Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO nad San Diego 01.01.2008


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#16

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

O ha ha ha.. ale zabawne... żal...
Zrób analizę i przedstaw dowody wyjaśniające co jest na tym filmie to pogadamy bo ja nie wiem co to jest i dlatego nie wydaję kategorycznych sądów. Dziecinady oszczędź bo jej i tak tu pod dostatkiem.
  • 0

#17 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

Jeżeli nie UFO to co to mogło być? Nie samoloty nie helikoptery... ja uważam, że to autentyczny film i nagranie UFO.
  • 0

#18

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

co to mogło być... może flary zrzucone przez wojskowe samoloty (takie wytłumaczenie dało wojsko gdy zobaczono światła nad Fenix [zapomniałem jak sie to pisze])
  • 0

#19

Essen.
  • Postów: 74
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bzdura, a nie UFO! Osoby mieszkające koło lotnisk często powinny widzieć takie coś. Nasze polskie F-16 często latają z bardzo niskimi prędkościami. Przy zapalonych światłach wygląda to idealnie jak te na filmie. A to że samoloty latają, z tak niskimi prędkościami powinno być podejrzane, a nie że widać je na niebie! Nic więcej nie mówie, ale to co jest pokazane na filmie, to są zwykłe wojskowe myśliwce. Nie dam sobie wmówić, że to UFO, chyba że to co widze nad lotniskiem Krzesiny w Poznaniu to też UFO. A mieszkam na wprost lotniska na górce, więc żadne drzewa ani nic mi nie zasłania! Moim zdaniem, po prostu nie wiemy o technologiach i tyle. Nic paranomralnego bym się w tym nie doszukiwał.

Użytkownik Essen edytował ten post 03.02.2008 - 16:18

  • 0

#20

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bzdura, a nie UFO!

Nie dam sobie wmówić, że to UFO


Kolejny człowiek , który nie zna pojęcia UFO.

UFO (ang. Unidentified Flying Object, pol. NOL – Niezidentyfikowany Obiekt Latający)

Osoby mieszkające koło lotnisk często powinny widzieć takie coś. Nasze polskie F-16 często latają z bardzo niskimi prędkościami. Przy zapalonych światłach wygląda to idealnie jak te na filmie.


A to że samoloty latają, z tak niskimi prędkościami powinno być podejrzane,


Sam sobie zaprzeczasz a po za tym te obiekty zawisły w powietrzu !

Nie dam sobie wmówić, że to UFO, chyba że to co widze nad lotniskiem Krzesiny w Poznaniu to też UFO.


Nikt Ci nie karze w to "wierzyć" a po za tym skąd mamy wiedzieć co widzisz w Krzesinach :?: Ale mogę się założyć , że nie to samo ...

A po za tym każdy samolot ma światełka na skrzydłach , które migają a o ile ja zauważyłem ja tam nie nie widzę , żeby migało :o
  • 0

#21

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mieszkam obok lotniska i jakoś nie widziałem jeszcze takich świateł :sux: a F-16 jest dość głośne a na filmie nie słychać nic poza krzykiem ludzi...
  • 0

#22

Mick St. John.
  • Postów: 154
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moim zdaniem to baloniki :) ewentualnie chinskie lampiony


HAHAHAHAHAHA

Balony hahaha chyba pękne L0L =]

Edit [5.02.08] AlienGrey
Jak masz wyśmiewać, to się w ogóle nie odzywaj!
Pierwsze ostrzeżenie.

  • 0

#23

Matixus.
  • Postów: 99
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moge uwieżyć ze to jest ufo . Bo raczej samoloty aż tak wolno nie latają ,a i napewno nie udało by im się leciec w tak idealnym szyku jeden za drugim (albo jeden obok drugiego ;)
  • 0

#24

Kozik94.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tez mieszkam ok 5 km od lotniska i nigdy czegos takiego nie widzialem. Gdyby to byly samoloty to migalyby jeszcze boczne swiatelka... IMO to jest UFO
  • 0

#25

morfi.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywiście, że to są NOLe ale czy pochodzenia pozaziemskiego tego nie mogę powiedzieć, moze są to jakieś nieznane nam latające maszyny wojska amerykańskiego, które są w fazie testów
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych