Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szpiczaste UFO z Brazylii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#16

M.a.g.d.a.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wygląda na prawdziwe,oba filmy,te Ufo jest bardzo ciekawe,nie wygląda na to żeby było sfałszowane
  • 0

#17

uduchoviony.
  • Postów: 128
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

..dla mnie film dosc ciekawy ale pewnie sprawa ucichnie jak wiele innych i sie nie dowiemy niczego ;)


No cóż...

http://www.planetaba...gio-(1)_jpg.jpg

Użytkownik Henderson edytował ten post 17.03.2008 - 01:20

  • 0

#18

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jest tyle balonów na świecie, że do każdego obiektu można takowy dopasować. Napewno na filmie obiekt nie jest takim balonem jak ten na zdjeciu.
  • 0

#19

Krzyniu.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawy film ale mnie on nie przekonuje...
  • 0

#20

uduchoviony.
  • Postów: 128
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://img366.images...on321hjkxy2.jpg
  • 0

#21

Y2K12.
  • Postów: 79
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawy film ale mnie on nie przekonuje...

Do czego Cie nie przekonuje, że to coś tam jest, że zawisło w powietrzu, że to ufo czy, że to pozaziemska forma inteligencji?

Henderson, świetny przykład, a teraz popatrz sobie na przemian na filmik i na to co nam podałeś, tak przez 20 min i powiedz jakie masz wnioski.

@Apo
Chociaż jeden ma rozsądek. Wszyscy chcą być tak bardzo trendy, że aby być tzw. rozsądnym sceptykiem to w razie czego powiedzą, że to mało przekonywujące.

Jak dla mnie to na fake to nie wygląda, więc coś na taśmie uchwycili. Balonem też bym tego obiektu nie nazwał, tak więc jest to UFO, czyli po polsku NOL - Niezidentyfikowany Obiekt Latający. Jednakże czy to była manifestacja pozaziemskiej formy inteligencji to nie mam zielonego pojęcia. Tego raczej na podstawie filmiku nie jesteśmy w stanie stwierdzić. Równie dobrze mógł to być testowany przez USA nowy pojazd latający, no bo też nie wiemy czym oni dysponują.
  • 0

#22

vast.
  • Postów: 112
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

filmik od hendersona juz zostal usuniety. osobiscie mysle ze to nie byl taki balon, z balonu nagle niewyrastaja kolce, prawda? napewno tez nie jest to fake, nie sadze zeby grupa miejscowych wiesniakow wpadla na cos takiego, material zrealizowany stara kamera, gdyby ktos chcial to zmontowac to czemu nie uzyl lepszej kamery? chyba tylko po to zeby ukryc (urealnic) ze to fotomontaz. to co pojawia sie na tym filmie jest objektem fizycznym, potrzeba tylko swiadkow do których pewnie i tak nikt nie dotrze (bo po co) i ten film jak wiele innych przepadnie gdzies bez echa na kartach historii naszej ukochanej ufologii
  • 0

#23

uduchoviony.
  • Postów: 128
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z balonu nagle niewyrastaja kolce


E tam zaraz wyrastają. To najpewniej złudzenie wywołane zmianą ostrości :)

Kolejne zdjęcia obiektu: http://www.cubbrasil...=...3&Itemid=96
  • 0

#24

vast.
  • Postów: 112
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

coraz bardziej zaczynam myśleć że to jednak ten balon...
  • 0

#25

panzer39.
  • Postów: 44
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według mnie na 100% nie jest to UFO, bo gdyby tak było - "kolce" na "statkach kosmicznych" znano by już od dawna - to dziwne, że "Obcy" ujawniliby je dopiero teraz.

Myślę że jest to coś, co istnieje już od bardzo dawna a obecnie wciąż jest w fazie testów.

Otóż Niemcy podczas II wojny światowej prowadzili szereg eksperymentów z nowymi rodzajami broni i pojazdów, jak. np. napęd antygrawitacyjny itp. Nie ma sensu, żebym poruszał teraz ten fascynujący, aczkolwiek mocno już przemaglowany temat - każdy zainteresowany wie na ten temat prawie wszystko ;)

Lecz do czego zmierzam; otóż Niemcy wymyślili ustrojstwo zwane "Dzwonem" - poruszający się z olbrzymią prędkością i zawisający w powietrzu ciężki, stalowy dzwon wypełniony materiałem promieniotwórczym,napędzanym energia elektryczną emitujący promieniowanie "wypłukujące" wodór ze wszelkich żywych organizmów. Owszem, był to projekt nieprzemyślany, arcywadliwy i bardzo tajemniczy, lecz faktem jest, że coś takiego istniało i potrafiło utrzymać się w powietrzu na dużej wysokości.
Podobnie jak setki innych tajnych projektów III Rzeszy - został skonfiskowany przez aliantów i ślad i słuch o nim zaginął. Lecz było to na tyle ciekawe, że NIEMOŻLIWE jest, żeby dziś tego i podobnych mu projektów nie rozwijano.
Tylko że my nic o tym nie wiemy, bo niewiele informacji dociera z laboratoriów do szerokich mas.

Jeśli ktoś nie wie jeszcze, co mam na myśli zapraszam do stronki LINK i zastanowi się, czy te projekty to na pewno nie działające i jedynie fikcyjne wymysły Niemców czy też Amerykanie w wielkiej tajemnicy i podnieceniu z dokonanych odkryć - przywłaszczyli je sobie, a światu oznajmili, że coś takiego nigdy nie istniało?

To proste - gdy znajdziemy garnek złotych monet wart kilkaset tysięcy Euro np. to ilu z nas oddałoby go do muzeum i zgłosiło sprawę do gazety? Ja na pewno utrzymałbym to w tajemnicy. Ale gdybym zaczął "zarobioną" forsę wydawać - ktoś na pewno zacząłby się zastanawiać, skąd ja mam.
I podobnie jest z UFO i tajnymi projektami - niby nie istnieją, a jednak testować je trzeba - i stąd doniesienia o UFO i innych podobnych pojazdach.

Zamiast szukać w Kosmosie i stale dociekać - wystarczy odrobina wysiłku, smykałki do rozwiązywania zagadek i zdrowego sceptycyzmu.

Owszem, nie twierdzę, że moja teoria jest prawdziwa, że ma cokolwiek wspólnego z rzeczywistością - jednakże jak dla mnie jest to jedyne rozsądne i w miarę możliwe wyjaśnienie.


P.S. Wspomniany przeze mnie "Dzwon" to napęd pojazdu opisanego w artykule, do którego zamieściłem link. Był wadliwy i zabójczy, a jednak zbudowano na nim owe "niemieckie UFO" - wiec musiał zostać ulepszony. I założę się, że przez kilkadziesiąt lat od jego powstania - ulepszono go co najmniej z tysiąc razy.
  • 0

#26

DrGreenthumb.
  • Postów: 112
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

panzer panzer.... nie mieszajmy III rzeszy do zjawisk UFO w dzisiejszych czasach. Oczywiscie o moga byc tajne projekty roznych panstw i tego prawdopodobnie nigdy sie nie dowiesz.

Pozatym warto by było gdyby kazdy wiedzial co skrot UFO oznacza

Według mnie na 100% nie jest to UFO, bo gdyby tak było - "kolce" na "statkach kosmicznych" znano by już od dawna - to dziwne, że "Obcy" ujawniliby je dopiero teraz.

od kiedy UFO to statek kosmiczny? ten obiekt na 100% jest UFO czyli niezidentyfikowanym obiektem latającym... przynajmniej dla nas
  • 0

#27

panzer39.
  • Postów: 44
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie mieszajmy III rzeszy do zjawisk UFO w dzisiejszych czasach. Oczywiscie o moga byc tajne projekty roznych panstw i tego prawdopodobnie nigdy sie nie dowiesz.

Mógłbym popaść w euforię, że Obcy naprawdę nas odwiedzili na tym filmie, ale po co fascynować się czymś bez zastanowienia?

od kiedy UFO to statek kosmiczny? ten obiekt na 100% jest UFO czyli niezidentyfikowanym obiektem latającym... przynajmniej dla nas

Więc jeśli np. pilot myśliwca namierzy nieznaną awionetkę i nada przekaz do bazy, ze zobaczył UFO to jak należałoby to rozumieć? :P
Poza tym w tym wypadku nie należy chyba kierować się pustymi pojęciami bo z równym entuzjazmem co do tego filmu można podejść do liścia spadającego z drzewa, który jest dla kogoś "niezidentyfikowanym obiektem latającym".


Ten film przedstawia UFO rozumiane przez wszystkich jako statek kosmiczny i jest to naturalne (to jakby się kłócić, że Matrix to i film i substancja znajdująca się w roślinie :P ) - ja po prostu wyraziłem swój pogląd na tą sprawę, który mimo wszystko jest - zaznaczam - jak dla mnie - najbardziej wiarygodny, a bynajmniej dużo rzetelniejszy niż jakiś balon czy też pojazd z kosmosu.
  • 0

#28

DrGreenthumb.
  • Postów: 112
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

porownujesz kilka niezmiernie roznych rzeczy

Więc jeśli np. pilot myśliwca namierzy nieznaną awionetkę i nada przekaz do bazy, ze zobaczył UFO to jak należałoby to rozumieć? :P

sam sobie odpowiedziales w tym pytaniu: nada do bazy ze zobaczyl "nieznana AWIONETKE" czyli po czesci jest zidentyfikowana i wiadomo ze jest to awioneka a nie latawiec

Poza tym w tym wypadku nie należy chyba kierować się pustymi pojęciami bo z równym entuzjazmem co do tego filmu można podejść do liścia spadającego z drzewa, który jest dla kogoś "niezidentyfikowanym obiektem latającym".

skoro liść uwazasz za - po pierwsze - niezidentyfikowany, a po drugie - latający to cos tu jest nie tak

Ten film przedstawia UFO rozumiane przez wszystkich jako statek kosmiczny i jest to naturalne

czyli uwazasz ze kazdy "z reguly" uznaje UFO za statki kosmiczne obcych cywilizacji? niestety mylisz sie, bo o ile na liscie i awionetki sa dowody potwierdzajace ze to lisc lub awionetka to niestety nikt na 100% nie moze powiedziec ze kazde UFO to statek kosmiczny
  • 0

#29

panzer39.
  • Postów: 44
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czyli uwazasz ze kazdy "z reguly" uznaje UFO za statki kosmiczne obcych cywilizacji? niestety mylisz sie, bo o ile na liscie i awionetki sa dowody potwierdzajace ze to lisc lub awionetka to niestety nikt na 100% nie moze powiedziec ze kazde UFO to statek kosmiczny

Nie, ale Ty jesteś sceptykiem, mówię to w odniesieniu do entuzjastów. Po co rozwiewać tą mgiełkę tajemnicy? Pozostają nam tylko dociekania bo nikt nigdy nie dowie się, jaka jest prawda.
Zauważ, że 99% filmów o UFO sugeruje, że przedstawiono na nich statek kosmiczny; i myślę właśnie pod tym kątem.

skoro liść uwazasz za - po pierwsze - niezidentyfikowany, a po drugie - latający to cos tu jest nie tak

Wiesz, ale jakby wypowiedział sie na temat tego filmu naoczny świadek, jeden z obecnych tam Brazylijczyków i wyśmiał nasze poglądy stwierdzając, że był to balon to co byś mi napisał?
Że "skoro balon uwazasz za - po pierwsze - niezidentyfikowany, a po drugie - fruwajacy to cos tu jest nie tak" ;)

Nie chcę Cię urazić, naprawdę, ale zawsze warto wyzbyć się tego twardego sceptycyzmu bo w przeciwnym razie takie fora jak to stracą rację bytu...
  • 0

#30

kEhYo.
  • Postów: 62
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[url="http://www.youtube.com/watch?v=uxHKgjFlbBk"][/url]

dokładne zbliżenie...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych