Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co to tu robi?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#16

Fanatyk.
  • Postów: 131
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mój drogi, takie UFO to byś od razu zobaczył na niebie.
  • 0

#17

Wonder Silver.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mój drogi, takie UFO to byś od razu zobaczył na niebie.


tylko, że nie patrzyłem na niebo... Szkoda, na pewno były by conajmniej 2 fotki Dołączona grafika
  • 0

#18

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

mi się wydaje, że miałbyś o wiele większą szansę przekonać wszystkich, że jest duch na tym zdjęciu ( chodzi mi o tą kobiętę na zdjęciu ). Zdjęcie jest bardzo słabej jakości, a ten ''obiekt'' jest dziwnie wyraźny
  • 0



#19

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Liść, piłka, kropla wody, lampa... ludzie dajcie spokój. Wydaje mi się że temat należy zamknąć, gdyż jak widać jest wiele możliwości i wiele wytłumaczeń tego zjawiska, ale żadne nie jest wystarczająco wiarygodne. Chyba że ktoś nas teraz oświeci...
  • 0

#20

Snajper88.

       Były moderator           Były 'szef' tłumaczy

  • Postów: 204
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano


Swoją drogą zdjęcie wygląda jak namalowany farbami obraz. Mogę wiedzieć jaki aparat robi takie zdjęcia? Bo ciekawy efekt.

takiego aparatu to raczej nie znajdziesz: ma 10 lat, nazwy nikt nie zna xD A jak chcesz poszukać: Czerwony, z czarną górną i dolną krawędzią.


To ja Wam podam jaki to model :P
Wykonano za pomocą urządzenia: FUJI PHOTO FILM CO., LTD.
Model urządzenia: SLP1000SE

A na zdjęciu wydaje mi się że to jakiś liść albo zabrudzenie.
  • 0



#21

Wonder Silver.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Więc wychodzi na to, że to nic niezwykłego... Temat raczej do zamknięcia.
  • 0

#22

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wygląda jak NOL ze Zdanów ;p
  • 0



#23

Heavy_metal_Jezus_012.
  • Postów: 219
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Troche dziwne Nol leciał a ty miałeś w tym czasie aparat. Co czekał za tobą? Perfidnie to Nie UFo takie coś to sobie moge w paincie narysować. W dodatku jest rozmazane co w Fotoshopie czy w Gimpie można zrobić.... żal.....

Użytkownik Piotor edytował ten post 01.02.2008 - 15:09

  • 0

#24

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zamknijcie ten temat bo zaczyna się głupia gadka znowu. Nikt się nie dowie co to było...mozna tylko sie dymyslac.

Edit [01.02.08] dj_cinex
Jeśli każdy następny wpis ma być tego typu to niech po prostu autor wstrzyma się z tym i nie traci czasu na pierdoły... i nic nie pisze. Temat pozostanie jeszcze jakiś czas otwarty, aby ktoś kto ma jakieś "dogłębsze" rozmyślania w tej sprawie mógł przedstawić swoje zdanie w na ten temat. Cała reszta ... niech się wstrzyma. Czy to takie trudne ?! [nie... nie musicie mi tu odpisywać na to pytanie, odpowiedzcie sobie na nie sami... ;) ]

  • 0

#25

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, większość to nazywa fake i słusznie. Ja myślę, że to zdjęcie zrobiłeś świadomie pod sznurem z bielizną lub zawiesiłeś coś blisko obiektywu i stąd wyrazistość, reszta to oprawa Twojego zamysłu. Nie rozumie, po co takie rzeczy robisz, uważasz, że jesteś lepszy i że można się pośmiać z naiwnych, czy jesteś tak mały, że chcesz w oszustwie, chociaż być wielki.
  • 0

#26

Wonder Silver.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ach, Metody, Metody... Nie wiem, czy to "11" w nicku, to Twój wiek, rok Twojego ur. (1911), czy też taki dodatek... Wiesz, to, co napisałeś, jest B-Z-D-U-R-Ą. No, śmiało, powiedz mi, co Ci przypomina to, co widzisz na rzekomym "sznurze". Może i to fake, ale na pewno nic wtedy nie widziałem. Nie znam użytkowników tego forum, ale czy większość z nich tylko tak potrafi powitać nowych?
  • 0

#27

BENDER.
  • Postów: 166
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może i to fake


To znaczy, że się przyznajesz?

Użytkownik BENDER edytował ten post 02.02.2008 - 20:29

  • 0

#28

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Wonder Silver
Otrzymujesz ostrzeżenie za atakowanie innego użytkownika.
Jak Ci się nie podoba to, co ktoś inny pisze, to możesz to wyrazić spokojniej, a jeśli już nie potrafisz strawić zdania innych osób, to żegnam. Na forum obowiązuje tolerancja.
  • 0



#29

straszny.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powiem jedno to 100% fake.Dlaczego? a ów dla tego iż kto o zdrowych zmysłach wysłał by swoją matke na tle jakiegoś za przeproszeniem ,,burdelu'' ? ja poprostu spalił bym sie ze wstydu. Nie wiem jak dla was ale mi sie wydaje że chłopak poprostu zrobił sobie żarty albo z kogoś (wysyłajac takie zdjęcie) albo z nas.
  • 0

#30

ShadowX.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak to nie piłka, to pewnie photoshop, zobaczcie sami zdjecie jest rozmazane troche a ta pilka jest lepszej jakosci xD
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych