Skocz do zawartości


Rockman-satanista podarł Biblię, publiczność ją spaliła


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
364 odpowiedzi w tym temacie

#286

Confident.
  • Postów: 240
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No jak facetowi ulżyło, to niech niszczy. Jest to całkowicie nieszkodliwe. Pewnie poczuł się bardziej dowartościowany i lepszy. Małe dziecko też musi sobie czasem zabaweczke potrzaskać i pogryźć.
A moim skromnym zdaniem, jest to na poziomie tych wszystkich publicznych spaleń książek Harrego Pottera.

W finale teledysku Nergal po raz kolejny wydziera z Biblii kartkę po kartce, rozrzucając je dokoła na ziemi. A żeby tego było mało, w klipie pojawia się też motyw płonącego kościoła.


Teraz wiem jak czuje się człowiek który spada z krzesła ze śmiechu. :rotfl:

#287

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Odważny się znalazł, bo wie, że pewnie nim mu za to nikt nie zrobi. Co najwyżej reklamę..
Jeśli chciałby naprawdę uchodzić za twardziela powinien spróbować podobną rzecz z Koranem (do czego oczywiście nie namawiam!).

#288

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

i git, mi sie to nawet podoba.
jakby mi to nie pasowalo to bym sie interesowal kapelami sakralnymi :z

#289

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To było najładniejsze wyrywanie kart z biblii jakie widziałem ^^'. Nice Nergal, nice.
Teledysk świetny :)

czego to "artysci" nie zrobia dla $$$


Jaka bedą mieli z tego kase, skoro teledysk można obejrzeć na jutubie ? ;p
Co najwyżej dadzą jako dodatek do jakiejś EP'ki.



#290 Gość_CriticalErr0r

Gość_CriticalErr0r.
  • Tematów: 0

Napisano

Jeśli chciałby naprawdę uchodzić za twardziela powinien spróbować podobną rzecz z Koranem


Jest za cienki zeby to zrobic, bo jeszcze by mu ktoś
w odwecie boeing'iem wleciał przypadkiem w jego posiadłość.

Wiec woli zając sie niszczeniem Biblii, bo tak jest bezbpieczniej :)


Dla mnie to jest troche dziwne jak kogoś 'jarają' w
teledyskach płonące kościoły, podarte biblie itp. :mrgreen:

#291

dziadekkleofas.
  • Postów: 120
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest piękne zerwanie z wszechmogącym kultem biblii, który jest tylko i wyłącznie księgą mądrości i wiedzy "historycznej".

A wy swoimi narzekaniami z kolei obrażacie moje przekonania religijne. Idę do sądu was pozwać.

#292

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No ciekawe właśnie, że Koranu nie podrze. Cyka sie i tyle. Biblię można znieważać, bo najwyżej poplują się mohery i Kaczyńscy, a tak mieli by cały świat muzułmański na głowie.
W ogóle to jest zachowanie "Hurra, podarłem Biblię, ale fajnie" Mówiąc językiem pokemonów - żal.pl

#293

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No ciekawe właśnie, że Koranu nie podrze. Cyka sie i tyle


Problem w tym że on nie ma nic wspólnego z tą religią. Wychował się w katolicyźmie, w czym więc problem ? Gdybym był muzułmaninem i wrzeszczałbym na buddyzm byłaby w tym jakaś logika ? Poza tym atakowaniem chrześcijaństwa nie zajmuje się tylko Behemoth tylko setki innych kapeli death czy blackmetalowych i jakoś nikt z tego sensacji nie robi. Ciekawe, że nikt nie pisze o koncertach zespołu Anima Damnata i o ich tekstach. Zrobiła się afera bo Behemoth teraz stał się popularny, koncerty na Ozzfest, trasa po USA etc. Dziwne tylko, że w USA nikt nie robił jakiegoś idiotycznego zamieszania z powodu paru kartek papieru.



#294

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zabawny gość doskonale wie że nic mu nie zrobią. Niech sobie powojuje razem z Leszkiem Bublem :mrgreen:

DZIŚ KOLEJNA ROZPRAWA LESZKA BUBLA !

Lecz takim postępkiem kariery medialnej nie zrobi ale zasłuży na szacunek współosadzonych :o



#295

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

mithrandir wyjasnil chyba wszystko odnosnie tych ktorzy zaczeli narzekac, ze koranu nie podarl. nie podarl, bo nie zgadza sie z biblia, a nie koranem. dlaczego jak ktos nie jest wyznawca jedynej slusznej religii to odrazu ludzie mysla ze jest ateista? ; )

#296

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bo Nergal jest ateistą, czy tam neopoganinem czy jak to zwał. Owszem nie podarł Koranu bo nie wyznawał tej religii, ale podarcie Biblii bo nie lubi się KK jest żałosne.
Ja wierząca nie jestem, KK nie lubię, ale jakoś niszczenie Biblii mnie nie bawi.

#297

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To było najładniejsze wyrywanie kart z biblii jakie widziałem ^^'. Nice Nergal, nice.
Teledysk świetny :)

czego to "artysci" nie zrobia dla $$$


Jaka bedą mieli z tego kase, skoro teledysk można obejrzeć na jutubie ? ;p
Co najwyżej dadzą jako dodatek do jakiejś EP'ki.

Skandal = reklama = rozglos = widownia = maasa fanow = wiecej ludzi na koncertach = $$$

#298

GPNS.
  • Postów: 125
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja myślę, że popieranie takich praktyk jest głupie, ale sprzeciwianie się im jest jeszcze głupsze... Co to komu szkodzi to ja nie wiem, żeby do sądu podawać... Katolikiem nie jestem, Biblię czytuję, i jakoś mnie ta sprawa nie rusza, że muzyk potargał książkę... przecież nie musi lubić tego, co ja.

#299

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nergal jest ateistą, czy tam neopoganinem czy jak to zwał.

moze akurat biblie traktuje jak klamstwa, a koran jest mu obojetny? ;)
trzeba by juz jego zapytac.

#300

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przecież islam i koran to święta krowa.. :)




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych