardzo zastanawiające.Pozdrawiam wszystkich.Co o tym sądzicie?
  • 0

#6

Azyl.
  • Postów: 142
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mówiłeś że wisiało to nad kominem... moim zdaniem jest prototyp nowoczesnego kominiarza :)
  • 0

#7

Anima.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No nie wiem czy to nowoczesny kominiarz :P Pisałem że po moim wyjściu z samochodu nagle zaczęło się poruszać i gdzieś odleciało.
  • 0

#8

Azyl.
  • Postów: 142
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szkoda że nie zrobiłeś zdjęcia wtedy można byłoby coś więcej powiedzieć ... ;]

Ale nadal jestem przychylny do wersji z kominiarzem :)

Użytkownik Azyl edytował ten post 06.02.2008 - 13:48

  • 0

#9

Anima.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właśnie znalazłem w naszych poczciwych Googlach zdjęcie http://republika.pl/...o_nad_haiti.jpg Obiekt miał podobne ułożenie świateł.

Użytkownik AlienGrey edytował ten post 06.02.2008 - 16:26

  • 0

#10

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Problem w tym, że te obiekty z Haiti to udowodnione fake'i ;)
  • 0



#11

Anima.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tylko że ja nie napisałem że to ten obiekt tylko że ma podobne ułożenie świateł.
  • 0

#12 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

A ja mam pytanie... ty masz cyfrówkę czy taki stary ruski aparat po PRLowski?
  • 0

#13

wojtek94.
  • Postów: 44
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mogłeś przynajmniej zrobić zdjęcie jak odlatywał - a jak odleciał to przynajmniej komina - żart :mrgreen: no ale zastanawiające to jest, coraz częściej w Polsce słyszy się o Ufo, może szykują inwazje? :))

Użytkownik wojtek94 edytował ten post 06.02.2008 - 17:27

  • 0

#14

Anima.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pisałem że nie zdążyłem niestety zrobić zdjęcia bo gdy pies zaczął szczekać obiekt odleciał.
  • 0

#15 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Dlaczego nie odpowiedziałeś na moje pytanie?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych