Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co to tu robi?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#31

restart.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po przybliżeniu ewidentnie widać 3 kolory: niebieski, zółty, czerwony, i o ile się nie myle takiego koloru są takie duż gumowe "balonowe" piłki dla dzieci. Choć kształt mi się trochę nie zgadza. Jednak napewno nie jest to NOL



dokładnie to samo chciałem to napisać

pozdro
  • 0

#32

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to najprawdopodobniej zabrudzenie obiektywu albo robota w photoshopie(do którego posiadania sam się przyznałeś).Obiekt znajduje się bardzo blisko,a z tego co mi wiadomo,to NOLe zazwyczaj są dość pokaźnych rozmiarów,skoro można je zaobserwować gdy lecą na znacznych wysokościach.

Nie przejmowałbym się tym zdjęciem na twoim miejscu bo to na pewno nie jest UFO.

A co do niektórych komentarzy w tym temacie na forum,to powiem tylko tyle:czasami ban to za mało x|
  • 0



#33

snoop.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To coś po lewej str. to jest palec (przystawiony palcem obiektyw), to na górze to piłka (lub coś podobnego), albo zdjęcie jest zrobione z pod dachu (czyt. autor zdjęcia stał pod dachem) i to coś to jest np. lampa która jest przymocowana do dachu, pomijając fakt że jest to blisko obiektywu bo widać odbicie lampy błyskowej (nie może to być światło słoneczne bo to pada z 2 str czyli od tyłu, a jeżeli ktoś sobie to nazywa ufo to też ma rację bo na 100% nie możemy powiedzieć co to jest nie wiem może się mylę ale takie moje zdanie.
  • 0

#34

Magnolia.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja myślę, że to liść albo jakiś zwykły paproch :)
  • 0

#35

Nocny Wilk.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jest to uwieńczenie latarni, jestem niemal pewien (o ile nie bylo to kombinowane w psd)
  • 0

#36

Tao.
  • Postów: 118
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na 100% latarnia . W mojej miejscowości są takie same. Oświetlają ulice.
  • 0

#37

blackmaul.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mnie zastanawia jedno: "Data i czas modyfikacji pliku: 2005:10:14 11:11:10"? :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych