Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szpiczaste UFO z Brazylii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1

kEhYo.
  • Postów: 62
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Świeży filmik z tego roku, w ok. 3:00 obiekt promieniście rozkłada 'kolce'.
Moim zdaniem materiał wygląda na autentyk.

http://www.disclose....razil_Dec_2007/

a tu wykadrowany i stabilny obraz tego czegoś


Użytkownik kEhYo'77 edytował ten post 28.12.2007 - 13:18

  • 0

#2

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie sądzę, żeby to był autentyk. Po pierwsze nie podoba mi się to, że w pewnych momentach obiekt znika w środku kadru, żeby za chwilę pojawić się w tym samym miejscu. Może to są chmury, ale w pelni przekonany nie jestem.
Nie podoba mi się teżcały motyw z kolcami. Ich "wysuwanie" wygląda, jakby to był taki brzydki hologram, który ciągle przerywa, dopiero po jakimś czasie w pełni się "materializują".
A swoją drogą, po kiego grzyba temu pojazdowi wysuwane kolce?

Użytkownik Gynvael edytował ten post 28.12.2007 - 14:08

  • 0

#3

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wygląda niezwykle, ale problem w tym, że potrzebni są jeszcze świadkowie bo w dzisiejszych czasach wszystko można sfałszować.
  • 0

#4

qnik1.
  • Postów: 46
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wygląda jak fake...poczekajcie poczekajcie, qnik1 zaraz sprawdzi prawde, chociarz przekonuje mnie trochę, nie chce w to wierzyć...
  • 0

#5

Eternal Moonshine.
  • Postów: 119
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

chociarz przekonuje mnie trochę, nie chce w to wierzyć...

Dobre podejście :crazy:
Według mnie to nie `fejk`, ktoś kiedyś na tym forum powiedział, że nie wierzy w te spodki etc. bo są zbyt ziemskie :D a to coś mi nie wygląda na żaden nowy rodzaj samolotu więc może obcy mają statki w kształcie wirujących bączków z kolcami :?

Użytkownik Eternal Moonshine edytował ten post 28.12.2007 - 16:57

  • 0

#6

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

na ciekawym serwisie umeiszczony film.

wyglada doscy realnie, po co te 'kolce' wychodza, kij wie moze po cos tam one sa.

czy to nie fake, nie jestem w stanie powiedziec, potzreba kogos kto umie przeanalizowac material video.
  • 0

#7

kenio.
  • Postów: 80
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie powiem - ciekawe, przydalo by sie wiedziec co te male ludki tam krzycza i co operatorka(?) kamery mowi. Z tymi kolcami to moze byc tak ze na poczatku nie bylo ich widac bo obiekt byl za daleko i do tego cos ciezko szlo operatorowi ustawienie ostrosci, pozniej obiekt sie zblizyl i bylo je lepiej widac - to tylko przypuszczenie. Ale pod koniec sam nie wiem czy ten obiekt latał tak szybko i operator nadazal za nim bo piksele ktore tworzyly tło cos za szybko mi sie tam zmienialy i dlatego wydawalo mi sie jakby obiekt sie szybko poruszal. Ale mozliwe ze to poprostu przez ruchy kamera te piksele sie tak zmienialy, niewiem.
  • 0

#8

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawa obserwacja.Pierwszy raz widzę takie dziwne kształty obiektu.Wygląda na to,że to nie fake ale pewności nie ma.
  • 0



#9

Matixus.
  • Postów: 99
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sorka ale to wygląda trochę jak znaczek wiedżmina.... Czzyżby UFOle tez mialy takie fajne gierki ???
  • 0

#10

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

a mi to przypomina wibrator, czy to znaczy zeby ufole mieli wibratory?


ludzie.. ale podejscie macie - - wiecej takich postow, zabijcie to forum, co se bedziecie.


..dla mnie film dosc ciekawy ale pewnie sprawa ucichnie jak wiele innych i sie nie dowiemy niczego ;)
  • 0

#11

uduchoviony.
  • Postów: 128
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prawdopodonie ten sam obiekt, z tym że w nocy: http://pl.youtube.co...h?v=vPfu0x3u0OQ
  • 0

#12

ravers.
  • Postów: 67
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prawdopodonie ten sam obiekt, z tym że w nocy: http://pl.youtube.co...h?v=vPfu0x3u0OQ


Witam no, no to jest naprawde realistyczne/?
Szkoda że nie mówią ludziom o co z tym wszystkim chodzi. Bo zwykły kowalski to tylko może sobie pokamerować :( .
Jak długo będą wyciągać kase by to ukrywać??
  • 0

#13

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Henderson, zajebiscie że dałes ten filmik. Pierwsze co mi się skojarzyło to własnie ten obiekt w nocy z konferencji Maussana. Bardzo prawdopodobne, że to ten sam.

Po pierwsze nie podoba mi się to, że w pewnych momentach obiekt znika w środku kadru. Może to są chmury, ale w pełni przekonany nie jestem

Jakie chmury!? Ślepy zauważy, że to kamera nie może złapać ostrości na obiekcie ... dzizys -_-

A swoją drogą, po kiego grzyba temu pojazdowi wysuwane kolce?

Pytanie w przestrzeń - nikt Ci na nie nie odpowie bo nikt nie wie co to jest...myslę, że ten obiekt próbował zasygnalizować coś co dotyczy słońca. Pod koniec filmu obiekt wygląda jak symbol słońca z promieniami - ale to tylko moje domysły.

Wygląda jak fake

Z której strony?

Sorka ale to wygląda trochę jak znaczek wiedżmina

Litości...

Ludzie

THIS IS REAL - but we don't know what it IS - simple jak drut.
  • 0

#14

Heavy_metal_Jezus_012.
  • Postów: 219
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie to jakieś fake jest.
  • 0

#15

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dla mnie to jakieś fake jest.


Jakieś argumenty?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych