Skocz do zawartości


Zdjęcie

CIAŁA ASTRALNE ZBADAJĄ KOSMOS ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#16

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Moderatorka opisująca swoje orgazmiczne przeżycia...czegoś takiego nie ma na żadnym forum w sieci...Dajcie to na stronę główna jako reklamę no chyba, że sie tej pani pomyliły i fora i wątki :lol3:

Czytaj ze zrozumieniem co ja tam takiego opisuję i Tobie również życzę takich doznań, a kiedy ich doświadczysz zrozumiesz o czym Pani moderatorka wypisuje.
Polecam medytacje i tantrę.



#17

omega07-80.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To chyba nie jest temat w którym opisuje się osobiste doznania erotyczne, bo dla mnie nie jest to przełamaniem się, ale świacenie głupotą , jak latarnia morska we mgle. Jestem facetem Pani moderatorko i niestety zapewne takich doznań jak ty nie osiągnę, ale też nie czuję potrzeby "przełamywania się" i opisywania tak intymnych przeżyć na forum. Koniec off topicu. :)

Edit: Przemo, 26.11.2007
Temat w dużej mierze dotyczy możliwości jakie daje przeżywanie głębokiego orgazmu, osiągalnego np. za pomocą technik tantrycznych. I istotnie jest to trudno zrozumieć komuś, kto tego nie doświadczył. Szkoda, że jak pokazuje Twój przykład, cały czas nie można o tym rozmawiać otwarcie, bez narażania się na drwiny, bo zwyczajnie wielu do tego nie dorosło.

Mylisz się również sugerując, że takie doznania i otwarcie na przepływ energii jest niedostępne facetom.
Jednak nie upoważnia Cię to do Twierdzenia, że ktoś "świaci głupotą".

W każdym razie ewidentnie naruszyłeś regulamin w punkcie 3.11
Biorąc pod uwagę wcześniejszy Twój wpis, warn o wartości 2


#18 Gość_Omega07-81

Gość_Omega07-81.
  • Tematów: 0

Napisano

Temat w dużej mierze dotyczy możliwości jakie daje przeżywanie głębokiego orgazmu, osiągalnego np. za pomocą technik tantrycznych.

Chciałbym tylko dodać zanim szanowny moderator Przemo skasuje moje konto bo napisałem do niego PW, w którym miałem racje co do niektórych podjętych przez niego decyzji, co widocznie się mu nie podoba, bo chyba On jest Alfa i Omega na całym tym forum, że skoro wg. niego seks tantryczny, a szczególnie orgazm tantryczny ma coś wspólnego z tematem o podróżach w czasie no to ja przepraszam, ale w artykule nie ma o tym słowa. Owszem jest o wywoływaniu orgazmu, którego energię można przechowywać na dysku twardym komputera [sic!], ale moje stwierdzenie, że nie jest to temat, w którym chwalimy się jakie to mamy mocne orgazmy spowodowało, że moje konto zostało zablokowane. Pan Przemek się na mnie uwziął i zapewne skasuje tego posta, ale co tam.
Miłego życia i Panie Przemku w banowaniu ludzi z odmiennym zdaniem od Pana.
Pozdrawiam,
Paweł


Edit: Przemo, 26.11.2007
1. Skasuję Twoje konta i założę blokadę na IP, ponieważ naruszyłeś regulamin:
4.4 Każdy użytkownik może posiadać tylko jedno konto. W przypadku wykrycia wielokontowości, wszystkie konta zostaną zablokowane.

2. Na Twoje PW odpowiedziałem i to widocznie Tobie nie podobała się odpowiedź, lub brakło Ci argumentów, skoro zakładasz kolejne konto.

3. Wolno Ci mieć odmienne zdanie, ale nie zgodzę się, żeby odmienne zdanie było powodem do obrażania innych.

Z sensem, na temat, a przede wszystkim KULTURALNIE, bez drwin, wyśmiewania i obrażania można rozmawiać o wszystkim, choć jak widać nie wszyscy to potrafią.


#19

Cimek.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Energia, jaka sie wydziela podczas orgazmu, faktycznie, moze byc wykorzystywana do pewnych celow - np. do zasilania stworzonych przez siebie bytow, jakimi posluguja sie chaoci, ale podroze w czasie za jej pomoca to science-fiction(inna sprawa czy podroze w czasie w ogole sa mozliwe - moim zdaniem nie sa).

Ok. Jak energia sie wydziela. Ktoś ją zmierzył, zbadał itd ? Jak dla mnie z ta energia i orgazmem to bajki sa :P .


Nie wiem jak sie wydziela, watpie zeby ktos zmierzyl/zbadal - wiem jedynie ze adepci (magyi) chaosu moga poslugiwac sie nia np. podczas tworzenia Sigili(sa oczywiscie inne sposoby). Szczegolowej wiedzy na ten temat nie posiadam, musze wiec niestety odeslac Cie do google.pl

#20 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

Psycholodzy z Montauk zauważyli, że eksplozja tej energii

A ja bym chciał wiedzieć w jaki sposób to zauważyli. Bo jak na razie to artykuł pozbawiony jest jakichkolwiek konkretów, co powoduje, że odbierany jest jako stek bzdur.

Wedlug tego co czytalem, okret ten faktycznie przemiescil sie i pojawil sie w innym porcie znacznie oddalonym od tego przy ktorym stacjonowal ten okret. Z ta roznica, ze skutki na czlonkach zalogi byly znacznie bardziej zroznicowane - jedni postradali zmysly, inni zas nie przezyli, zostali sparalizowani, badz przeniesli sie "w czesciach", tylko kto i jak nam te rewelacje potwierdzi?

Potwierdzi nam te rewelacje Alfred Bielek (o ile jeszcze żyje), naoczny świadek Eksperymentu Filadelfia.

Nie da sie jednak magazynowac czegos fizycznego badz w tym wypadku duchowego na dysku twardym.

Dokładnie tak, dlatego nie mam pojęcia skąd się nagle tym "psychologom" wzięło magazynowanie energii :s

I tak w ogóle, kim są ci "badacze z Montauk"? Z chęcią poznałbym nazwiska.

#21

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Energia, jaka sie wydziela podczas orgazmu, faktycznie, moze byc wykorzystywana do pewnych celow - np. do zasilania stworzonych przez siebie bytow, jakimi posluguja sie chaoci, ale podroze w czasie za jej pomoca to science-fiction(inna sprawa czy podroze w czasie w ogole sa mozliwe - moim zdaniem nie sa).

Ok. Jak energia sie wydziela. Ktoś ją zmierzył, zbadał itd ? Jak dla mnie z ta energia i orgazmem to bajki sa :P .


Nie wiem jak sie wydziela, watpie zeby ktos zmierzyl/zbadal - wiem jedynie ze adepci (magyi) chaosu moga poslugiwac sie nia np. podczas tworzenia Sigili(sa oczywiscie inne sposoby). Szczegolowej wiedzy na ten temat nie posiadam, musze wiec niestety odeslac Cie do google.pl

Taa Magią.. Magya, Mana, ohh zwał jak zwał ;o. Czytałem kiedyś o tym, to jeszcze większe dziwactwa niż w tym artykule... Nie, nie twierdze ze to nie możliwe. Z drugiej strony jeszcze nie widziałem/nie słyszałem/etc. o osobie która potrafiła dajmy na to wyczarować fajerbala. No chociaż wiatrem poruszyć. No chociaż siłą woli zapałke podpalić. O To by była magia i jakaś moc... Wiem, czepiam sie.

#22

_MajoR_.
  • Postów: 196
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przenosi się ich w czasie i przestrzeni do zaplanowanego miejsca - i to nie jako ciało astralne, ale człowieka z krwi i kości.


Jeżeli to prawda, to każdy bedzie mogł "polecieć" na marsa... w pobliże proximy centaurii... i o wiele dalej i później lub wcześniej... :D :D

Nie da sie jednak magazynowac czegos fizycznego badz w tym wypadku duchowego na dysku twardym.


To niech zamiast hard disc'ów użyją akomulatorów albo czegoś w tym rodzaju... :D :mrgreen:

#23

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Z tego co dowiedziałem się od osób praktukujących oobe, w oobe przemieszczenie się do innego miasta może być bardzo trudne i wymaga praktyki, nie mówiąc już od dalszych odległościach, btw wczoraj miałem 1 oobe, super uczucie :D

#24

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Od teraz żadnego OT,za każdy post nie na temat,lub drwiny polecą ostrzeżenia :)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych