Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co to tu robi?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#1

Wonder Silver.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Ostatnio przeglądałem fotki z ub. wakacji i na jednej z nich na niebie zobaczyłem coś srebrnego. Sam nie wiem co to jest. Mówię odrazu, że mam Photoshopa, ale używam go tylko do m.in. przekolorowywania czerwonych oczu, wstawianiu filtrów do zdjęć (np. akwarela do zdjęcia ogródka). Poza tym nie wiele umiem. Pochodzenia obiektu nie znam, nic nie leciało w pobliżu, niczego nie zaobserwowałem. Pewnie jesteście bardzo sceptyczni po tylu n00Bach publikującym marne zdjęcia, np. takie paintowe, czarne "coś" widziane rzekomo pod lecącym samolotem. Lecz ja osobiście mówię, że NIC A NIC z nim nie zmieniałem.

Zdjątko:
http://img406.images...f1010010qu2.jpg
to małe, srebrne coś na górze i po lewej zdjęcia
  • 0

#2

BENDER.
  • Postów: 166
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To zwykłe freasbi albo jakaś inna zabawka, ewentualnie piłka. Pewnie ktoś z rodzeństwa podrzucił, jeśli to było by coś ciekawego to zapewne skierował byś obiektyw w górę i zrobił zdjęcie.
  • 0

#3

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi to wygląda na krople wody która spadała Ci na obiektyw co ty na to :?: :o
  • 0

#4

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Po przybliżeniu ewidentnie widać 3 kolory: niebieski, zółty, czerwony, i o ile się nie myle takiego koloru są takie duż gumowe "balonowe" piłki dla dzieci. Choć kształt mi się trochę nie zgadza. Jednak napewno nie jest to NOL
  • 0

#5

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Trochę wysoko ta piłka. Ciężko powiedzieć co to jest tak naprawdę, można tylko strzelać. Nie wiem co to jest ale coś mi w srodku podpowiada że to nie jest piłka - hu nołs.
  • 0

#6

Ozzy667.
  • Postów: 88
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi to wygląda jak POWERBALL :]
  • 0

#7

Biggi.
  • Postów: 117
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sądzę że to sterowiec :mrgreen:
  • 0

#8

Wonder Silver.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

BENDER: Raczej wątpie, żeby ktoś rzucił freasbi, piłke lub też coś innego. Poza mną robiącym zdjęcie, mamą, którą fotografuję, moją babcią i dziadkiem nikogo nie było. W sąsiedztwie mam kolegę, który gra w piłkę, ale akurat go nie było. Pojechał na osiedlowy mecz, ja też miałem jechać.

Pingwin: przy 25*C wątpie, żeby była tam woda, na terenie na którym robiłem foto nie ma nic. Mogę podesłać zdjęcie z Google Earth pokazać wam zdjęcie, z którego robiłem i pozycję mojej mamy.

Mojo: Daj spokój. Może i jestem małym gnojkiem (12 lat), ale nie bawię się gumowymi piłeczkami (no chyba, że sobie z czwartego piętra rzucę kauczukiem)

Apo: Nie wiem, dlatego tu dałem.

Ozzy667: Coś wstylu "Hokus pokus, czary mary, Twoja stara to Twój stary!"? Tylko tu by się przydawało zmnienić na Powerball. Nie widzi mi się taka teoria... Dziwna.

EDIT: Biggy: To NIE sterowiec, musiałbym widzieć, no chyba, że leciałby z prędkością F-16, tudzież TR-3B, ale byłby rozmazany (blurfo) i byłoby słychać świst, a co najmniej silniki. Ta teoria też odpada.

Użytkownik Wonder Silver edytował ten post 31.01.2008 - 10:51

  • 0

#9 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

Hehe ta kobieta na zdjęciu wygląda jak jakiś duch albo coś w tym stylu :mrgreen:
A co do tego "czegoś" u góry to... OBCY ATAKUJĄ! ...a tak na serio to to nie wygląda na UFO bo jest krzywe jak but. Pewnie hmm... nie mam pojęcia co to jest.
  • 0

#10

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mojo: Daj spokój. Może i jestem małym gnojkiem (12 lat), ale nie bawię się gumowymi piłeczkami (no chyba, że sobie z czwartego piętra rzucę kauczukiem)


No nie wiem... na forum bylo już wielu takich ktorzy mieli dziennie inne przezycia z duchami i NOL-ami:)
  • 0

#11

może tak może nie.
  • Postów: 504
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

to małe, srebrne coś na górze i po lewej zdjęcia?

To po lewej to bez wątpienia twój palec który żeś wsadził przy robieniu zdjęcia w obiektyw - tudzież palec obcego który chciał zasłonić obraz abyś nie uwiecznił UFO lecące nad tobą. Obawiam się jednak (co już robisz) że będzie kwestionować każde wyjaśnienie, które nie będzie mówić - "tak! to bez wątpienia ufo!" Nie mniej w tych chmurach widac parę twarzy Jezusa...
  • 0

#12

Wonder Silver.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[url="http://img111.imageshack.us/img111/8979/ge1ci8.png"]http://img111.imageshack.us/img111/8979/ge1ci8.png[/url] - foto z Google Earth przedstawiające ogólnie wszystko, co opisałem

EDIT:

Obawiam się jednak (co już robisz) że będzie kwestionować każde wyjaśnienie, które nie będzie mówić - "tak! to bez wątpienia ufo!"


Nie, nie kwestionuję ich. Sam nie wiem, co to jest, więc wysłałem na forum, żeby ktoś mi odpowiedział. Po prostu odpowiadam na teorie userów.

o po lewej to bez wątpienia twój palec który żeś wsadził przy robieniu zdjęcia w obiektyw - tudzież palec obcego który chciał zasłonić obraz abyś nie uwiecznił UFO lecące nad tobą


To zasłaniające lewą część ekranu: mój palec, akurat mnie zaswędziało, z tego co pamiętam. A mi chodzi o to, co jest troszkę na prawo od lewego, górnego rogu.

Użytkownik Wonder Silver edytował ten post 31.01.2008 - 13:31

  • 0

#13

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A nie było tam czasem jakiejś lampy? Opisz dokładniej miejsce z którego było robione zdjęcie. Nie stałeś przypadkiem na zadaszonym tarasie? Albo pod altaną?
(Zdarzyło mi się widzieć zdjęcia wykonane w kosmosie i rzekomo przedstawiające UFO a po dokładnym zbadaniu okazywało się ,że to część statku z którego było robione zdjęcie)


Swoją drogą zdjęcie wygląda jak namalowany farbami obraz. Mogę wiedzieć jaki aparat robi takie zdjęcia? Bo ciekawy efekt.
  • 0



#14

golibroda.
  • Postów: 430
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lisc najzwyklejszy.
  • 0

#15

Wonder Silver.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Swoją drogą zdjęcie wygląda jak namalowany farbami obraz. Mogę wiedzieć jaki aparat robi takie zdjęcia? Bo ciekawy efekt.


takiego aparatu to raczej nie znajdziesz: ma 10 lat, nazwy nikt nie zna xD A jak chcesz poszukać: Czerwony, z czarną górną i dolną krawędzią.

Przy okazji: obejrzyj zdjęcie z GE. Lampy tam nie ma, gdyż zdjęcie robione było przy płocie odgradzającym sąsiednią działkę, na działce nie ma latarni. Altanki też nie mam. Pod jabłoniami znajduje się tylko ławka, ale ja stałem ok. 3-4 m. od jabłoni, gałęzi nie było. Także IMO teorię latarni można wykluczyć.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych