Skocz do zawartości


Zdjęcie

Filmik z NOLem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1

Patrylo.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!
Jakieś 2 godzinki temu z kolegą nagrywaliśmy się jak jeździmy na skuterze. W pewnym momencie zauważyłem nagrywając kumpla coś na niebie, myślałem że to może gwiazda albo jakiś samolot, ale to było duzo większe od gwiazdy i świeciło takim pomarańczowym jasnym światłem, kolega tez to widział, odwrócił się i krzykną czy to widze, krzyknąłem że tak, popatrzyłem się na to i po chwili znikło. Sam nie wiem co to może być, na pewno nie żadna raca bo wisiało bez ruchu. Daję tutaj filmik gdzie jest moment uchwycenia tego światła komórką, i jeszcze moment bez niego nakręcony jakieś 2 min. po tym.
Daje tutaj link z filmikiem: http://www.wrzuta.pl.../aQ7ETfbNvF/ufo

Czekam na jakieś wasze sugestię.
  • 0

#2

Arthein.
  • Postów: 65
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo fajnie .. tylko ze nie widze NOLA ;D gdzie on jest? ;/
  • 0

#3

Zatyl.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na NOLa mi to nie wygląda bardziej na lampę
A tak w ogóle:
" pewnym momencie zauważyłem nagrywając kumpla coś na niebie, myślałem że to może gwiazda albo jakiś samolot, ale to było duzo większe od gwiazdy i świeciło takim pomarańczowym jasnym światłem, kolega tez to widział, odwrócił się i krzykną czy to widze, krzyknąłem że tak, popatrzyłem się na to i po chwili znikło."
Czy nie zaczął byś nagrywać tego czegoś jak ci o tym kumpel powiedział ???
  • 0

#4

tomason.
  • Postów: 168
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ech, czy wiekszosc ludzi szuka we wszystkim czegos paranormalnego? Ja tam nic nie widze, no moze jakies lampy ;)
  • 0

#5

Patrylo.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie!!! Czy wy ślepi jesteście?? Przecież to rzeczywiście mógłby być jakis NOL, jest to inne światło od tych które widać i troche za wysoko żeby to mogła być lampa albo latarnia. Bardzo się wyróżnia i stoi w miejscu wiec nie może to byc samolot ani jakas kometa, i jest za jasne na gwiazde no i przecież po 2 minutach znika.
A dla tych co nie widza tego światła, to w pewnym momencie jest pokazana strzałka wskazująca ''prawdopodobnie'' NOLa

Użytkownik Patrylo edytował ten post 09.12.2007 - 00:42

  • 0

#6

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

znowu ktoś kto dostaje szału bo nie usłyszał odpowiedzi w stylu "OOOO TO NOL!!!" no dobra powiedziałeś że stoi... no stoi a później znika... może to te fajerwerki które lecą se cicho w góre później zmieniają sie w świecącą kulke i tak baaardzo powoli opadają... narazie nie wiem co to jest więc i tak wychodzi że to NOL gdyż nie moge tego zindifikować
  • 0

#7

daxx.
  • Postów: 558
  • Tematów: 116
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy nie zaczął byś nagrywać tego czegoś jak ci o tym kumpel powiedział ???

Zgadzam się z kolegą =ZATYL=.
Zdziwienie autora filmu i jego kolegi wywołuje NOL ale dalej nagrywa kolesia, jak szpanuje na skuterze.
  • 0



#8

Kryczmen.
  • Postów: 144
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

może to te fajerwerki które lecą se cicho w góre później zmieniają sie w świecącą kulke i tak baaardzo powoli opadają...

no dokładnie . w końcu zbliża sie sylwester . U mnie w okolicy co jakiś czas też mozna taką kulke na niebie zobaczyć .
  • 0

#9

Patrylo.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kurde, nie wiem moze zaczne od początku bo moze napisałem niejasno. Napoczątku gdy uchwyciłem to światło niezwróciłem na nie uwagi i nagrywałem jego na sqterze, niepatzryłem się na to światło tylko na niego, po czym krzykną czy to widzialem i spojrzałem jeszcze raz tylko na to światło i znikło. Dopero później skojazylem ze mogłem to uchwycić i w domu na kąpie odtworzyliśmy i aparat zarejestrował to. A co do tego że to jakaś latarnia to zaraz podjade w tamto miejsce i zrobie fotke jak wyglądają tamte tereny, Pozdro.

EDIT:
Dołączona grafika
To zdjęcie tego terenu w dzień, jak widać to nie mogła być żadna lampa. Co do tych fajerwerkow to napewno nie bo nie było żadnych iskier i niemogły by wisiec w powietrzu przez taki czas w bezruchu.

Użytkownik Patrylo edytował ten post 09.12.2007 - 15:35

  • 0

#10

kass1989.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widac dokladnie ze nie jest to lampa...Lampy w tamtym obszarze polozone sa nizej...Nie wiem co to jest..ale kuliste światlo widac i to dosyc dobrze...pzdr
  • 0

#11

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Filmik - noł koments :P
Fotka - j/w.

Po prostu nie masz dowodów, fotka i film komiczne :P
  • 0

#12

Patrylo.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale na filmiku specjalne najpierw jest ujęcie na którym jest światło, a później drugie nakręcone zaraz po tym na którym go niewidać,
Pozdro
  • 0

#13

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mogły być to światła pozycyjne samolotu przelatującego w oddali,które z dużej odległości mogą nakładać się na siebie i tworzyć taką właśnie kulę,jaką widzimy na filmie.
  • 0



#14

Patrylo.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo możliwe, bo na początku tak samo pomyślałem, ale później raczej to wykluczyłe po tym jak stało w miejscy i nagle zgasło...
  • 0

#15

Daro177.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wygląda jak Księżyc.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych