Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wszystko o PSI BALL'ach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
134 odpowiedzi w tym temacie

#31

Who.Am.I.
  • Postów: 183
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja mam inne pytanie. Lepiej robić to z zamkniętymi, czy otwartymi oczyma? Mi póki co nie wychodzi.
  • 0

#32

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

I wątpię czy kiedyś wyjdzie :)
Rzeczywistość to nie DB lub inne podobne z psi energią anime :)
  • 0



#33

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A ja miałem dziwną przygodę z psi ball'em. Wczoraj wieczorem byłem osłabiony i było mi zimno, bardzo zimno. Jako źródło wybrałem słońce (ogrzewa :D ). Pierwszy psi ball ( po stworzeniu zniknął w przeciągu 2 sekund). Drugiego "włożyłem do ciała" (przyłożyłem do klatki piersiowej) po czym dziwnie zasnąłem. Po obudzeniu było mi znacznie cieplej, czułem się lepiej i miałem około 38 stopni C(elsjusza) :D . Co to mogło być ? Czekam na wasze opdpowiedzi...
  • 0



#34

spamspam.

    Tytuł

  • Postów: 63
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam propozycje. Zróbcie takiego "fest" potężnego psiballa i przyłóżcie go do głowy. Opiszcie potem tytaj efekty (jak się czuliścię itp.), a jawam powiem, ćzy zrobiliście psiballa. Ok ? Pozdrawiam serdecznie.
  • 0

#35

Lopez.
  • Postów: 30
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Do Piechu.
Robię PSI Balle już od pół roku i myślę, że na początku lepiej próbować z zamkniętymi oczami.



Do Sir Combo.
To że trzęsą ci sie ręce to wina mięśni, są one pewnie napięte i przez to te drgania.


Pozdro.

  • 0

#36

dusieqq.
  • Postów: 84
  • Tematów: 8
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

ja ostatnio( dziś ) zacząłem robić ,, psi ball ,, za pierwszą próbą opuszki palców zrobiły się gorące
przed chwilą znów próbowałem zrobić psiball ale jedyne co mi się udało nieświadomie to to że zapomniałem o oddychaniu po prostu nie oddychałem przez jakąś minutę a normalnie nie mogę już wytrzymać po 20 sekundach( paliłem papierosy więc się nie dziwcie)

czy różne pozycje skupiania energii np: ręce w górze mogą ułatwiać korzystanie np z któregoś z żywiołów( wtedy nie oddychałem) lub ręce przed siebie ( gorące opuszki palców ) lub wpłynąć na zachowanie się ciała podczas poboru energii??
  • 0

#37

_MajoR_.
  • Postów: 196
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wczoraj poprosilem kumpla zeby obserwował kompas pomiędzy moimi rękoma kiedy robiłem psi balla.
po 10 min skupianiu energii igła magnetyczna poruszyła się o jakies 30 stopni na wchód i utrzymywała się w mniejwięcej stałej pozycji przez 10-20 sek.

Zaczynam w to wierzyć :D
  • 0

#38

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Major0015, niewiarygodne... Pewnie nie będzie już się dało tego powtórzyć i pokazać szerszej publice. ;)
  • 0

#39

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nagrać tez sie nie dało bo nie posiada napewno w domu kamery, aparatu cyfrowego a nawet zwykłej komórki - norma [;

a normalnie nie mogę już wytrzymać po 20 sekundach( paliłem papierosy więc się nie dziwcie)

Nie dziwimy się - ciężko się oddycha z asfaltem w płucach.
  • 0

#40

spamspam.

    Tytuł

  • Postów: 63
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pewnie nie będzie już się dało tego powtórzyć i pokazać szerszej publice.

Nagrać tez sie nie dało bo nie posiada napewno w domu kamery, aparatu cyfrowego a nawet zwykłej komórki - norma [;


A jak zrobi filmik, to i tak wszyscy będą nawijać "FAKE" itp. :P Sami sobie to udowodnijcie, my od tego nie jesteśmy. ;) A jak wam coś nie wychodzi to też nie nasza wina. Popracujcie nad sobą, a nie obijajcie się po forach i narzekajcie na brak kamer i aparatów. ^^
Pozdrawiam.
  • 1

#41

Sathik.
  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A po co się udzielasz na forum i opowiadasz o swoich psi` bollowych wyczynach? Chyba chcesz kogoś przekonać, że to możliwe. Jakbym też w takim świecie żył, to próbowałbym to udowodnić.
  • 0

#42

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jak zrobi filmik, to i tak wszyscy będą nawijać "FAKE" itp. tongue1.gif Sami sobie to udowodnijcie, my od tego nie jesteśmy.


Rozumiem, że chcesz się w ten sposób dowartościować, z racji że posiadasz "tajemne" umiejętności, których my maluczcy nie ogarniamy naszymi ciasnymi umysłami. :D
  • 0

#43

spamspam.

    Tytuł

  • Postów: 63
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rozumiem, że chcesz się w ten sposób dowartościować, z racji że posiadasz "tajemne" umiejętności, których my maluczcy nie ogarniamy naszymi ciasnymi umysłami.


Nie chce się dowartościować... Gdzie napisałem, że mam takowe zdolności? ;) Te umiejętności nie są "tajemne", tylko ludziom takim jak ty (oraz ja) nie chce się poświęcać paru dobrych lat, aby je wyćwiczyć. Ale różnimy się tylko tym, że ja patrze w przód, a nie w tył... :)


A po co się udzielasz na forum i opowiadasz o swoich psi` bollowych wyczynach? Chyba chcesz kogoś przekonać, że to możliwe. Jakbym też w takim świecie żył, to próbowałbym to udowodnić.


Takie osoby piszą po to, aby się albo odnaleźć w "nowym" świecie, poszukać nowych informacji, albo kogoś przekonać (jak opisałeś wyżej)... ale takich ludzi ja wcale nie rozumiem. Po co opowiadać komuś o czymś, w co i tak nie uwierzy... Jeśli jednak ktoś chce udowodnić światu: "PSI istnieje!" to proszę bardzo, lecz nie w sposób jaki się to odbywa teraz (tony filmików, których prawdziwości nie da się potwierdzić). Idź do telewizji albo choć po mieście, pokazuj ludziom co potrafisz. A jeśli nie chcesz rozgłosu to nie kręć anonimowych filmików tylko czerp przyjemność i satysfakcję z tego co robisz. Pozdrawiam.
  • 0

#44

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie chce się dowartościować... Gdzie napisałem, że mam takowe zdolności?


Takie jest przesłanie:

A jak zrobi filmik, to i tak wszyscy będą nawijać "FAKE" itp. tongue1.gif Sami sobie to udowodnijcie, my od tego nie jesteśmy.


Ale różnimy się tylko tym, że ja patrze w przód, a nie w tył... smile2.gif


Oczywiście z twojej strony również nie dowiem się, czy to to ma jakieś praktyczne zastosowanie.

Jak ci się zachce, to spróbuj wyćwiczyć takie umiejętności w ciągu kilka lat. Skoro chcesz być do przodu, to nie powinno być to większym problemem. To forum ma ponoć istnieć do 2012, masz więc dobre 4 lata, żeby pokazać jak siłą woli chociażby spinacz przesuwasz.
  • 0

#45

spamspam.

    Tytuł

  • Postów: 63
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie chce się dowartościować... Gdzie napisałem, że mam takowe zdolności?


Takie jest przesłanie:

A jak zrobi filmik, to i tak wszyscy będą nawijać "FAKE" itp. tongue1.gif Sami sobie to udowodnijcie, my od tego nie jesteśmy.


Ale różnimy się tylko tym, że ja patrze w przód, a nie w tył... smile2.gif


Oczywiście z twojej strony również nie dowiem się, czy to to ma jakieś praktyczne zastosowanie.

Jak ci się zachce, to spróbuj wyćwiczyć takie umiejętności w ciągu kilka lat. Skoro chcesz być do przodu, to nie powinno być to większym problemem. To forum ma ponoć istnieć do 2012, masz więc dobre 4 lata, żeby pokazać jak siłą woli chociażby spinacz przesuwasz.



My oznacze nie, że posiadam zdolności np. psychokinezy, tylko że utożsamiam się z psionikami, a nie ze sceptykami.
Praktyczne zasosowania czego? PsiBalla, psychokinezy, telepatii czy czegoś jeszcze innego ?
W sumie gdybym nie robił nic innego przez 4 lata, to może bym zdążył, ale z moim podejściem do systematyczności to szczerze wątpie. Pozostane jako takim teoretykiem lekko ingenerującym w praktykę. Ale jeśli masz jakieś pytanka to pisz do odpowiedniego tematu. Ja też tam się przerzuciłem. ;)
A co do tego sami sobie udowodnijcie to zmieniłem zdanie, bo przecież z wami dyskutuję. I to z wielką przyjemnością. :)

P.S. Nazwa tematu, której nie zauważyłem daje mi do zrozumienia, że chodziło ci o psiballa. A więc psiball jest to forma treningu i oswojenia się z psioniką.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych