Skocz do zawartości


Oświadczenie w sprawie zamiaru budowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
587 odpowiedzi w tym temacie

#16

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Autor tekstu w prostych słowach wytłumaczył, że wolność wyznania tu nie obowiązuje bo ideologia islamska jest sprzeczna w kilkunastu innych punktach.


Jak ja ukazuję w kilku punktach ta sama ideologia jest zawarta w Biblii, wiec idąc tym tokiem myślenia trzeba by zakazać religii islamskiej i chrześcijańskiej, co byłoby paranoją.

Usiłuję się dostosować do twojego toku myślenia i za ch****ę nie mogę. Z twoich wpisów wynika, że dla ciebie nie liczy się co islam prezentuje sobą, a ważne jest tylko to, że muzułmanów jest duuużo? Ważna jest ilość czy jakość?


Czy to takie trudne ? Czarno na białym wyjaśniam to powyżej.

Większość osób wie o tych meczetach. Osobiści mogę rozpoznać każdy spośród kilkuset innych. Napisałeś 2 razy w Gdańsku po to żeby wydało się więcej?


Błąd przy kopiowaniu tekstu z Wikipedii - obok jest obrazek z takim samym tekstem.
  • 0

#17

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To jest problem realny. Polscy Tatarzy, mimo tego iz są muzułmanami zintegrowani są bardzo dobrze i w ich lojalność wobec kraju nie mogę wątpić. Natomiast te duże ilości imigrantów z krajów arabskich to zupełnie inna sprawa. Importują oni kulturę arabską, islam w wersji hard i dla nich ten meczet ma być stawiany. Widząc przykłady z krajów europejskich, osobiście mam wątpliwości i się boję. Meczet taki skupia właśnie bardzo często ekstremistów, imam nawołuje do złych rzeczy, ludzie pracujący w meczecie jednocześnie załatwiają różne nielegalne prawnie rzeczy jak obrzezanie dziewczynek itp...
  • 0

#18

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

P.S. Hmmm interesuje mnie dlaczego mortyr z taką zaciętością broni islamu mimo iż dla praktycznie wszystkich wnioski są oczywiste....


Te wnioski NIE SĄ OCZYWISTE.

Poczytaj Stary Testament. Jestem w stanie napisać identyczny tekst na temat chrześcijaństwa i domagać się w nim zakazu budowania kościołów w Polsce.

To jest paranoja. Tego typu postulaty i ich autorów należy ignorować.


Gdyby nie to, że muzułmanie nie uznają rzeczy paranormalnych doszedłbym do wniosku, że jest osobą sponsorowaną. Co więcej taką zajadłość przejawia wyłącznie w stosunku do krytyki islamu i do niczego innego.


Bo ty niczego innego tutaj nie krytykujesz.
Napisz mi tekst o tym, że "Aztekowie i Majowie to była banda głupich sk... , a Indianom należał się pogrom" i ja tak samo z identyczną zaciekłością będę ich bronił.

różne nielegalne prawnie rzeczy jak obrzezanie dziewczynek itp...


Obrzezanie Żydów także jest w tym momencie nielegalne, wiec podążając tym tropem rozumowania nie powinniśmy im zezwalać na budowanie jakiejkolwiek synagogi na terenie RP.
  • 0

#19

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Obrzezanie Żydów także jest w tym momencie nielegalne, wiec podążając tym tropem rozumowania nie powinniśmy im zezwalać na budowanie jakiejkolwiek synagogi na terenie RP.

Chyba nie jesteś na tyle głupi, by nie widzieć różnicy między tymi zabiegami??
Obrzezanie mężczyzny jest zabiegiem kosmetycznym ze znieczuleniem miejscowym, zalecane czasem ze względów medycznych. Jego wykonanie nie powoduje żadnych skutków ubocznych i nie upośledza życia seksualnego.
  • 0

#20

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No dobrze Mortyr nie bede sie tam klocil z tą Anglią, ale mam nadzieje ze wiekszosc rozumie mniej wiecej o co chodziło. po prostu dla mnie niektore zachowania są chore: jakis czas temu czytalem, ze stewardessy latajace do islamskich krajow muszą m. in. zdejmowac łancuszki z krzyzykami... bo? ONI TAM mają swoje widzimisie,obraza to ich uczucia religijne i cóż poradzić? nie zdejmiesz krzyzyka-kto wie czy nie skonczysz z nożem w plecach. Jak by nie było-nie mam nic do islamu jako religii- chodzi jednak o to, ze fakty pokazały, ze coraz wiecej pseudowyznawców podejmuje takie działania, ktore zagrażają bezpieczeństwu innych. Są fanatykami gotowymi nawet zabić :/

kiedy odwiedzamy kraj na Wschodzie po prostu MUSIMY dostosować się do panujacych tam zasad, inaczej będziemy mieć problemy. Ale dlaczego do ciezkiej cho*** mamy ciagle iść na ustępstwa nawet U NAS? Juz widze jak na wschodzie wyznawcy islamu budują katolikom swiątynie:]

Myslę, ze ostatnie lata pokazły wystarczajaco jaka jest mentalność ludzi ze Wschodu i uważam, że nie powinniśmy stwarzać możliwości przenoszenia im za bardzo ich zwyczajow na nasze (chrześcijańskie) tereny... Są 2 różne światy i niech tak zostanie. Owszem dobrze byloby stworzyć jeden-niestety islamiści są bardzo nietolerancyjni i jeden świat mogłby oczywiscie istnieć pod warunkiem ze jedyną religią byłaby ich. Po prostu dla niech 2 te religie nie mogą wspolistnieć.

W skrocie (bo chyba troche belkocze i sie placze..posylwestrowy jestem:P):
Mysle, ze nie ma zadnego powodu, dla ktorego ludzie mieliby iść na jakies ustępstwa wobec wyznawcow islamu na "swoim własnym gruncie". Dlaczego następnie jacyś imigranci mieliby nam narzucic swoj sposob bycia? Nie mozna na to pozwolic
  • 1



#21

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Juz widze jak na wschodzie wyznawcy islamu budują katolikom swiątynie:]


Przecież nie chodzi o to, by komuś za własne pieniądze budować meczet.
Z tego co wiem, to wierni sami zbierają fundusze z imamem.

niestety islamiści są bardzo nietolerancyjni i jeden świat mogłby oczywiscie istnieć pod warunkiem ze jedyną religią byłaby ich.


Co to znaczy "islamiści" - masz na myśli chyba tę mniejszość wśród muzułmanów ?
Równie dobrze możemy patrzeć na chrześcijan przez pryzmat ojca Rydzyka.

Pokarzę wam muzułmanów jakich nie znacie z mediów :

Habibi-Amr Diab
http://video.google....318483461043830

"El Allem Alla" AMR DIAB
http://video.google....674041998158914

Amr Diab Lely Nahary
http://video.google....901799571074594


Przez pewien czas miałem tv satelitarną - TV Maroco , Al-Jazeera i parę innych stacji. Z tego co tam można zobaczyć to tylko fragment. Bardziej mi to przypomina kraje Ameryki Południowej niż kraje islamskie.

Użytkownik mortyr edytował ten post 01.01.2008 - 20:01

  • 0

#22

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie zapomnij jednak Mortyr, że w kraju islamskim, choć świątynie ludów Księgi mogą istnieć, to tylko te co już są. Nowych nie wolno budować.

Co do liczebności fundamentalistów islamskich, jest bardzo różna proporcja tam niż w katolicyzmie. Przypomnij sobie choćby tłumy ludzi w Londynie poparcia dla ektremistów w kilku przypadkach. U nas tyle o. Rydzyk nie może zebrać z całego kraju na jeden protest.
  • 0

#23

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Owszem dobrze byloby stworzyć jeden-niestety islamiści są bardzo nietolerancyjni i jeden świat mogłby oczywiscie istnieć pod warunkiem ze jedyną religią byłaby ich.


i tu nalezy dopisac ze katolicy sa rownie nietolerancyjni i msciwi a moze nawet bardziej
dlatego jestem za i jednoczesnie przeciw

jesli zakazac budowania to dla rownowagi proponuje zamknac kilkaset kosciolow katolickich
jesli jednak jest zgoda na budowanie swiatyn katolickich to do cholery dlaczego nie budowac synagog i meczetow?

kazda religia w starciu z inna pokazuje swoje prawdziwe oblicze i mamy tutaj przyklad
dzieje sie tak dlatego ze religia to interes religia to biznes i ma sie najlepiej jesli ma monopol
gdy pojawia sie konkurencja... rozpoczyna sie krwawa wojna

Użytkownik pazuzu edytował ten post 01.01.2008 - 20:05

  • 0

#24

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

U nas tyle o. Rydzyk nie może zebrać z całego kraju na jeden protest.


A co z tekstami w mediach o tym, że ma minimum ok. 500 tyś. zwolenników ?
  • 0

#25 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Te wnioski NIE SĄ OCZYWISTE.


Całe szczęście tylko dla ciebie i innych naiwnych.

To jest paranoja. Tego typu postulaty i ich autorów należy ignorować.


Dlaczego mam ci udowadniać? Wystarczą fakty. Dzisiaj muzułmanie w Paryżu z okazji nowego roku spalili chyba ponad 200 samochodów i atakowali policjantów. Wytłumacz mi dlaczego wyznawcy religii miłości i pokoju zrobili to?


Bo ty niczego innego tutaj nie krytykujesz.
Napisz mi tekst o tym, że "Aztekowie i Majowie to była banda głupich sk... , a Indianom należał się pogrom" i ja tak samo z identyczną zaciekłością będę ich bronił.


Ja tylko wypełniam próżnię bo tutaj monopol ma krytyka katolicyzmu, a ja przedstawiam świat mroczniejszy i brutalniejszy, który o dziwo nie powstał przez w świecie chrześcijańskim. Od ataku na WTC muzułmanie przeprowadzili blisko 11 000 ataków terrorystycznych. Gdyby muzułmanie byli niegroźni tak jak ty to przedstawiasz to ludziom nawet nie chciałoby się prowadzić takiej statystyki. Teraz wskaż mi te masowe ataki terrorystyczne, które przeprowadzili animiści, szamaniści czy jakakolwiek inna religia. W każdej innej religii ataki są sporadycznymi przypadkami spowodowanymi najczęściej chorobą psychiczną np. niedawno uczeń amerykański strzelał w USA w szkole bo był psycholem. I to był atak terrorystyczny.


Obrzezanie Żydów także jest w tym momencie nielegalne, wiec podążając tym tropem rozumowania nie powinniśmy im zezwalać na budowanie jakiejkolwiek synagogi na terenie RP.

Chyba nie jesteś na tyle głupi, by nie widzieć różnicy między tymi zabiegami??
Obrzezanie mężczyzny jest zabiegiem kosmetycznym ze znieczuleniem miejscowym, zalecane czasem ze względów medycznych. Jego wykonanie nie powoduje żadnych skutków ubocznych i nie upośledza życia seksualnego.



Pomimo tego, że masz rację to firewall mortyra nie przepuści tego.



Tak w ogóle bardziej niebezpieczne są centra islamizacji czyli punkty oficjalnie nazywane "centrami dialogu międzykulturowego". Jedno właśnie powstaje w miejscowości, z której pochodzą bliźniaczki syjamskie, którym król Arabii Saudyjskiej zafundował rozdzielenie. Jestem przekonany na 99,9%, że to rozdzielenie było posunięciem strategicznym po to by wybudować centrum, a ludzie się nie buntowali. Nie wierzę by osobie, która praktycznie codzinnie podpisuje wyroki śmierci za przestępstwa religijne zależało na obcych dzieciach. Włochom rząd Prodiego już zafundował "dzialog międzykulturowy" i teraz jest tam ok 1,5 mln muzułmanów. Ostatnio mieszkańcy Bolonii zablokowali budowę takiego centrum ponieważ leży im na sercu przyszłość Bolonii, a budowa centrum lub meczetu dla imigrantów wiąże się z upadkiem gospodarczym całej okolicy dookoła bydynku. Niewiadomym sposobem w takim miejscu pojawia się bardzo dużo imigrantów, turystyka z dnia na dzień zamiera, upadają kawiarnie, a wyrasta niezliczona ilość kebabiarni. Trzeba być ślepym i ograniczonym by nie uczyć się na cudzych błędach, a zwłaszcza na tak oczywistych.




P.S. Muzułmanie w USA postanowili wybudować centrum islamizacji tuż przy gospodarstwie pewnej osoby. Koleś nie wyobrażał sobie takiego sąsiedztwa więc w każdy piątek urządzał wyścigi świń. Muzułmanie natychmiast zwiali ponieważ panicznie boją się świń jako zwierząt nieczystych. Z tego co wiem to wystarczyłoby parę kilogramów kiełbasy i plany budowy wzięłyby w łeb :D . Taaaak islam pomimo tego, że jest brutalny i nieludzki to jest także komiczny.

Użytkownik Aton edytował ten post 01.01.2008 - 20:12

  • 0

#26

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak wynika z badań MillwardBrown SMG/KRC w 2002 r. stacji ojca Rydzyka słuchało 1,25 miliona słuchaczy. Teraz - 946 tysięcy. (dane za grudzień 2006 - listopad 2007 r). W ciągu pięciu lat stacja o. Rydzyka straciła więc ponad 300 tysięcy odbiorców.

http://www.dziennik....rticle95642.ece
  • 0

#27

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dobra. Jednak niektorzy nie rozumieja do konca o co chodzi tym, ktorzy sa przeciwni budowaniu meczetow.

Umozliwiając bezproblemowa budowe swiatyn i idac na inne ustepstwa zachęcamy jak gdyby do osiedlania się tutaj całych grup jakiś nie do konca normalnych arabow:/ o to chodzi ludziom. dlatego nie chca tych meczetow bo sie boją. Owszem uwazam ze jesli jakis Polak wyznaje islam... Powinien miec tę mozliwosc,by moc udac sie do swiatyni..no tak to prawda. Ale ludzie boją się własnie tego naplywu imigrantow, ktorzy chcą sobie tu zrobic swoje krolestwo i wprowadzic swoją religię. Mowisz zeby zamknac koscioły-dobra zamykaj-po ostatniej spowiedzi juz mi sie odechciało tam chodzic, zreszta coraz wiecej ludzi sie wykrusza ale mniejsza z tym. Chodzi o to, zeby moc zyc godnie we własnym kraju, miescie, okolicy, juz nawet nie chodzi tu o mozliwosc wyznawania okreslonej religii, ale sorry-gdyby jakis potrzepany Arab narzucał mi swoją religię silą to nie byłbym zadowolony. I mysle ze to o to chodzi własnie, ludzie boją się tego naplywu ludnosci, boją się, ze bedzie dochodzic do zamieszek itp a jak pokazują media-mają prawo się tego obawiac.
  • 0



#28 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Znalazłem na pewnym forum "plakaty" przedstawiające islam REALNY I PRAKTYKOWANY NA CODZIEŃ.


Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0

#29

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dzisiaj muzułmanie w Paryżu z okazji nowego roku spalili chyba ponad 200 samochodów i atakowali policjantów. Wytłumacz mi dlaczego wyznawcy religii miłości i pokoju zrobili to?


Co to za logika ?

1. W ciągu dzisiejszego dnia w krajach "chrześcijańskich" zgwałcono co najmniej kilkaset kobiet, popełniono kilkaset mordów itd.
Czy to znaczy, że chrześcijanie to dzicz ? Czy to nam daje jakiekolwiek prawo do takich wniosków ?


2. "Szacuje się jednak, że w Polsce popełnianych jest ponad 200 gwałtów dziennie."

http://www.neww.org........w=3223&re=3

Czy to nam daje podstawę do stwierdzenia, że przeciętny mężczyzna w Polsce to gwałciciel ?

3. Czy skoro na meczach piłki nożnej są walki pseudokibiców to oznacza, że piłka nożna powinna być zakazana ?
Czy to piłka nożna wywołuje agresję ? Dlaczego fani boksu się nie naparzają w trakcie pojedynków, albo fani tenisa stołowego ?

Znalazłem na pewnym forum "plakaty" przedstawiające islam REALNY I PRAKTYKOWANY NA CODZIEŃ.


Poczekaj kolego, zaraz znajdę plakaty o "prawdziwych" polakach, albo prawdziwych "chrześcijanach" albo "prawdziwych" gejach :D

Pytania - kto to zrobił ? , kiedy ? , czy zawarł tu jakiekolwiek prawdziwe dane i zdjęcia ?
  • 0

#30

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mortyr zasadnicza roznica jest taka, ze w krajach chrzescijanskich,nikt nie zabija, nie gwałci, nie... nie... niee itd itd W IMIĘ BOGA. Koles gwałci i zabija mloda dziewczyne-spoleczenstwo jest w stanie go zlinczować.

w krajach muzułmanskich: zabijanie w imię boga - głowny powod do chwały. Terrorysci zabijają 20 osob podkladajac bombę w autobusie - społeczenstwo wiwatuje na ulicach. PARANOJA! KREDKI W GLOWIE! i czy ktos naprawde chce zeby u nas tez tak było?

PS plakaty wymiataja-cala prawda

EDIT:
Plakaty o chrzescijanstwie? i co na nich?moherowe berety i rydzyk? dobra, oni przynajmniej nie robią nikomu krzywdy.
Albo inkwizycja? no tak kiedys były krucjaty, ludzie gineli w meczarniach w imię Boga...No to akurat było chore-racja;/-ale kiedy to było?

Użytkownik KriSSnt edytował ten post 01.01.2008 - 20:33

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych