Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spotkanie z kryptydą?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#16

AndrzejS.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, jestem nowy na tym forum mam nadzieję że przyjmiecie 32 letniego żonatego mężczyznę ciepło :)
Czytając sobie o twoim zdarzeniu przypomniałem sobie swoje które miało miejsce rok temu. Pewnie mi nie uwierzycie ale cóż... Byłem razem z rodziną (żona, córka) w miejscowości na mazurach nieopodal Chmielówki . Odziwo jest to bardzo blisko jeziora "Jeziorak" o którym również wspomniałeś. Szedłem sobie lasem, było już dość ciemno ale widoczność była na tyle dobra żeby zostać jeszcze trochę w tym niezanieczyszczonym lesie. Szedłem razem z psem który zatrzymał się patrząc na krzaki tuż obok drogi. Gdy zaczął szczekać spojrzałem na nie i ujrzałem "stwora" podobnego do twojego opisu. Wystraszyłem się i uciekłem ponieważ nigdy nie słyszałem o zwierzęciu podobnym do tego "czegoś", sądziłem że jest wrogo nastawione i może zrobić mi / psu krzywdę. W tym roku znów jadę tam na wakacje do rodziny, gdy coś zaobserwuje dam znać i nie ruszę się do lasu bez aparatu. Pozdrawiam
  • 0

#17

jebaćadminacokontnieusuwa.
  • Postów: 42
  • Tematów: 0
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A wiecie co... tak patrze co wy tu piszecie i chyba wyjade na mazury żeby to sprawdzić
  • 0

#18

Ófnik.
  • Postów: 120
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szczerze mówiąc, to pierwotny autor tematu (Mrx1) był dość niewiarygodny... Do dziś nie zamieścił fotki, a ostatni raz logował się 19 stycznia 2008 roku.
Teraz jedyną szansą udowodnienia istnienia tejże istoty jest podróż AndrzejaS, więc życzę powodzenia!
  • 0

#19

AndrzejS.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szczerze mówiąc, to pierwotny autor tematu (Mrx1) był dość niewiarygodny... Do dziś nie zamieścił fotki, a ostatni raz logował się 19 stycznia 2008 roku.
Teraz jedyną szansą udowodnienia istnienia tejże istoty jest podróż AndrzejaS, więc życzę powodzenia!

Witam, od razu uprzedzam was, że wieczorem "wzrok figle płata" więc nie mogę być 100% pewny, że widziałem kryptyde. Lecz jestem prawie pewny, że żadne takie zwierze nie występuje w polskich lasach.





Pozdrawiam, AndrzejS
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych