Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO nad San Diego 01.01.2008


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Chyba tego jeszcze nie było (przynajmniej wyszukiwarka nie znalazła).
UFO widziane nad San Diego (USA, Kalifornia) w nocy 1 stycznia 2008r. Całkiem dobre zdjęcia - wyraźne i dobrze skadrowane.

Materiał z Fox News:

  • 0

#2

Vorlon.
  • Postów: 140
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

filmik fajny ale jeszcze fajniejsze są komentarze pod filmikiem :D a tak na serio to był gaz błotny albo planeta Wenus :mrgreen:
  • 0

#3

DaMiAn85osg.
  • Postów: 203
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

na serio to był gaz błotny albo planeta Wenus


Taaa...a moze dzieciaki z osiedla swiecily latarkami po niebie xD

Z tego co wszyscy zauwazylismy to takich nagran pojawia sie coraz wiecej...cos sie swieci i bez watpienia cos musi sie wydarzyc.
  • 0

#4

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiadomo, że takie rzeczy wzbudzają ciekawość, ale nie wygląda mi to na UFO.Ot co, zwykły punkt...
  • 0

#5

adiridas.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiadomo, że takie rzeczy wzbudzają ciekawość, ale nie wygląda mi to na UFO.Ot co, zwykły punkt...


zwykły punkt?? przeciez tam jest 6 czy 7 :| raczej tonie gwiazdy bo oprucz nich nie widac zadnej
  • 0

#6

DaMiAn85osg.
  • Postów: 203
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Moim skromnym zdaniem sama reakcja tych osobnikow daje do myslenia.Na zywo to musialo wygladac nieprawdopodobnie, poza tym koles opowiadal, ze te swiatla swiecily bardzo mocno...na filmie tego nie widac, ale moge sie zalozyc, ze te swiatelka bily ostro po oczach.
  • 0

#7

ahmed.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy ja wiem... Według mnie to nie UFO. Ale gdybym to widział na własne oczy na żywo to pewnie byłbym przekonany, że to UFO. Jednak uważam, że to nie było UFO. Takie jest moje zdanie na ten temat.
  • 0

#8

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Światła musiały być silne bo jest kilka kadrów które obejmują dom z zapalonym oświetleniem a mimo to kamera nie traci światełek a widać wyraźnie że była na autofocusie. Ale co to było... nie wiem bo nigdy czegoś takiego nie widziałem i nie filowałem :) Obiekty niezidentyfikowane...
  • 0

#9

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dobre nagranie, naturalnie zakładając, że prawdziwe. Jeżeli wszystko, co tam mówią to prawda, to wygląda na to, że mamy UFO.
  • 0

#10

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiadomo, że takie rzeczy wzbudzają ciekawość, ale nie wygląda mi to na UFO.Ot co, zwykły punkt...


zwykły punkt?? przeciez tam jest 6 czy 7 :| raczej tonie gwiazdy bo oprucz nich nie widac zadnej


O ja cie...No tak mi się napisało, ale chodzi o to, że nie widzę tego jako UFO :|
  • 0

#11

Heavy_metal_Jezus_012.
  • Postów: 219
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Albo Alieny nas obserwują... ALBO TO MOTOMYSZY Z MARSA!!! TRZEBA EWAKUŁOWAĆ NASZĄ PLANETE!!!

Użytkownik Piotor edytował ten post 17.01.2008 - 19:34

  • 0

#12

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hallo wiesz co to jest UFO? Po polsku NOL - niezidentyfikowany obiekt latający. Dopóki nie zidentyfikujesz tych świateł to one są UFO. Nie ma takich: "nie widzę tego, nie wydaje mi się" itp. - albo umiesz powiedzieć co to jest albo pozostaje niezidentyfikowanym obiektem latającym czyli UFO.
  • 0

#13

stanlej.
  • Postów: 37
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zauważcie że podobne(jak nie takie same obiekty) są pokazane w prezentacji Jamie Maussan'a o UFO z bodajże 2005 roku w Las VEgas tam rejestrowano nawet SETKI takich obiektow i to w dzień !
btw. ta prezentacja i dyskusja o niej jest na forum....
  • 0

#14

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czy ja wiem... Według mnie to nie UFO. Ale gdybym to widział na własne oczy na żywo to pewnie byłbym przekonany, że to UFO. Jednak uważam, że to nie było UFO. Takie jest moje zdanie na ten temat.


czyli co? wiesz co to bylo?
bo widzisz ufo to niezidentyfikowane obiekty latajace ktore przestaja byc ufo jesli zostana zidentyfikowane
skoro twoim zdaniem to nie ufoe to oznacza ze ty to zidentyfikowales i juz wiesz co to

wiesz znaczy nie ufo
nie wiesz znaczy ufo

moim zdaniem to baloniki :) ewentualnie chinskie lampiony
na filmiku niewiele widac

pozdrawiam

Użytkownik pazuzu edytował ten post 18.01.2008 - 00:45

  • 0

#15

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hallo wiesz co to jest UFO? Po polsku NOL - niezidentyfikowany obiekt latający. Dopóki nie zidentyfikujesz tych świateł to one są UFO. Nie ma takich: "nie widzę tego, nie wydaje mi się" itp. - albo umiesz powiedzieć co to jest albo pozostaje niezidentyfikowanym obiektem latającym czyli UFO.


Nie pouczaj mnie, bo doskonale wiem co to za termin.
To może zrobimy tak, ja poświecę laserem, a Ty powiesz, że to NOL, bo niezidentyfikowałeś tego, bo nie widziało Ci się to jako laser :rotfl:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych