Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Wybory" 2008 w U.S.A


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#46

Ciszu.
  • Postów: 211
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W takim razie jestem pewien, że to ona dostanie nominacje u demokratów.
  • 0

#47

~Diego.
  • Postów: 141
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli można powiedzieć, że Hilary została nieoficjalnie zaprzysiężona przez elity świata na 44 prezydenta USA :) A wszystko to odbyło się w jakimś apartamencie hotelowym 2 lata temu :)
  • 0

#48

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja bym tego nie nazwał "elitami świata" ale grupami interesów - potężnych interesów. Jak człowiek sobie uświadomi że USA wydaje na zbrojenia tyle co cała reszta świata (50% światowych wydatków na armie to wydatki USA) czyli około 550 miliardów dolarów rocznie to logicznym się staje że armii zależy żeby ta polityka była kontynuowana i nie zaryzykuje oddania władzy w jakieś nieprzewidywalne ręce. Nawet u nas widać wyraźnie jak grupy interesów wpływają na opinię publiczną i wybierają za nią władze - ten ok, ten zły. Taki ustrój...
  • 0

#49

Irey.
  • Postów: 474
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Zabiją tego czarnoskórego kandydata. Zobaczycie...
  • 0

#50 Gość_CriticalErr0r

Gość_CriticalErr0r.
  • Tematów: 0

Napisano

kolej rzeczy będzie taka:

wygra McCain.

kopnie w kalendarz po roku.


wtedy wszyscy faceci pokochają ameryke i jej nowego prezydenta :mrgreen: :mrgreen:

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0

#51

Confident.
  • Postów: 240
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zabiją tego czarnoskórego kandydata. Zobaczycie...


Naoglądał się 24 Godziny ;p


Stawiam na McCaina. Ale może tak różowo nie być jak ja bym chciał.
Szczęśliwie senator Obama wybrał sobie niezłego wice, więc tragedii nie będzie.
Ale generalnie, ten człowiek sprawia wrażenie jakby się na niczym kompletnie nie znał, zwłaszcza na polityce międzynarodowej, na którą nie ma żadnego pomysłu. Przynajmniej od pół roku, jak czytam informacje na ten temat, takowego nie odnotowałem.
  • 0

#52

nwconlyamodel.
  • Postów: 82
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Faktycznie Obama ma poparcie ale jest jakby nie zdecydowany w swoim dążeniu. Zato McCain to facet z niezłym charakterkiem Aż strach pomyśleć co się stanie jak będzie miał dostęp do wszystkich kluczy atomowych .
  • 0

#53

Papercat.
  • Postów: 109
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W sumie, mi bardziej pasowałby Obama, chociaż ja nie mam na to żadnego wpływu ;) .

McCaina bym nie chciał na prezydenta (gdybym miał na to wpływ rzecz jasna), bo wtedy wiceprezydentem zostałaby Sarah Pallin, a jej poglądy kompletnie mi nie podchodzą.

No, ale ja nie mam na to wpływu, szkoda. W każdym razie: Barack Obama na prezydenta. :))
  • 0

#54 Gość_Sync.InC

Gość_Sync.InC.
  • Tematów: 0

Napisano

Tez chciałbym żeby wygrał Barack Obama.Ale jak już ktoś napisał to może być czarny papież.Jednak jego poglądy wydają mi się najbardziej przekonujące.Szkoda tylko że nie zaprzestanie walk bo pomimo tego że wycofa wojska z Iraku przerzuci je na Afganistan a w dodatku obiecuje że złapie Bin Ladena podobnie jak McCain.
  • 0

#55

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Obama tez taki swiety nie jet zachecam do przeczytania serii artykułow http://rense.com/ w kategorii Campaign 2008, zreszta chyba kazdy wie, ze z demokracja nie ma to nic wspolnego
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych