Skocz do zawartości


Rockman-satanista podarł Biblię, publiczność ją spaliła


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
364 odpowiedzi w tym temacie

#301

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przecież islam i koran to święta krowa.. :)

Krowa jest uważana za świętą w religii hinduistycznej.

#302

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przecież to jest powiedzenie takie... być świętą krową - wywodzi się właśnie z tego [hinduizm].
-----------------------------------------------------------

Nie wiem po co osoba niewierząca w ogóle zakłada taki temat. Przecież ją wali ta głupia religia, a co za tym idzie 'głupia książka', chyba żeby nakręcić sensację - w takim razie nie ten dział. Mnie osobiście jako wierzącego (katolika) nie oburza jakoś to specjalnie, traktuje to jako medialny chwyt pana Adama :) Zresztą fajny człowiek nawiasem mówiąc, miałem okazje rozmawiać z nim po kilku koncertach nawet fotke gdzieś mam z nim :]



#303

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skandal = reklama = rozglos = widownia = maasa fanow = wiecej ludzi na koncertach = $$$


Strasznie naciągany schemat ....
Sądzisz ze ktoś zacznie chodzić na koncerty Behemotha i nagle zacznie podobać mu sie ich twórczość tylko dlatego że wokalista podarł pare sztuk biblii ? :P
Sam widzisz ile osób ten fakt oburzył.



#304

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Skandal = reklama = rozglos = widownia = maasa fanow = wiecej ludzi na koncertach = $$$


Strasznie naciągany schemat ....
Sądzisz ze ktoś zacznie chodzić na koncerty Behemotha i nagle zacznie podobać mu sie ich twórczość tylko dlatego że wokalista podarł pare sztuk biblii ? :P
Sam widzisz ile osób ten fakt oburzył.

Ale pomyśl o tych wszystkich zbuntowanych nastolatkach. One nawet jeżeli nie będzie im sie muza podobać będą kupować płyty, chodzić na koncerty i śpiewać te piosenki bo przecież podarcie Biblii jest takie trendy i w ogóle fajne i fajnie być zbuntowanym. Nieważna muzyka, ważne, że pozwala im się to zbuntować bo skoro dorosły człowiek niszczy święty symbol to dlaczego ja nie mogę? Dorosłych może to aż tak nie przyciągnie, ale dzieciaki na pewno.

@Har-Magedon
No jak o to chodzi to sie zgadzam z Tobą w 100% :)

#305

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czy ja wiem, po takich ekscesach jakoś nie zauważyłem żeby więcej ludzi zaczęło chodzić na koncerty.
Zobaczymy jak Behemoth będzie u mnie w mieście, wtedy się wypowiem czy jest tu [moje okolice] jakaś różnica.



#306

Vivere Parvo.
  • Postów: 238
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mi się podoba, że podarł biblię.

Trzeba kiedyś skończyć ze średniowieczem :)

Co do argumentów o Koranie - trafny przekaz - pamiętajcie, Watykan zawsze może wprowadzić jakiś dogmat o świętej wojnie, wtłoczy się te bzdury następnemu młodemu pokoleniu i za jakiś czas nikt biblii podrzeć się nie odważy ; p

#307

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Watykan nic nie może - odnośnie stworzenia czegoś na kształt jihadu.



#308

silence.
  • Postów: 97
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mogę powiedzieć że mam przyjemność prowadzenia zajęć muzycznych z młodzieżą z Domu Kultury i szkoły(gimnazjum), i mogę powiedzieć że małolaty to "podnieca"(chodzi o zespół a nie o moją pracę :P ) . Już planują wyjazd na koncert Behemoth, koszulki już mają, płyty CD(tylko nieliczni, większość słucha mp3 :mrgreen: ). Nawet zabrali się za granie coverów Behemoth i gdyby mi o tym nie powiedzieli to bym się nie domyślił co "piłują"( a Behemoth jest mi znany ;) ) Dla mnie Nergal może robić co chce, to od odbiorców zależy co z jego przesłania odczytają i co z tym zrobią. Kto jest podatny na takie rzeczy... no cóż jak nie Nergal i jego filozofia to znajdzie sobie coś innego(a jest tego pod dostatkiem). Dla mnie ten teledysk jest typowym metalowym show jakich wiele, ja słucham tylko dźwięków... przesłanie mnie nie obchodzi, wolę myśleć samodzielnie ;)

#309

snemies.
  • Postów: 645
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A co w tym złego że zniszczył? Jak kogoś to obraża niech złoży pozew cywilny. żadna prokuratura z urzędu nie powinna się takimi pierdołami zajmować.

#310

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Komu odgrzewany kotlet?

To już było. Ale teraz Nergal podarł bible, żeby zrobić na złośc Nowakowi.
Biblie, nie Koran, bo na bibli się wychował (jak każdy z nas chyba) i jest dla niego symbolem tej zbrodniczej organizacji, zwanej kościołem powszechnym. A jako, że czuję potrzebe sprzeciwu, no cóż, każdy reaguje inaczej.

#311

Crux.
  • Postów: 51
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Osobiście napisze maila do Nergala żeby następny teledysk nakręcił jak rozdziera koran, a w tle pali się meczet, no i żeby dodał jeszcze parę karykatur Mahometa :D .Bo z biblia to się już przejadło co po niektórym. W tedy na pewno będzie ciekawiej

#312

shiny_toy_gun.
  • Postów: 165
  • Tematów: 8
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Przecież islam i koran to święta krowa.. :)



Przeciez to dwie najbardziej opluwane religie, ale to jest teraz 'kool'
Niech spali jakas ksiege narodu wybranego, wtedy zobaczymy.
Ale gimnazjalisci sie jaraja, spalil biblie, kur*wa krew w teledysku, szatan [ z d*py].
Ciemnota nie kapuje o czym koles spiewa, ale jara sie co widac po postach, mali smieszni buntownicy ze swoimi smiesznymi klawiaturkami...
To forum powoli przypomina forum onetu.

Buntownicy spalmy biblie, najlepiej przy kosciele, to takie 'kool', to takie fajne pokozaczyc w sieci...

Nie jestem katolikiem [tzn. jestem bom w ksiegach zapisany], ale nie praktykujacym.
Ale widze co sie dzieje, tak latwo opluc katolikow ich wiare. Troche trudniej islam, ale wierzenia narodu wybranego to [tu leb ucieli i spuscili w kiblu]

Zrozumieliscie?

#313

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja tu niewiem o czym gadać... zobaczyli że podarcie Bibli dało im rozgłos to teraz ciągle to będą robić i wiele innych rzeczy żeby tylko reklama była -_-

#314

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Podarł, nie podarł, bardzo dobry teledysk. Rozmach i efekty iście hollywoodzkie.



#315

shiny_toy_gun.
  • Postów: 165
  • Tematów: 8
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Podarł, nie podarł, bardzo dobry teledysk. Rozmach i efekty iście hollywoodzkie.


i to cie 'jara' - iscie, chcialbym porozmawiac o czyms innym
dla mnie tp jest totalne zeszmacenie muzyki...
... muzyki jaka jest metal, robia fajerwerki na miare zespolu 666 [27]
a przeciez metal to fajna muza, klimatyczna bez tych viva/mtv - sowskich zagrywek

smieje sie z tego zespolu, a dla metalowej mlodziezy' polecam prawdziwy metal
jak juz sie podniecacie ta muzyka


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych