Skocz do zawartości


Zdjęcie

CHEMIA NA TALERZU


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#16

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ale co za idiotyzm jak ludzie się wyniszczają, nawet owoce są już niezdrowe przez modyfikacje genetyczne :]
  • 0

#17

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chcecie tak szybko umierać to proszę bardzo, widać, że nie macie celu w życiu.Ja mam i dlatego chcę pożyć dłużej :)
  • 0

#18

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Gdyby tak patrzeć co jest w naszym jedzeniu to wypada żyć tylko powietrzem, ale i ono ma przecież wspomagacze ;-)
Nie popadajmy w skrajności. Jeść trzeba, ale śmieszne jest podejście typu jem coś przez naście lat wiem że różne rzeczy dodają i nagle po przeczytaniu arta OMG WTF już nigdy tego nie zjem bo umrę..choć przez te lata wogóle nie zaszkodziło.
  • 0



#19

Korhil.
  • Postów: 106
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tam żyje wg zasady że wole życ 50 lat ale niczego sobie nie odmawiajac niz zyc 100 lat i w ogóle nie korzystać z życia. Jem normalne żarcie, czasem zjem coś w fast food, czasem coś co powinno być czysto zdrowe. Nie potępiam ludzi jedzących te ,,zdrowsze" i te mniej zdrowe rzeczy - teraz każdy zdaje sobie sprawe co szkodzi bardziej a co mniej - jego wybór.
  • 0

#20

Mic.
  • Postów: 25
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja jem wszystko co mi smakuje, zycie i tak jest jedno i tak czlowiek zginie wiec trzeba sie nim cieszyc jak tylko sie da :)
  • 0

#21

Ozzy667.
  • Postów: 88
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dlatego ja sobie uprawiam owoce na dzialeczce ! io xaos
  • 0

#22

Ess.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po pewnym czasie dla gat. ludzkiego przyjmie się tego typu żarcie (chemiczne) i my będziemy wyglądać jak UFO ;p

A tak na serio to jem to co mi smakuje i tak naprawdę to ta chemia co jest w jedzeniu jest w bardzo małych ilościach więc po kilkudziesięciu latach spożywania (chodzi mi o umiarkowane spożywanie nie w "hurtowych ilościach/1dzień") może i zabije.

A dla tych co chcą się zdrowo odżywiać polecam do Kuchnie Wg. 5 przemian - moi rodzice przyrządzają wg. tego i na nich to niby działa, jest czasem jednak trochę droższa od zwykłej kuchni (przyprawy).

Nie wiem czy mogę dać linka, jak coś to na PW, to dam (to chyba nie zabronione ?)

Użytkownik Ess edytował ten post 14.12.2007 - 09:57

  • 0

#23

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale co za idiotyzm jak ludzie się wyniszczają, nawet owoce są już niezdrowe przez modyfikacje genetyczne :]


Jak na razie nie ma żadnych dowodów że żywność modyfikowana genetycznie szkodzi.

A co do chemii:Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, bo tylko dawka czyni truciznę. Paracelsus.

Kumulacja kumulacją...tak naprawdę niewiele substancji odkłada się w naszych organizmach na dłużej.
  • 0

#24

Erik.
  • Postów: 927
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kanada używa bardzo niebezpiecznego środka chwastobójczego

Brat podesłał mi coś takiego.
"Agent Orange" to niebezpieczny środek chwastobójczy, używany przez armię amerykańską podczas wojny w Wietnamie, a także jeszcze niedawno w Kanadzie - podały w minionym tygodniu kanadyjskie media.

http://fakty.interia...go,1605990,2943

Erik.
  • 0



#25

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kanada używa bardzo niebezpiecznego środka chwastobójczego

Brat podesłał mi coś takiego.
"Agent Orange" to niebezpieczny środek chwastobójczy, używany przez armię amerykańską podczas wojny w Wietnamie, a także jeszcze niedawno w Kanadzie - podały w minionym tygodniu kanadyjskie media.

http://fakty.interia...go,1605990,2943

Erik.

Zastanawiam sie jakim sk******* po ***** trzeba być by uzywać we własnym kraju takiej chemi . Już w czasach 70 mówiło sie powszechnie że to straszna rzecz dla wszystkich którzy uzywali Agenta Orange a jeszcze straszniejsza dla ich dzieci i wnucząt. Operatorzy i opryskani choruja na raka.UsArmy nieostrzegało żołnierzy o rzeczywistym działanu substancji i ci stosowai to masowo bez jakichkolwiek osłon. Opryskiwano nie tylko tereny wrogie - opryskiwano nawet własne bazy bo teoretycznie AO to silny defoliant czyli odlistowywacz- teren opryskany zamienia się w bezlistana pustynie poznaczoną martwymi kikutami drzew - brak osłony dla snajperów Viecongu.GIJoes pryskali z samolotów, śmigłowców , opryskiwaczy ogrodniczych a czasem po prostu lali szlauchem a wszystko to bez osłon osobistych !!

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Na efekty ni trzeba było długo czekac:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 1



#26

nyhylo.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niestety, w Polsce niemożliwe jest wręcz żywienie się zdrową żywnością. Kupując niby "ekologiczne" np. pomidorki na odpowiednim stoisku w markecie spójrzcie na producenta - często jest to ta sama firma czy też gospodarstwo, które zaopatruje stoisko z warzywkami "normalnymi"... Żeby naprawdę jeść zdrowo trzeba się zaopatrywać w sklepach, które sprzedają naprawdę certyfikowaną ekologiczną żywność. Akurat w moim mieście jest kilka takich sklepików (bo tak naprawdę to rzadko się takie widuje, akurat mieszkam w mieście uzdrowiskowym - no więc kilka musi być...), kiedyś przechodząc obok zajrzałam tam. Ceny są nieziemskie. Co jak co, ale żeby marchew kosztowała ponad 10 zł za kilogram??? Wolę już chyba zjadać tą chemię, niż żywić się chlebem i wodą - bo tylko na to (no i może od święta jakieś małe jabłuszko) by mnie było stać...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych