Skocz do zawartości


Zdjęcie

Filmik z NOLem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#16

Heavy_metal_Jezus_012.
  • Postów: 219
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale jak tam cos było to to było daleko. Ja bym zeschizowałsie tymbardziej, że ja mieszkam Niedaleko Wylatowa. :P
  • 0

#17

Kamilos.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmm chlopaki....Czy tam cos bylo czy nie no to co z tego ?!?!? Nie ma szans zeby to udowodnic i nie ma sie nad czym rozpisywac.Tyle.
  • 0

#18

Vallord.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sprawa wygląda następująco.

Załóżmy ze jesteś badaczem i chcesz polecieć na inna planetę kogoś podglądać. Jakie środki ostrożności byś zachował żeby nie zostać odkrytym?? Odrazu nasuwa się na myśl, że użył byś jakiegoś rodzaju kamuflażu!! Biorąc pod uwagę że jesteś na tyle zaawansowany technologicznie żeby dolecieć na inna planetę, ( zamieszkałą planetę ) która jest oddalona o miliony lat świetlnych, tak że po drodze nie umierasz ze starości:), to na pewno masz na statku zainstalowany system maskujący. Doleciawszy do celu odrazu go uaktywniasz i rozpoczynasz exploracje planety. O ile idzie dobrze i nie masz wypadku takiego jak np mieli koledzy niedaleko Rosswell to nie ma szans na zauważenie Cię przez tubylców.

Druga Sprawa to:

Tubylcy też nie są głupi i coś kombinują. W końcu każdy chce sięgnąć granicy kosmosu i poznać dotąd nieznane! Niestety istoty zamieszkujące tą planetę nie są aż tak zaawansowani technologicznie ja Ty. Oni dopiero raczkują w sprawach napędów miedzy planetarnych. Ale niektórzy mają niezłe pomysły. Np Tesla czy inni niemieccy naukowcy, których wynalazki zostały utajnione przez rządy i teraz są potajemnie badane w różnych bazach na całej odwiedzanej przez Ciebie Planecie.
Niewtajemniczeni tubylcy widząc na niebie dziwne obiekty myślą, że są świadkami obserwacji przybyszów z innej planety a to tylko ich własne prototypy testowane przez rządowe organizacje. Patrząc na to nic tylko sie uśmiechasz jacy oni są jeszcze naiwni i lecisz dalej na inna Planetę bo podobno tamci Tubylcy nie noszą jeszcze ubranek a przewaga populacji to osobniki rodzaju żeńskiego:)

Oki ostatnie zdanie to taki malusi żarcik o tym braku ubranek ale cala reszta to moja teoria na temat obiektów jakie widzimy na niebie. Faktyczne obserwacje UFO zdążają się bardzo rzadko i są w 95 % przeprowadzane za pomocą urządzeń wyposażonych w rejestracje obrazu w podczerwieni. np: stare analogowe kamery. Te nowe używają już do filmowania w nocy innych technologii, które zupełnie nie nadają się do wyszukiwania statków obcych w podczerwieni.

No i co Wy na te moje wypociny ?????

Edit [9.01.08] AlienGrey: Te twoje wypociny, to mają się nijak do głównego wątku...
Nie zaczynaj off-topa.

  • 0

#19

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hheh tak dokładnie to powiem Ci ze na nic mi to nie wygląda po prostu na podstawie twojego filmu niczego nie można
Nic zobaczyć przynajmniej dokładnie słaby aparat i klatki lecą tak wolno ze w jednej klatce widzimy NOL-a a później już nic nie widzimy wiesz szczerze Ci powiem że mógł być samolot ale jak wcześniej mówiłem nie musiał bo nie widać nic na filmie co może przykuć uwagę lecz na żywo na pewno wyglądało to inaczej ale osobiście nie mam pojęcia co to jest czyli NOL w dosłownym znaczeniu tego słowa wiesz zastanawiam się co to mogło być bo lampa nie bo inaczej widać kształt światła samolot nie bo światła tam migają lub są zapalone tylko z przodu :| Naprawdę przykro mi ale jak narazie ja Ci nie pomogę ale szkoda że to nie było rano ;)
  • 0

#20

Tiger.
  • Postów: 24
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przepraszam za off-top, ale Pingwin proszę powiedz mi, czy używanie kropek i przecinków jest naprawdę aż tak skomplikowane ?! Naprawdę ciężko się czyta taki tekst....
  • 0



#21

L&M.
  • Postów: 195
  • Tematów: 20
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi to wyglada na V7 :mrgreen:
  • 0

#22

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sorry za nie stawianie znaków interpunkcyjnych ale nie mam na to czasu a tak w ogóle jak Ci to przeszkadza w czytaniu to rób sobie sam "przystanki" :)

Edit [9.01.08] AlienGrey: Staraj się chociaż pisać jakoś tak bardziej logicznie.. Niektóre Twoje posty są strasznie chaotyczne.
  • 0

#23

Vallord.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może za bardzo się rozpisałem, i użyłem zbytnio mojej wyobraźni, prawda. Ale jak najbardziej moje wypociny są na temat. Chciałem w obrazowy sposób przekazać informację, że to co nakręcone zostało komórką, to światło nad horyzontem, według mnie jest wytworem ludzi. A niekoniecznie statkiem obcych istot. Mnie również ciekawi co to mogło być ale film jest marnej jakości. Zresztą inni też to widzę potwierdzają.
  • 0

#24

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

to bankowo byl lol... znaczy nol
ich statki to nie perpetum mobile i na cos latac musza
na fotce widac w oddali linie wysokiego napiecia a ty w nocy nakreciles jak ten lol znaczy nol ladowal sobie bateryjki naszym pradem

oni wcale nie sa tak bardzo zaawansowani technicznie jak sie wam wydaje
np. zamiast juz dawno opracowac jakis sensowny sposob porozumiewania sie z nami to oni wygnaitaja na polach jakies smieszne znaczyki
  • 0

#25

Irranus.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

oni wcale nie sa tak bardzo zaawansowani technicznie jak sie wam wydaje
np. zamiast juz dawno opracowac jakis sensowny sposob porozumiewania sie z nami to oni wygnaitaja na polach jakies smieszne znaczyki

Czyli jeśli na ziemie przylatują obcy to są to jakieś Obce Wieśniaki? Zamiast startować do miast to, po wiejskich polach sie rzucają... Pewnie przylatują tu ciągnikiem ;)
  • 0

#26

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli jeśli na ziemie przylatują obcy to są to jakieś Obce Wieśniaki? Zamiast startować do miast to, po wiejskich polach sie rzucają... Pewnie przylatują tu ciągnikiem wink2.gif


Jakie wieśniaki ogarnij się człowieku może przylatują na wieś bo w zbożu robi się piktogramy i a w mieście były by lepiej zauważalne !! :)
  • 0

#27

mikra25.
  • Postów: 60
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszyscy wszędzie NOL'e widzą. TR-3B to nie jest. Ale za krótko to na filmiku widać było żeby coś wiecej powiedzieć. Jak dla mnie na UFO to nie wygląda. Jak udowodnił autor teamtu latarnia to nie jest. Moze USA testuje u nas maszyny nowe. <zart>

Użytkownik mikra25 edytował ten post 20.01.2008 - 10:52

  • 0

#28

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

UFO (ang. Unidentified Flying Object, pol. NOL – Niezidentyfikowany Obiekt Latający)

Więc jak ktoś mówi UFO albo NOL znaczy to , samo . A po za tym to mógł być statek po za Ziemski . Lecz na tym filmie bardzo mało widać i kamera jest słaba :(
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych