Skocz do zawartości


Oświadczenie w sprawie zamiaru budowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
587 odpowiedzi w tym temacie

#571

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zwykle sielanka kończy się z wyjazdem do rodzinnego kraju męża na wypoczynek.
Nie wiem co na to wpływa, ale tak się dzieje bardzo często.
  • 0



#572 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Żądasz uznania i szacunku dla własnej wiary, odmawiając innym prawa do posiadania własnego miejsca kultu


Takie jest życie. Od takich haseł się zaczyna potem poprzez palące się miasta, a na nożu na gardle się kończy.


Inkaskie przysłowie mówi:

"Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro. Rządź tak jakbyś miał żyć wiecznie."

dlatego nie wyobrażam sobie takiej sytuacji jak we Francji gdzie nie można mówić "jestem z narodu Francuskiego", a ludzie mają tak przeżarte mózgi, że myślą, że lewica to droga do szczęścia na świecie. Lub tak jak w Szwecji gdzie nie wolno hymnu państwowego śpiewać w miejscu publicznym żeby imigranci przypadkiem się nie urazili.
  • 0

#573

golibroda.
  • Postów: 430
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I uważaj na słowa przy wyznawcach Allaha, bo oni pamiętają, jak krzyżowcy piekli dzieci na rożnach. Mogą się wkurzyć, a przecież nikt nie chce, żeby ktokolwiek pobił Atona, naszego sztandarowego obrońcy katolicyzmu i przyszłego męczennika na wiare.


Poczekaj chwile.
A wiec jezli przy mnie Niemiec powie cos na temat Auschwitz to moge mu gebe obic? A Rosjanin o Katyniu jak powie ze to klamstwa to moge mu dupe skopac?

No widzisz, a Ty z gory zakladasz agresje u muzulmanina za to ze sobie z nim pogadam o historii i spokojnie przechodzisz nad tym do porzadku dziennego. Uwazasz ze to normalne? Ci goscie maja taka opinie (sam ja rozpowszechniasz) a dla ludzi to jest przeciez naturalne ze oni moga sie wkurzyc.
No wiec uswiadom sobie ze ktos taki jak ja tez ma prawo do agresji, skoro zezwalasz na nia innym. I to prawo do agresji za to co tu i teraz wyrzadzono byc moze mnie, a nie za to ze 500 lat temu ktos komus praprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapraprapr
aprzodka skrzywdzil.
Czy jednak nie mam prawa do tej agresji bo ja mam byc z zalozenia tolerancyjny, a muzulmanin nie musi?
Przemysl dobrze swoja odpowiedz. Nie musisz mi jej nawet udzielac, dobrze bedzie jak sam sie zastanowisz nad tym jakim bzdurnym pogladom ulegles.

Dwa lata temu siostra mojego przyjaciela ożeniła się z muzułmanem. Byli tu u nas w Polsce. Normalni ludzie. Żądasz uznania i szacunku dla własnej wiary, odmawiając innym prawa do posiadania własnego miejsca kultu, do któego nikt cię nie zaprasza. Wspaniała tolernacja. Trzymajmy się kupy, kupy nikt nie ruszy...a jak wiadomo kupa jest do...

Nikt nie twierdzi, ze wszyscy muzulmanie sa zli. Powiedz mi tylko co zmienia ten Twoj "dobry arab" w sytuacji gdy jest pare milionow zlych?
Juz to pisalem w tym temacie. Gdybys byl w pracy, a zona z dzieckiem w domu i w radiu slyszysz ze z wiezienia lezacego 500 metrow od Twojego domu ucieklo 100 osob, z czego 90 to nieplacacy alimentow i kieszonkowcy, a 10 to seryjni mordercy, gwaliciele i psychopaci to strach o rodzine jest mniejszy niz gdy ucieka 10, z czego cala dziesiatka to psychole? Ba, wbrew pozorom powinien byc nawet wiekszy bo organa scigania zamiast zajac sie sciganiem tylko tych 10 rozkladaja swoje sily na cala setke uciekinierow.
  • 0

#574

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Golibroda.
1) pierwszy cytat był zabarwiony ironią. Szkoda,że jej nie wychwyciłeś.
2) Jeden dobry muzułmanin na kilka milionów złych. Fajnie myślisz. Jeden dobry katolik na kilka milionów złych. Tylko, że Katolicyzm jest dobry i lepszy bo ty jesteś katolikiem.
Dobijające.
  • 0

#575

golibroda.
  • Postów: 430
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Golibroda.
1) pierwszy cytat był zabarwiony ironią. Szkoda,że jej nie wychwyciłeś.
2) Jeden dobry muzułmanin na kilka milionów złych. Fajnie myślisz. Jeden dobry katolik na kilka milionów złych. Tylko, że Katolicyzm jest dobry i lepszy bo ty jesteś katolikiem.
Dobijające.


1. Ironia sie teraz zaslaniasz, a doskonale wiesz ze do konca to nie byla. Internet ma to do siebie, ze nie wychwytuje emocji, jesli chcesz uzywac sarkazmu to dawaj odpowiednie emotki.

2. Przejrzyj caly temat to zobaczysz w nim wczesniejsze m.in. moje wyliczenia na temat podzialu muzulmanow na dobrych i zlych (swoja droga wypadaloby poznac cala dotychczasowa rozmowe i argumenty innych zanim sie zabiera glos bo inaczej wychodzi sie na totalnego ignoranta...), bo to co teraz zrobiles imputujac mi ze uwazam, ze jest jeden dobry, a pare milionow zlych (a co z miliardem? Bo tylu ich jest) to jest jakas kpina z inteligencji uzytkownikow forum :lol
  • 0

#576

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Golibroda. Prosze bez takich. Ja sie przed tobą niczym nie musze zasłaniać, to że nie wychwyciłeś tej ironi to jużtwoja sprawa. Ruszaj że! Miecz w prawice, tarcze z krzyżem pięknie zdobioną w dłoń lewą chwyć, biegnij, płyń, krzycz i zabijaj muzumłany! Krzew wsród nich wiare, odbierz Jerozolime, święte grodziszcze! W imię wiary! Krucjata, Rekonwista, jak kto woli! W imię Boga!

Nie chce mi się więcej tego komentować. Bo wasze jest lepsze, nie?

Powiedz mi tylko co zmienia ten Twoj "dobry arab" w sytuacji gdy jest pare milionow zlych?


To twój post, jeśli się nie myle?
  • 0

#577

golibroda.
  • Postów: 430
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Golibroda. Prosze bez takich. Ja sie przed tobą niczym nie musze zasłaniać, to że nie wychwyciłeś tej ironi to jużtwoja sprawa. Ruszaj że! Miecz w prawice, tarcze z krzyżem pięknie zdobioną w dłoń lewą chwyć, biegnij, płyń, krzycz i zabijaj muzumłany! Krzew wsród nich wiare, odbierz Jerozolime, święte grodziszcze! W imię wiary! Krucjata, Rekonwista, jak kto woli! W imię Boga!

Nie chce mi się więcej tego komentować. Bo wasze jest lepsze, nie?

Powiedz mi tylko co zmienia ten Twoj "dobry arab" w sytuacji gdy jest pare milionow zlych?


To twój post, jeśli się nie myle?


A jakim cudem wywnioskowales, ze twierdze ze na calym swiecie jest tylko jeden dobry Arab? :lol Mowilem Ci, przejrzyj sobie CALY temat, potem pogadamy. Ja nie bede sie powtarzal tylko dlatego ze komus sie nie chce sprawdzic co juz bylo powiedziane.
Prosze bardzo, odnies sie do porownania o wiezieniu a nie czepiaj glupio udajac ze nie zrozumiales. No chyba ze faktycznie nie zrozumiales, to wtedy sie raczej nie dogadamy.

Co do reszty, kiepskie. Myslisz ze kogos ruszy ten przesmiewczy (bardzo marna szydera) patos?
Nikogo nie zabijam, nie uzywam przemocy. Nie chce tutaj muzulmanow bo widze co zrobili w innych miastach w Europie i mowie o tym. Mam chyba do tego prawo, czy cenzura mi nie pozwoli?
  • 0

#578

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie zabraniam ci robić z siebie głupca, golibrodo ;)
Tylko że wcześniej zarzucasz mi, że chronię się za ironią...a teraz robisz to samo ;)
A patos był specjalnie przejeskrawiony...żeby wyśmiać te waszą rekonwiste.

Francja - odsetek muzułmanów w społeczeństwie - 8,5 - 10%, odsetek muzułmanów w więzieniu - 50/60%


A tego już nie skomentuje. Każdy myślący człowiek skomentuje to sobie sam.
  • 0

#579

golibroda.
  • Postów: 430
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aton, ciekawą statystykę zamieściłeś:

Belgia - odsetek muzułmanów w społeczeństwie - 3,5 - 4 %, odsetek muzułmanów w więzieniu - 16% (12,8% Marokańczycy, 3,1% Turcy)
Dania - odsetek muzułmanów w społeczeństwie - 3,6 - 5,0 %, odsetek muzułmanów w więzieniu - 20%
Anglia i Walia - odsetek muzułmanów w społeczeństwie - 3%, odsetek muzułmanów w więzieniu - 11%
Francja - odsetek muzułmanów w społeczeństwie - 8,5 - 10%, odsetek muzułmanów w więzieniu - 50/60%
Niemcy - odsetek muzułmanów w społeczeństwie - 4%, odsetek muzułmanów w więzieniu - ~5%
Holandia - odsetek muzułmanów w społeczeństwie - 6%, odsetek muzułmanów w więzieniu - 20%
Hiszpania - odsetek muzułmanów w społeczeństwie - 2,3%, odsetek muzułmanów w więzieniu - 70%


Wynika z niej, że tylko w Niemczech Muzułmanie nie są prześladowani. Ciekawe dlaczego?

Jak inaczej to chcesz wyjaśnić? Czy w Niemczech są inni Muzułmanie niż np w Hiszpanii? Zastanów się nad tym bez emocji.


Dokladnie tak jak napisales. W Niemczech sa inni muzulmanie, z Turcji, w miare cywilizowanego kraju.
Na pewno sa to ludzie bardziej pracowici i ogolnie mowiac "normalni" niz przybysze z Senegalu i Algierii we Francji albo Maroka w Hiszpanii.

Zreszta, widac to bardzo dobrze na przykladzie statystyki z Belgii. Tam wiezniowie z Turcji stanowia procent dokladnie taki sam jak kazda inna grupa spoleczna, ci z Maroka to juz grupa 3-4 razy liczniejsza od pozostalych.

Bo tego o "przesladowaniu" w zestawieniu z tym jak bardzo filoislamskim krajem jest np. Francja nie zrozumialem, chyba ze byl to zart.

Nie zabraniam ci robić z siebie głupca, golibrodo ;)
Tylko że wcześniej zarzucasz mi, że chronię się za ironią...a teraz robisz to samo ;)
A patos był specjalnie przejeskrawiony...żeby wyśmiać te waszą rekonwiste.

Francja - odsetek muzułmanów w społeczeństwie - 8,5 - 10%, odsetek muzułmanów w więzieniu - 50/60%


A tego już nie skomentuje. Każdy myślący człowiek skomentuje to sobie sam.


Widzisz, czlowiek z odrobina honoru nie pokazalby sie w temacie dopoki nie zaznajomilby sie z nim w pelni. Ty nie dosc ze tego nie robisz to jeszcze piszesz jakies teksty o robieniu z kogos glupka.
Rekonkwista to jest li tylko w Twoim umysle, ale nie potrafisz tego pojac bo juz wydales osad przed wejsciem w ten temat. Juz wiesz wszystko o mnie i innych bo taki jestes wspanialy.

A myslacy czlowiek skomentuje sobie to bardzo prosto. Muzulmanie popelniaja ponad polowe przestepstw we Francji stanowiac mniej niz 10% spoleczenstwa, zatem sa grupa wyjatkowo nieprzestrzegajaca prawa.
  • 0

#580

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Człowieku. Nie gadaj mi tu o honorze. Rekonwista to ironicze (wybacz, jaśnie oświecony, że naduzywam tego określenia) nawiazania do postów Atona z poprzedniej strony.

Francja - odsetek muzułmanów w społeczeństwie - 8,5 - 10%, odsetek muzułmanów w więzieniu - 50/60%


Fajnie. Wychodzi z tego, że 5% Francuzów siedzi w więzieniach...Francja ma 64 miliony mieszkańców, co daje nam ponad 3 miliony więźniów muzułmanów.
A wiecie, że Arabowie we Francji to tylko 3% społeczeństwa. A wiec reszta 10% populacji muzułmańskiej to Francuzi nawróceni na islam, wychowani w kulturze i duchu eur...chrześcijańskim.
Dziękuje, to tyle.
  • 0

#581

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przemo, to o rekonwiście było kierowane do mnie ;) Tylko ja jestem taki wspaniały według Golibrody ;p
  • 0

#582

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No ja sie nie zgodze, ze Turcy (i Kurdowie) to bardziej cywilizowane nacje od innych muzulmanow (moze tylko technologicznie, postepowo itd. ale na pewno nie mentalnie).
  • 0

#583

golibroda.
  • Postów: 430
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przemo, to o rekonwiście było kierowane do mnie wink2.gif Tylko ja jestem taki wspaniały według Golibrody tongue4.gif

Być może, jednak jeśli ktoś mnie cytuje i zamieszcza swoje komentarze to odpowiadam. I rozumiem, że jest to kierowane do mnie.


Masz moze problem z oczami i nie widzisz kto byl cytowany ani co i do kogo bylo kierowane?
  • 0

#584

golibroda.
  • Postów: 430
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Człowieku. Nie gadaj mi tu o honorze. Rekonwista to ironicze (wybacz, jaśnie oświecony, że naduzywam tego określenia) nawiazania do postów Atona z poprzedniej strony.

Francja - odsetek muzułmanów w społeczeństwie - 8,5 - 10%, odsetek muzułmanów w więzieniu - 50/60%


Fajnie. Wychodzi z tego, że 5% Francuzów siedzi w więzieniach...Francja ma 64 miliony mieszkańców, co daje nam ponad 3 miliony więźniów muzułmanów.
A wiecie, że Arabowie we Francji to tylko 3% społeczeństwa. A wiec reszta 10% populacji muzułmańskiej to Francuzi nawróceni na islam, wychowani w kulturze i duchu eur...chrześcijańskim.
Dziękuje, to tyle.


Skad masz takie liczby? W styczniu 2007 bylo 4-5% muzulmanow we Francji.
Dzis jest ich wg szacunkow 8%, czyli jakies 5 milionow. Liczba arabow we Francji, a jakze - 5 milionow. Nawroconych na islam (glownie kobiet ozenionych z muzulmanami) jest ok. 10-12% ogolu muzulmanow (wg danych zamieszczonych we Wprost jest 40 tys. osob rocznie), czyli jakies 500 tys. Nie wiem co Ty za bzdury wymysliles i jaka teorie chciales sobie z tego uknuc, ale chyba liczyles, ze masz do czynienia z wyjatkowymi debilami, z ktorych nikt nie sprawdzi najprostszej nawet statystyki.
Prosta sprawa, skoro ponad polowa (i to grubo bo mowi sie ze jest to od 50% do nawet 80% wszystkich osadzonych w wiezieniach) wiezniow to muzulmanie stanowiacy mniej niz 10% spoleczenstwa to sa grupa zdecydowanie czesciej popelniajaca wykroczenia niz jakakolwiek inna grupa.
I to nie szesciookrotnie czesciej jakby sie moglo wydawac z proporcji 50%-8%
Obliczenia powinny wygladac tak.
Liczba wszystkich wiezniow we Francji - ok. 60 tys.
50% (optymistyczna dla nich wersja) to muzulmanie - 30 tys.
Reszta 30 tys.
30 tys. z 5 milionow - 0,6%
30 tys. z 57 z milionow - 0,05%
Jak widac, muzulmanie popelniaja przestepstwa CO NAJMNIEJ 12 RAZY CZESCIEJ NIZ RESZTA SPOLECZENSTWA.
Co najmniej bo wzialem szacunki bardzo dla nich optymistyczne. W wariancie pesymistycznym to bedzie:
60 tys * 80% = 48 tys
48 tys z 5 milionow = 0,96%
12 tys z 57 milionow = 0,02%
Roznica, 48 razy.
Zatem wynik ostateczny lezy gdzies posrodku pomiedzy 12, a 48. Wychodzi wiec, ze MUZULMANIE POPELNIAJA WE FRANCJI PRZESTEPSTWA ok. 20-30 RAZY CZESCIEJ NIZ RESZTA SPOLECZENSTWA.

Ponizej link, z lewicowej gazety(!)
<a href="http://wyborcza.pl/1,76842,5185409.html" target="_blank">http://wyborcza.pl/1,76842,5185409.html</a>

Pisal tez o tym Washington Post 29 kwietnia 2008 (do znalezienia w sieci) i kilka innych gazet na swiecie.
Dziekuje za uwage, cbdo.
  • 0

#585

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie wiem co Ty za bzdury wymysliles i jaka teorie chciales sobie z tego uknuc, ale chyba liczyles, ze masz do czynienia z wyjatkowymi debilami, z ktorych nikt nie sprawdzi najprostszej nawet statystyki.


Daj se siana człowieku. Oczywiście wszystko wymyśliłem, żeby golibrodzie pękła żyłka w mózgu :D
Naucz sie czytać...ja mówie o ARABACH, a nie muzułmanach.
Kończe. Po prostu mam dośc czytania tych ksenofobicznych, zarażonych stereotypami ludzi.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych